Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Październikowy ranking stron operatorów

Październikowy ranking stron operatorów

WitekT 22 Grudnia 2009 15:44

0 0
Najwięcej użytkowników spośród operatorów miała w październiku strona Orange, która zanotowała także najwięcej odsłon - wynika z danych badania Megapanel.

Oto październikowe wyniki stron poszczególnych operatorów:

Użytkownicy

Odsłony

Orange

3,291 mln

131,400 mln

Plus

3,192 mln

101,341 mln

Era

1,777 mln

49,665 mln

TP

1,191 mln

20,033 mln

Play

1,079 mln

24,309 mln




Źródło tekstu: Gemius     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2009-12-22 17:17:14

    8. tak, mi byle jaki e-mail przyszedł na adres Orange od razu miałem sms, że przyszedł mi e-mail.

  • 0

    13.  2009-12-22 17:24:28

    Strona Orange od lat pojawia się w rankingu top20 Megapanelu. Osobiście zaglądam tam codziennie. @olo niezależnie od opcji mBoxa, powiadomienia o mailu są za darmo

  • 0

    14. ~puszatek  2009-12-22 17:27:00  host: apis.siec.idealan.pl

    kwistas regularność powiadomień można ustawić (albo je całkowicie wyłączyć). A co do bramek, zapewne trochę osób korzysta, choć o wiele więcej moich znajomych sle z komunikatorów. O wiele łatwiej z gg/tlen/aqq niz wchodzic na strone. I teraz pytanie czy za minus mamy liczyć to ze siec oferuje darmowa bramkę ;)?

  • 0

    15.  2009-12-22 17:32:30

    Orange ma poprostu najbardziej rozbudowana siec konsultantów ktorzy z firmzewnetrznych wydzwaniaja do klientów i robia te odslony... wystarczy pomyslec... 3mln uzytkownikowi 130mln odwiedzin daje srednio 40 odslon na KAZDEGO uzytkownika... a ile z tych uzytkownikow to konta Wirtualne??? Wiec bo PRACUJE dla Orange :) Przy okazji zdradze tajemnice dlaczego codziennie od 8-16 jest MASA gosci na forum... to sa pracownicy takich "call center" u mnie w pracy strony sa blokowane a Telepolis nie :) pzdr

  • 0

    16.  2009-12-22 17:34:17

    Mimo, że jestem klientem Plusa to jednak muszę przyznać, że najbardziej czytelną jest dla mnie strona Orange (tak, tak...do konkurencji zaglądam ;) ). Strona Plusa jest mało przejrzysta, a Plus Online kompletnie do bani (nie wiem co za "sprawny umysłowo inaczej" wpadł na pomysł by PlusOnline zrobić tak nieczytelnym...

  • 0

    17. ~puszatek  2009-12-22 17:38:05  host: apis.siec.idealan.pl

    15 a czy to tak trudno pojąć że niektórzy wchodzą tam bo mają po co? Bo mają pocztę, bo mają szczegółowe bilingi gdzie mogą sprawdzić koszta dla konkretnego nr itp. Jako pracownik orange powinieneś wiedzieć jak wiele wasza strona oferuje ;)

  • 0

    18.  2009-12-22 17:39:43

    ~puszatek tak czy siak polecenie musi polecieć przez stronę Orange czy Plusa jeśli nawet wysyła sms z komunikatora.

  • 0

    19. ~szt  2009-12-22 17:41:29  host: 213-238-80-67.adsl.inetia.pl

    orange gora niema jak to pomaraczowy prepaid

  • 0

    20.  2009-12-22 17:49:12

    @puszatek ja wiem co oferuje strona Orange :D Ale poza wygladam(czytelność in +) to nie rozni sie zbytnio od innych opów ;) na kazdej stronie opa mozesz sprawdzic bilingi itp :)

  • 0

    21. ~  2009-12-22 17:54:00  host: v02-15.opera-mini.net

    @gorliwy17. Przy twojej opinii o tej sieci jeszcze cię tam trzymają i pracujesz dla nich? Słuszne jest to powiedzenie "Boże chroń mnie od przyjaciół - z wrogami sam sobie poradzę" Bo ty pewnie w pracy nie jesteś szczery i udajesz lojalnego pracownika, inaczej pewnie byś dla nich nie pracował albo ściemniasz na forum.

  • 0

    22.  2009-12-22 18:03:51

    @21 za to Ty jesteś, lojalnym pracownikiem Orange? ;)

  • 0

    23. ~flanelek  2009-12-22 18:24:06  host: 218-bi1-7.acn.waw.pl

    Sam troche do tego sie przyczyniam bo poczte czytam z poziomu www. :) Nie chce mi sie konfigurowac i uzywac programu pocztowego choc bylo by to wygodniejsze. :D

  • 0

    24. ~puszatek  2009-12-22 18:49:06  host: apis.siec.idealan.pl

    @kwistas- dlatego pytanie czy to minus czy plus, bo nie zrozumiałem z Twojej wypowiedzi (to ze siec oferuje darmowa bramkę. @Gorkliwy17- znam inne sieci sprzed roku wiec moze cos sie zmieniło. Żadna wtedy nie dawala takich mozliwosci jak Orange. I jeżeli znasz bilingi w Orange to musisz wiedzieć o czym mowie. To samo tyczy się mboxa. Za to jeżeli miałbyum się czepiać to czesto duże lagi na stronie czego nigdy np nie doświadczyłem na stronie Plusa.

  • 0

    25. ~tomek  2009-12-22 19:33:02  host: apn-77-115-177-84.dynamic.gprs.plus.pl

    heh, nie postawiłbym na Orange... a tu proszę!

  • 0

    26. ~  2009-12-22 20:13:48  host: v02-15.opera-mini.net

    @losmarte. A skąd ten wniosek, że dla kogokolwiek pracuję a zwłaszcza dla Orange. Moja wypowiedź odnośnie "gorliwego17" to tylko logiczna konstatacja. Wiesz przecież,że żadna firma, społeczność,grupa koleżeńska czy rodzina nie toleruje osobników (przepraszam za wyrażenie) srających we własne gniazdo na publicznym forum i takich osobników wypędza poza tą społeczność.Dlatego myślę,że ten gościu ściemnia jakoby dla nich pracował- nic poza tym.

  • 0

    27. ~  2009-12-22 21:16:08  host: v13-15.opera-mini.net

    z tego newsa wynika jedno:orange widzi ze sprzedawanie ofert przez net to przyszłość,stąd ogólna prostota strony.najlepszy e-sklep z w4 ma orange,dokonywałem kilku zakupow u 4mno w tym roku.tak wiec nr2 play,3 era,4 plus.mirekb

  • 0

    28. ~a_lex  2009-12-22 21:44:05  host: v05-16.opera-mini.net

    Z tego co wiem to tylko Orange oferuje darmową lokalizację (a właściwie pierwsze sto) - dostępna na stronie populacja.pl.

  • 0

    29. ~kikkka  2009-12-22 22:03:56  host: batory-do-korbotron.korbank.pl

    Na stronie Plusa jest straszny bałagan, ich strona jest bardzo nieczytelna. Cała masa różnych taryf i każda zakręcona. Chciałem kiedyś jakąś oferte sprawdzić, ale nie przbrnąłem przez to wszystko i dałem sobie spokój. W orange jest przejrzyście w Play też, a Era nie ma nic ciekawego więc nawet nie sprawdzam;].

  • 0

    30. ~niesamowity  2009-12-22 22:20:28  host: 94.75.253.67

    No coś takiego. To plaje mają taką super kul luzacką stronę, blogasek rzecznika, superhipermoderatorów co to w biedzie pomogą , fanatycznych użytkowników i taka lipa? Hehehehe:D

  • 0

    31.  2009-12-23 00:06:40

    @30: play, przy 3 mln klientów ma 1 ml odwiedzin, orange przy 13 mln ma 3 mln...więc chyba widzisz tą logikę?

Dodaj swoją opinię