Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PayU Płacę Później - nowy sposób finansowania zakupów

PayU Płacę Później - nowy sposób finansowania zakupów

orson_dzi 18 Października 2017 12:37

2 4

payu

PayU wprowadza nowy sposób finansowania zakupów internetowych, polegający na odroczeniu płatności do 30 dni. Usługa PayU Płacę później jest obecnie dostępna w ramach programu pilotażowego w kilkunastu popularnych sklepach internetowych.

Z nowej metody płatności można skorzystać robiąc zakupy o wartości od 100 do 2 000 złotych. Po dodaniu towarów do koszyka należy wybrać metodę płatności PayU Płacę później, a następnie podać kilka danych, które pozwolą potwierdzić tożsamość i wyrazić zgodę na wykonanie automatycznej oceny zdolności kredytowej. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest wydawana w ciągu kilkudziesięciu sekund. W przypadku pozytywnej decyzji partner finansowy PayU - firma Kreditech działająca pod marką Monedo Now, finansuje zakup zamówionych towarów, a PayU natychmiast przekazuje środki do sklepu internetowego. W tym samym czasie kupujący otrzymuje na wskazany wcześniej adres e-mail wiadomość z potwierdzeniem płatności i linkiem do panelu klienta, z którego może wygodnie spłacić pożyczkę, kartą lub przelewem. Najkorzystniej jest spłacić zobowiązanie w ciagu 30 dni, bo wówczas spłacamy dokładnie tyle, ile kosztowały zakupy. Przed upływem tego terminu, kupujący otrzyma przypomnienie o zbliżającym się terminie spłaty. W przypadku braku wymaganej wpłaty cała kwota zostanie automatycznie rozłożona na 6 rat, z prowizją 4,08% w skali miesięcznej.




Właściciel sklepu internetowego nie musi czekać 30 dni na zapłatę za towar, ponieważ partner finansowy dokonuje zapłaty za zamówienie kupującego jeszcze przed wysyłką. W przypadku odstąpienia od umowy przez kupującego sklep zwraca sumę zamówienia za pośrednictwem PayU na rachunek partnera finansowego.

Z PayU Płać Później można skorzystać z poniższych sklepach:

payu listasklepow

Źródło tekstu: PayU     

Dodaj do:

Tagi: payu płacę później | payu

w sumie: 20
  • 3

    1.  2017-10-18 12:41:29

    Wróciły stare czasy ;-) Kupuj "na krechę", kupuj "na zeszyt" ;-)

  • 3

    2.  2017-10-18 12:45:21

    Czy podczas sprawdzania wiarygodności kredytowej ten cały Kreditech nie pyta aby klienta o login i hasło do banku?

  • 0

    3.  2017-10-18 12:48:06

    marnet - stare? Ja jeszcze niedawno, kiedy w "mojej" osiedlowej piekarni nie przyjmowali płatności kartą poniżej 10 czy tam 5 zł, kupowałem na zeszyt. Panie bez problemu wyciągały zeszyt kiedy widziały moją minę o otworzeniu portfela, w którym nawet drobnej gotówki na kilka bułek nie miałem ;-) Dzisiaj nie ma oczywiście z tym problemu, bo ludzie i po 50 gr płacą kartą, ale rok temu to nie stare czasy!!

  • 1

    4.  2017-10-18 12:53:50

    #3. OK. U mnie takie sklepy osiedlowe "z zeszytem" zniknęły trochę wcześniej...

  • 0

    5.  2017-10-18 12:57:47

    sprawdziłem z ciekawości na move.pl i nie działa

  • 1

    6. ~.we  2017-10-18 13:05:43  host: 186-107-249-10.baf.movistar.cl

    tia... kolejna opcja 'strzyżenia jeleni'... mieliśmy KK a których banki zarabiały (KK są fajne jak się spłaca w terminie, ale ludzie ich nie rozumieją), mieliśmy providenty z podobnymi odsetkami... teraz mamy 'wygodnie i przez internet'...
    już pomijam, że jak ktoś koniecznie chce na kredyt i z odroczonym terminem spłaty to karta kredytowa jest dużo lepszym rozwiązaniem - stoi za nią bank (a nie jakaś firemka 'monedo'), zamiast 30 dni najczęściej jest 50 a do tego odsetki =jak już ktoś jest tak strasznie niefrasobliwy) są dużo niższe (najczęściej 1/3 tego co w artykule)...

  • 1

    7. ~pytalski  2017-10-18 13:19:21  host: dynamic-78-8-88-150.ssp.dialog.net.pl

    A jak klient umrze przed spłatą to na kogo przechodzi zobowiązanie?

  • 0

    8. ~Staszek  2017-10-18 13:19:33  host: 74-165-19-193.static.isp.enf.pl

    czy alkohol tez jest objeny tom promocjom?

  • 1

    9.  2017-10-18 13:22:05

    oferta nie zgodna z ustawa lichwiarska bo ta oferta to lichwa poniewaz gdy nie spłacisz w ciągu 30 dni to prowizja wynosi 4,08 miesiecznie czyli w skali roku około 50%

  • 1

    10.  2017-10-18 13:29:03

    @7: standardowe zasady dziedziczenia, czyli ustawowe, albo testamentowe

  • 2

    11. ~  2017-10-18 13:45:46  host: a24-05-11.opera-mini.net

    Żyję wyłącznie za własną kasę , a nie za pożyczoną. Na drzewo z takimi propozycjami.

  • 0

    12. ~50% rocznie  2017-10-18 13:56:29  host: 77-254-129-209.adsl.inetia.pl

    W Providencie jest chyba niższe oprocentowanie :)

  • 0

    13. ~  2017-10-18 13:58:29  host: public-gprs354223.centertel.pl

    Mi I tak nie dadzą skoro nawet chwilówki nie chcą mi dać na 500 zł, tylko Provident chce mi dawać kasiore

  • 0

    14. ~klimass  2017-10-18 14:09:05  host: 212.160.172.85

    Prowizja 4% miesiecznie, czyli obejscie lichwy, bo max oprocentowanie kredytu 10% teraz. Nie korzystajcie z tego *** 100x lepsza jest juz zwykla karta kredytowa, tylko wazne zeby pilnowac terminu. Ja osobiscie uwazam, ze jak mam to kupuje, na kredyt nie bo mnie nie stac na to aktualnie.

  • 0

    15.  2017-10-18 15:10:32

    na vistuli działa, na denonie nie

  • 0

    16. ~  2017-10-18 15:43:36  host: public-gprs352773.centertel.pl

    Trzeba im podać login i hasło do rachunku bankowego?

  • 0

    17. ~stary_pelikan  2017-10-18 15:49:26  host: 168.235.197.156

    @5 znowu zabrałeś babcie myphone'a :D

  • 0

    18. ~mm  2017-10-18 18:03:45  host: user-94-254-144-100.play-internet.pl

    @6
    Ale z tego co tu piszą to można później spłacić kartą, np. kredytową. Więc dla części może to być wydłużenie grace period o dodatkowe 30 dni. A,że część nie spłacić na czas- to firma musi z czegoś żyć.

  • 0

    19.  2017-10-18 23:39:07

    Nie mam pieniędzy to nie kupuję a nie kolejne kredyty. Co za czasy, że człowiek bez zastanowienia i czy mu to potrzebne czy nie robi zakupy na kredyt a potem problem

  • 0

    20. ~mm  2017-10-19 19:27:23  host: user-94-254-145-167.play-internet.pl

    @19
    Czy ktoś kogokolwiek zmusza do kupowania na kredyt? Nie chcesz to nie kupuj a ktoś będzie chciał z tego skorzystać to sobie skorzysta. Ja nie zamierzam z tego korzystać ale jak ktoś chce to czemu nie?

Dodaj swoją opinię