Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Paweł Dwornik w Alcatelu

Paweł Dwornik w Alcatelu

WitekT 22 Grudnia 2005 10:23

0 0

Z początkiem grudnia stanowisko Dyrektora Działu Telefonów Komórkowych w polskim oddziale Alcatela objął Paweł Dwornik.

Pawel Dwornik mPaweł Dwornik przez ostatnie trzy lata był Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu Działu Telecom w Samsung Electronics Polska, wcześniej od 1996 roku związany z PTC, gdzie od 2000 roku był jednym z dyrektorów w Pionie Strategii, Marketingu i Sprzedaży.

Głównym zadaniem nowego Dyrektora Działu Telefonów Komórkowych będzie przygotowanie strategii i jej realizacja na rynku polskim.
Telefony marki Alcatel produkowane są obecnie przez firmę TCL & Alcatel Mobile Phones (T&A), powstałą w wyniku wspólnego przedsięwzięcia firm TCL, największego chińskiego producenta telefonów komórkowych i elektroniki użytkowej, oraz części komórkowej Alcatela.

W 2006 roku T&A zaprezentuje i wprowadzi na rynek zupełnie nową serię telefonów, poczynając od najprostszych, a kończąc na bardziej zaawansowanych, wyposażonych w szereg funkcji m.in. odtwarzacz MP3, radio, Bluetooth, kamerę 1,3 MPix. Nowa seria całkowicie zrywa ze znaną już linią poprzednich modeli. Oferta skierowana będzie głównie do klientów ceniących niezbędne walory użytkowe, gotowych zapłacić rozsądną, a niewygórowaną cenę.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~torture  2005-12-22 13:06:04  host: egc254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no czekamy na te modele...

  • 0

    2.  2005-12-22 17:29:33

    kcham alcatela i wiem że będzie to hiT!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet