Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pełna funkcjonalność 112 w 2009 roku

Pełna funkcjonalność 112 w 2009 roku

WitekT 12 Września 2005 08:41

0 0
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Ryszard Kalisz powiedział, że numer 112, na który można wzywać policję, pogotowie lub straż pożarną, będzie sprawnie działał dopiero w roku 2009.Na razie działa tylko w niektórych miastach, w pozostałych łaczy z jednostkami straży pożarnej bądź policji. Kalisz dodał, że na doprowadzenie systemu do pełnej sprawności potrzeba pieniędzy.

Źródło tekstu: IAR     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-184-73-21-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet