Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PayU: Cykliczne doładowanie telefonu

PayU: Cykliczne doładowanie telefonu

LuiN 25 Kwietnia 2016 16:08

2 2

Cyklicznie doładowanie telefonu to nowa usługa PayU pozwalająca w wygodny sposób zasilić co miesiąc konto bez konieczności logowania się do systemu i pamiętania o wpłacie.

Telefon można doładować przy użyciu karty debetowej lub kredytowej na dowolnym urządzeniu. Ustawienie regularnych wpłat jest możliwe na stronie doladowania.payu.pl.




Wystarczy podczas doładowania wybrać opcję comiesięcznego obciążenia karty płatniczej oraz określić dzień kolejnych wpłat. Użytkownik uzupełnia dane w specjalnie zabezpieczonym formularzu i upoważnia wybranego operatora komórkowego do obciążenia rachunku karty w ustalonej kwocie. Każda kolejna wpłata zostanie przekazana automatycznie w określonym wcześniej terminie.

Użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. W ramach usługi cyklicznego doładowania PayU umożliwia zasilanie kont abonentom kilkunastu operatorów komórkowych kwotami od 5 do 500 PLN.

Źródło tekstu: PayU     

Dodaj do:

Tagi: payu | prepaid | doładowania

w sumie: 15
  • 0

    1.  2016-04-25 16:43:35

    Danych osobowych tez nie trzeba podawać oczywiście? ;-D

  • -1

    2. ~kaxik  2016-04-25 16:54:53  host: user-94-254-243-121.play-internet.pl

    Taa i bede placil 100 procent doladowania gdzie w innym miejscu mam 10-20 procent taniej. Do tego czesto platnosci karta nie przechodza. Nie dziekuje

  • 0

    3.  2016-04-25 17:01:32

    Doladowywania telefonu przez strony bankow/payu/itp zawsze sa nieoplacalne. Oplaca sie doladowywac tylko przez strone swojego operatora... a zawsze zgarnie sie jakis % bonus kasy.

  • 0

    4.  2016-04-25 17:22:20

    speclab - ja zasilam tylko ze strony banku... I jakoś bonusy 100% mnie nie omijają. A nawet bank wcześniej niż operator, więcej - nawet wcześniej niż Telepolis, mnie informuje o promocji z bonusem ;-)

  • 0

    5.  2016-04-25 17:34:58

    Banki mogły by dogadać się z operatorami i wprowadzić usługę polegającą na automatycznym doładowaniu (ustaloną przez klienta kwotą) konta telefonu, w sytuacji gdy środki się kończą, lub kończy się termin ważności środków na koncie.

  • 0

    6.  2016-04-25 17:37:49

    Pragmatyk - a gdzieś tego nie oferują już czasem?

  • 0

    7.  2016-04-25 17:39:58

    @6 Możliwe, że tak, nie znam ofert wszystkich banków, mam konta w dwóch, a banków dziesiątki :)

  • 0

    8.  2016-04-25 19:37:07

    Nie, nie! Ja nie o banku mówię... Niedawno coś czytałem na ten temat.

  • 0

    9. ~fd  2016-04-25 20:21:19  host: 89-69-127-194.dynamic.chello.pl

    @wlo,
    a tego co kojarzę dotychczas takie rozwiązanie stosował tylko i wyłącznie nieboszczyk MVNO w postaci mBank mobile :)

  • 0

    10. ~sdfsd  2016-04-26 00:45:38  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    jakie ceny doładowań (ceny detaliczne czy taniej?)

  • 0

    11. ~Amigo007  2016-04-26 03:43:07  host: 159-205-74-119.adsl.inetia.pl

    Ceny detaliczne. Zawsze tak jest jak doładowujemy poprzez bank lub payu.

  • 0

    12. ~Krzysztof  2016-04-26 06:26:19  host: n07-04-07.opera-mini.net

    Ciekawie, ale mój bank oferuje to od lat.
    Dlaczego miałbym korzystać z usług zewnętrznej firmy, która może i jest wiarygodna i rzadko zasilenia się nie udają (korzystałem gdy były promocje), to jednak w banku nigdy nie zdarzyło się, że pobrali kasę a zasilenia nie było.

  • 0

    13.  2016-04-26 09:10:14

    @5 Pragmatyk: Takie automatyczne doładowanie likwiduje jedną z podstawowych zalet pre-paida: Ograniczenie strat w przypadku, gdy ktoś próbuje naciągnąć na drogi roaming, głuche telefony z egzotycznych krajów, smsy premium czy w jakiś inny sposób.

  • 0

    14.  2016-04-26 09:27:01

    a dlaczego posługujecie się starym logiem PayU? :)

  • 0

    15.  2016-04-26 12:41:32

    Super sprawa, brakuje mi tej opcji w moim banku wiec ;)

Dodaj swoją opinię