Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pawlaka "wkurza" iPad

Pawlaka "wkurza" iPad

WitekT 21 Lipca 2011 12:51

0 0

Waldemar Pawlak nie kryje zdenerwowania w sprawie swojego ulubionego gadżetu - iPada. Wkurza mnie on. Jak tylko będę miał dostęp do nowego produktu, to się z nim rozstanę - mówi w programie Gość Portalu Onet wicepremier i szef PSL.

Pawlak ciepło wypowiada się o Androidzie, choć widzi zagrożenie w jego stopniowym zamykaniu się. Przyszłość świata widzi w otwartycyh technologiach takich, jak Linux.




Kiedyś mówiło się, że można albo zjeść ciasto, albo mieć ciasto. Teraz wymieniając się ideami, możemy mieć mieć ciastko, zjeść ciasto i jeszcze upiec trzecie - dodaje.

Pełny wywiad z Waldemarem Pawlakiem można zobaczyć na stronach onet.pl.

Źródło tekstu: Onet, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 2

    6. ~  2011-07-21 13:35:50  host: 77-254-244-89.adsl.inetia.pl

    @4; na Telepolis są informacje z kategorii Premium jak dobrze kiedyś napisał Witek. Jeżeli uważasz, że ta informacja do nich nie należy, to widać nie potrafisz właściwie filtrować informacji ;)

  • 3

    7.  2011-07-21 13:41:44

    Drogi tommecki, Ciebie nie muszą inetersować wszystkei wiadomości - i to w pełni zrozumiałem. Innych takie wiadomości interesują. Co by nie mówić, Pawlak jest jedną z nielicznych osób w rządzie, która nie ma problemu z obsługą nowoczesnych technologii i gadżetów.

  • 1

    10. ~a_lex  2011-07-21 14:04:54  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Przecież już były takie informacje i podobne, np. kto obsługuje telefony rządowe. Wiadomość jak wiadomość, na pewno zasługuje, żeby się tu znaleźć.

  • 3

    11.  2011-07-21 14:07:50

    tommecki: pisaliśmy m.in. o śp. prezydencie Kaczyńskim i jego przywiązaniu do starej, dobrej Nokii 6310... Tego typu wiadomości to ciekawostki, które - sądząc po statystykach odsłon i komentarzy - interesują niemałą liczbę osób.

  • 0

    12. ~Rafieexx  2011-07-21 14:51:04  host: public-gprs99308.centertel.pl

    Widzę,że Pana Pawlaka dość długo wkurza iPad bo zaraz po premierze pierwszej wersji była z nim rozmowa w "Dzień dobry TVN" o gadżetach które posiada i w/w miał przy sobie,zresztą przywiezionego na własną rękę.Od tamtego czasu minęło 1.5 roku,a ma go nadal... Ale cóż każdy ma prawo do zmiany zdania ;-)

  • 0

    13.  2011-07-21 15:12:31

    @WitekT: ok,przekonujesz mnie, ze sa to newsy ktore daja i odslony i sa interesujace dla czesci użytkownikow;) faktycznie moze przegialem z pierwszym wpisem. przepraszam. nie zmienie jednak zdania ze to slaba wiadomosc jak na telepolis

  • 0

    15.  2011-07-21 15:14:40

    tommecki: o, masz prawo mieć takie zdanie i ja to szanuję. My z kolei uważamy, to wiadomość z gatunku "urozmaicających ciekawostek", która ożywia trochę drętwe i sprawozdawcze newsy w stylu "wyniki kwartalne Nokii".

  • 0

    16. ~chato.pl  2011-07-21 15:21:25  host: 80.50.230.242

    Ha, to pewnie dlatego się złości => http://blip.pl/s/620712093 ;)

  • 1

    17.  2011-07-21 15:35:42

    @WitekT: apropo N. to moze cos z zakresu spekulacji? N. + Android = sukces? i 2. o co chodzi ze sprzedaza NSN? z wielu statystyk wynika ze NSN jest no.2 jako dostarczyciel sprzetu dla telekomow, jakie sa zrodla informacji z N. chce sie pozbyc corki?

  • -1

    18.  2011-07-21 15:39:15

    tommecki: a tak dokładnie to o co chodzi, bo nie rozumiem?

  • 1

    19.  2011-07-21 15:50:08

    @WitekT: tak chcialem zarzucic tematem do dyskusji, 1. czy Nokia z Androidem znow pozwolilaby koncernowi z Finalndii podniesc sprzedaz i zadowolenie klientow, a 2. to wydaje mi sie z u Was czytalem o tym z Nokii nie udalo sie sprzedac NSN'u, a jesli u Was to cos wiecej na ten temat moglibyscie napisac, jesli nie to pewnie na gol'u

  • -1

    20.  2011-07-21 16:17:29

    tommecki: tak, o NSN czytałeś u nas. Co do tematów do dyskusji, to zapraszam na forum, w komentarzach ważne jest u nas trzymanie się tematu newsa.

  • 0

    21. ~Lolek  2011-07-21 17:25:03  host: 212.160.172.70

    1,5 roku go wkurza i nie wymienił? Pewnie zapracowany taki jest;p

  • 0

    22. ~Ant  2011-07-21 17:29:36  host: apn-95-41-124-170.dynamic.gprs.plus.pl

    No to Pan Pawlak wygłosił mądrość, wygląda na to, że coś tam usłyszał o zamykaniu androida i otwartości linuksa i teraz bryluje.

  • 0

    23.  2011-07-21 17:43:43

    WitekT - no ale o opinię Jarosława też mógłbyś się postarać - też używa podobno iPada ;) Znalibyśmy opinie kumatego badziej i mniej - chcoiaż może się okazać, zę ten drugi bardziej kumaty w iPadzie jest niż ten pierwszy...

  • 0

    24. ~adrian******  2011-07-22 07:49:38  host: proxy.wincor-nixdorf.com

    Skoro mamy trzymac sie tematu newsa to tylko tyle- WTF!Boszzzz zeby Pawlaka cytowac, ledwo na rolnictwie sie chlop zna.

  • 0

    25.  2011-07-22 14:08:20

    @adrian Ciesz się Pawlak że z Waszych produktów nie korzysta...

  • 0

    26.  2011-07-22 14:35:59

    najnowsza wiadomość: iPada wkurza Kargul, PS oświadczam, że nie mam poczucia humoru

  • 0

    27. ~  2011-07-22 18:56:21  host: ip-89-174-125-13.multimo.pl

    A może by tak Pawlak z Tuskiem zajęli się gospodarką i np. obniżyli POdatki?

  • 0

    28. ~  2011-07-24 15:06:48  host: 178-37-47-114.adsl.inetia.pl

    @5: Może i jest przy władzy od wielu lat, ale za przeproszeniem g... z tego wynikło. Z tego co pamiętam, był ministrem rozlnictwa i wicepremierem i co? I jajco.

Dodaj swoją opinię