Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pełna lista zwycięzców w konkursie "Rozdajemy zestawy POP!"

Pełna lista zwycięzców w konkursie "Rozdajemy zestawy POP!"

WitekT 17 Lipca 2006 10:16

0 0

Przedstawiamy jeszcze raz pełną listę zwycięzców w naszym konkursie.

Przypomnijmy, że konkurs trwał 2 tygodnie począwszy od 3. lipca. Do wygrania było 14 zestawów POP z telefonem Nokia 1600 oraz 14 starterów POP.

Zestawy z telefonem Nokia 1600 zdobyli:
3.07 - Michał Szurowski z Rawicza,
4.07 - Tomasz Sładek z Żor,
5.07 - Włodek Kulikowski z Krakowa,
6.07 - Paweł Cimochowski z Suwałk,
7.07 - Bronisław Flak z Rawicza,
8.07 - Marcin Bystry z Gdańska,
9.07 - Grzegorz Woźny z Gdyni,
10.07 - Mira Szurowska z Rawicza,
11.07 - Michał Kurek z Pawłowic,
12.07 - Izabela Kaczyńska z Nowej Rudy,
13.07 - Krzysztof Łyszkiewicz z Włocławka,
14.07 - Adam Woźny z Gdyni,
15.07 - Marek Ślusarczyk z Łodzi,
16.07 - Andrzej Dokrzewski z Wronek.

Startery POP zdobyli:
3.07 - Paweł Bała z Krakowa,
4.07 - Rafał Kuchcicki z Gliwic,
5.07 - Juliusz Cimochowski z Suwałk,
6.07 - Kamil Wojciechowski z Hrubieszowa,
7.07 - Marcin Prorok z Warszawy,
8.07 - Krzysztof Chrustowski z Łodzi,
9.07 - Paweł Pernal z Kleczewa,
10.07 - Joanna Szadkowska z Golina,
11.07 - Kuba Wojciechowski z Hrubieszowa,
12.07 - Anna Dziadek ze Środy Wielkopolskiej,
13.07 - N. M. z Gdyni,
14.07 - Marcin Tkacz z Białogardu,
15.07 - Kamil Bronakowski z Suchego Dworu,
16.07 - Radosław Koryga z Brzeska.




Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Dane osobowe przekażemy w ciągu 24 godzin organizatorowi konkursu - firmie PTK Centertel, operatorowi sieci Orange. On zajmie się wysyłką nagród.

W ramach ciekawostek - w 14 edycjach konkursu napłynęło ogółem prawie 1,5 tys. odpowiedzi. Ile było poprawnych - nie liczyliśmy. ;-)

billboard 6x3 v3

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~Snipi  2006-07-17 10:22:04  host: chello084010032100.chello.pl

    Moze dojda na koneic sierpnia :D

  • 0

    2.  2006-07-17 10:57:56

    Bardzo fajny news :D najbardziej mi się podoba zwycięzca z 11.07 :D (telefon)

  • 0

    3.  2006-07-17 10:59:27

    snipi znajac problemy z telefonami w orange i ich brak w salonach to moga dojsc troszke pozniej :) przecierz oni nie maja do swoich sklepow nawet modeli jedyne co jest to ulotki :)

  • 0

    4.  2006-07-17 12:11:54

    Hm... moim zdaniem konkurs byl bez sensu zrobiony. Trzeba bylo siedziec prawie caly dzien przed kompem i odswiezac strone co pare sekund a i to tez nie gwarantowalo wygranej... Male szanse na wygrana po prostu... Mozna bylo to zorganizowac tak, zeby po prostu odpowiadac na pytania a pozniej losowanie kazdego dnia i byloby ok.
    Tak bylo na gsmonline.pl

  • 0

    5.  2006-07-17 12:22:46

    Chłopie gadasz głupoty. Na gsm......pl było tak samo. Wygrywała osoba, której e-mail jako pierwszy dotarł do ich serwera pocztowego. Chyba dokładnie nie czytałeś regulaminu.

  • 0

    6.  2006-07-17 12:25:21

    mariusz.p: po pierwsze - na gsmonline było tak samo jak u nas. Po drugie - nie możemy losować, bo na to trzeba mieć pozwolenie / koncesję / licencję od ministerstwa finansów i komisji gier.

  • 0

    7.  2006-07-17 12:26:16

    A temat losowania był już tutaj poruszany. Sam admin powiedział, że do tego potrzebne jest jakieś pozwolenie (koncesja czy coś podobnego) no i jak to w każdym konkursie komisja konkursowa by móc dokonywać losowania. Znając polską biurokrację, to nie byłoby łatwe do "zdobycia". Witku, jeśli się mylę, to mnie popraw. :-)

  • 0

    8.  2006-07-17 12:28:15

    Widzę, że mnie ubiegłeś. I wszystko jasne :-).

  • 0

    9.  2006-07-17 12:31:29

    mariusz.p: i jeszcze jedno - warunki były identyczne dla wszystkich, więc było uczciwie.

  • 0

    10.  2006-07-17 13:23:32

    Pozatym gdybyś wygrał to pewnie byś nie narzekał, że konkurs jest bez sensu zrobiony :)

  • 0

    11. ~doix  2006-07-17 13:34:41  host: absf149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ile odsłon nabiło to telepolis i gol'owi...

  • 0

    12.  2006-07-17 13:44:00

    doix: według statystyk - jakieś 10-12% więcej dzięki konkursowi, więc nie jest to jakiś kosmos. ;) Typowo odsłon mamy około 2,3 mln, więc teraz będzie trochę ponad 2,5 mln (w lipcu). Gol ma typowo 1,5 mln, to będzie miał pewnie koło 1,7 mln...

  • 0

    13. ~Snipi  2006-07-17 14:35:10  host: chello084010032100.chello.pl

    Nioe wiem czy czytalsicie regulamin ze orange musi wyslac najpozniej 20 dni roboczych do zakoczenia konkursu czyli w praktyce miesiac:D

    PS Faza chyba juz nie chcesz tej 6030 w nowejh cenie w zetafonie?:P

  • 0

    14.  2006-07-17 15:46:14

    szkoda ze pytania przewaznie pojawialy sie pozniej:/ a ja na popoludnie do pracy caly tydzien chodzilem:/ damn

  • 0

    15.  2006-07-17 18:19:19

    snipi juz ja mam w starej cenie :)

  • 0

    16.  2006-07-17 21:54:21

    No ok, teraz rozumiem dlaczego nie moglo byc losowania. Nie wiedzialem ze na takie cos trzeba miec jakies dziwne pozwolenia. Ale to jednak nie zmienia faktu ze ciezko bylo cos wygrac bo nie kazdy ma czas na siedzenie przez caly dzien i odswiezanie...

Dodaj swoją opinię