Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PDA dla handlowca

PDA dla handlowca

Q! 31 Grudnia 2008 08:21

0 0

Pointmobile wprowadził do sprzedaży nowy model PDA przemysłowego, PM250. Jest to najnowsza generacja urządzenia tego typu, które łączy w sobie mobilność, wytrzymałość konstrukcji, zalety systemu Windows CE .NET 5.0 oraz moc procesora Marvell PXA300 pracującego z częstotliwością 624 MHz. PDA został przystosowany przede wszystkim do korzystania z aplikacji wspomagających zadania magazynów oraz centrów logistycznych.

pm250 pm250 pm250 pm250

Przy projektowaniu PDA wzięto pod uwagę wiele czynników, które mają ułatwić pracę w trudnych warunkach. Jego obudowa otrzymała na tyle ergonomiczny kształt, aby nawet intensywna, wielogodzinna praca z urządzeniem nie była zbyt męcząca. Dzięki umieszczeniu klawisza odpowiadającego za skanowanie kodów po obydwu stronach obudowy, możliwa jest jego obsługa zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne. Pochylenie czytnika kodów o 30 stopni ma zapewnić znacznie wygodniejszą pracę z urządzeniem.
PM250 posiada ekran o przekątnej 2,8 cala. Obsługuje również protokół Bluetooth, łączność WLAN, posiada moduł GPS oraz wbudowaną kamerę. Na pokładzie nie zabraknie także modułu GSM. Całość waży zaledwie 240 gramów.PDA spełnia standardy IP64, jest odporne na upadek z 1,5 metra oraz jest przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur.

Źródło tekstu: CNET, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~extra!  2008-12-31 10:39:21  host: chello089079148246.chello.pl

    muszę go mieć! :)

  • 0

    2.  2009-01-03 14:39:00

    dobre urzadzenie dla kurierow i innych firm swiadczacych uslugi przewozowe. ostatnio zdziwlem sie, ze ups przesiadl sie calkowicie na elektroniczne listy przewozowe i przy odbiorze podpisujemy sie na ekranie podobnego urzadzenia, a sam kurier skanuje tylko kod z paczki. podobnie w niemieckiej kolei. kupuje sie bliet przez internet, drukuje kod, a pani/pan w pociagu tylko go skanuje i drukuje maly swistek potwierdzajacy odbior blietu.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet