Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Payback zastąpi Profit

Payback zastąpi Profit

WitekT 27 Sierpnia 2009 09:20

0 0

Telekomunikacja Polska, Orange, BP, Allegro, Kolporter, Mix Electronics, BZ WBK, Orbis, LOT, Fly. pl, Real oraz Jysk to firmy, który od połowy września będą miały wspólny program lojalnościowy - wynika z informacji Pulsu Biznesu.

Niedawno Orange poinformował o zakończeniu swojego programu lojalnościowego Profit, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Podobnie postąpiło Allegro. Serwis aukcyjny oznajmił, że 16. września ruszy nowy program, którego właścicielem będzie wiodący europejski operator.




Operatorem programu będzie Loyalty Partner. Payback, który wkracza właśnie do Polski, odniósł spektakularnym sukces na rynku niemieckim, gdzie w krótkim czasie dotarto do większości gospodarstw domowych.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~Art  2009-08-27 10:05:50  host: i230.rwd.prospect.pl

    Gdyby ktoś był zainteresowany szerzej tym tematem to odsyłam do tego artykułu: http://gielda.wp.pl/POD,3,a,1,b,1,c,11,index.html?P[numer]=94720 83&P[obr]=pb&rfbawp=1197284585.492&ticaid=18a39

  • 0

    12.  2009-08-27 10:11:33

    @11: Podaj inny link.

  • 0

    13. ~uzer  2009-08-27 10:12:15  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    10. Dzieki za wyjasnienie, stad wlasnie moje pytanie. Paybacka znam ze wzgledu na lojanolsciowe punkty zbierane w allegro (platnosci).

  • 0

    14.  2009-08-27 10:12:28

    Punkty z dotychczasowego Payback będzie można przenieść do nowego programu, szkoda tylko, że nie dotyczy to np. programu Profit@Orange...

  • 0

    15. ~pp  2009-08-27 10:18:21  host: 94.254.137.166

    ~14. Jaki Profit, takie możliwości.

  • 0

    16. ~sarsz  2009-08-27 10:31:15  host: hypnos.fmcs.amu.edu.pl

    http://www.payback.pl/news/view.php?nid=46

  • 0

    17. ~  2009-08-27 14:49:24  host: v03-02.opera-mini.net

    A dlaczego z Bp podpisali umowę jak ja zalewam auto na Orlenie ? Dobrze, że chociaż z moim bankiem zachodnim podpisali. Borys Szpic

  • 0

    18. ~LOLO  2009-08-27 16:26:52  host: osnor4.rene.com.pl

    Temat trochę bez sensu - nie wiadomo co zastąpi co.

  • 0

    19. ~  2009-08-27 17:59:42  host: 212-106-26-28.adsl.inetia.pl

    Od wrzesnia zmieniaja sie rowniez zasady w przyznawaniu punktow w PayBack. Do tej pory za wydane 2zl dostawalo sie 1 punkt. Od wrzesnia bedzie trzeba wydac 3zl.

  • 0

    20. ~  2009-08-27 20:36:41  host: v03-15.opera-mini.net

    No to super! Orange moim zdaniem robi dobry ruch! Duży europejski program, nie jakieś 'stokrotki' i inne pierdoly jak u innych op. Na pewno będzie lepiej niż w starym Proficie, a może punkty będzie można wykorzystywać też w Realu, albo na stacji benz? byłoby Super!

  • 0

    21. ~marcin  2009-08-27 21:06:10  host: 125-mo2-10.acn.waw.pl

    Dobry ruch to nie jest. Wiadomo że te punkty powinny zostać przeliczone i przerzucone do nowego systemu ale wiadomo Orange to nie na rękę to dali czas na ich wykorzystanie a jak nie przepadną, sprytne. Szkoda że klient na tym straci.

  • 0

    22. ~  2009-08-28 15:08:14  host: 078088080078.lebork.vectranet.pl

    Do tej pory punkty ze "starego" Payback'u można było wymieniać na Shell Smart, a na tej liście Shell'a nie widzę...

  • 0

    23. ~żółty  2009-08-28 23:45:09  host: host-89-231-128-8.rawamaz.mm.pl

    no to ciekawie sie zapowiada... da sie rade ;)

  • 0

    24. ~pracownik-bp  2009-08-29 07:45:01  host: inet20909no-0s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    jeśli chodzi o BP - program rusza 16.09, przy rejestracji w nowym programie, punkty są przenoszone!

  • 0

    25. ~martinezowiec  2009-08-30 03:24:52  host: c78-142.icpnet.pl

    Trochę mało tych firm w programie. Ale mam nadzieję, że to dopiero początek i ich ilośc będzie się powiększać (nie ma np. mBanku, który wydał razem z Orange kartę kredytową).

  • 0

    26. ~  2009-09-02 10:32:00  host: ip-79-175-228-66.cable.smsnet.pl

    Wychodzi na to że 25 pkt jest warte złotówkę, czyli tak jak w proficie, tylko że punkty są 3 razy droższe..

  • 0

    27. ~arti  2009-09-15 10:16:20  host: 088156069091.skarzysko.vectranet.pl

    Też macie problemy z wymiana punktów Profit na doładowanie? Już od wczoraj czekam na doładowanie i nic...

  • 0

    28. ~bolo  2009-09-16 12:36:08  host: aetl111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tez wczoraj o 17-tej wysłałem sms i nadal nie mam doładowania. Totalne dno ta cała ORANGE!!!

  • 0

    29. ~pazur  2009-09-16 13:23:13  host: c1-228.icpnet.pl

    czekam rowniez na doladowanie, i nadal cisza : a 3k pkt droga nie chodzi , ponad 100 zl sumujac doladoania, nie odpuszcze im tego :

  • 0

    30. ~oszukani  2009-09-16 19:22:39  host: host-89-167-59-48.nplay.net.pl

    wiekszość ludzi która chciała we wczorajszym dniu wykorzystać punkty profit w orange, zostala nabita w butelke i ja sie pytam dlaczego tak jest?

Dodaj swoją opinię