Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pełna funkcjonalność 112 w 2009 roku

Pełna funkcjonalność 112 w 2009 roku

WitekT 12 Września 2005 08:41

0 0
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Ryszard Kalisz powiedział, że numer 112, na który można wzywać policję, pogotowie lub straż pożarną, będzie sprawnie działał dopiero w roku 2009.

Na razie działa tylko w niektórych miastach, w pozostałych łaczy z jednostkami straży pożarnej bądź policji. Kalisz dodał, że na doprowadzenie systemu do pełnej sprawności potrzeba pieniędzy.


Źródło tekstu: IAR     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet