Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pasek bezpieczeństwa" do słuchawek Apple AirPods

"Pasek bezpieczeństwa" do słuchawek Apple AirPods

orson_dzi 12 Września 2016 23:14

1 2

Kształt nowych słuchawek Apple'a wzbudza mieszane uczucia. Bardzo możliwe, że niezbędnym dodatkiem do nich okaże się pasek bezpieczeństwa - AirPods Safety Strap.



airpod safety strap airpod safety strap iphone 7




Apple AirPods, to klasyczne, douszne słuchawki, najczęściej określane jako pchełki. Różnica polega na tym, że są bezprzewodowe i nafaszerowane elektroniką (z chipem Apple W1 na czele). Ich kształt wzbudza jednak wątpliwości. Nie wiadomo jak dobrze nowe słuchawki będą trzymały się ucha skoro nie mają żadnego mocowania, ani uchwytu, np. zawijanego wokół ucha. Szczególnie może to być problemem podczas biegania (oczywiście w parze z Apple Watch Nike+).

Jak to zwykle bywa, potrzeba jest matką wynalazków i w Internecie już powstała strona, na której ruszyła przedsprzedaż gumowego paska bezpieczeństwa - AirPods Safety Strap. 56-centymetrowy pasek zakładany na szyję łączy ze sobą dwie słuchawki, co uniemożliwi ich zgubienie i potencjalne uszkodzenie sprzętu.

Rozwiązanie, jak dziwnie by nie wyglądało, może okazać się niezbędne w przypadku kosztujących 159 dolarów słuchawek. Warto dodać, że cena paska bezpieczeństwa, to jedyne 19,95 dolarów.

Źródło tekstu: Mashable; wł     

w sumie: 24
  • 0

    5. ~Marcin  2016-09-13 00:26:09  host: 178.183.75.229.umts.static.t-mobile.pl

    Czy mi się wydaje, czy ten pasek blokuje dolny mikrofon?

  • 1

    6. ~Typek  2016-09-13 05:24:29  host: n24-05-08.opera-mini.net

    To jest bardzo potrzebny pasek. Mnie zawsze krepował problem z opadaniem, a teraz wykorzystam jak opadnie.

  • 1

    7. ~K  2016-09-13 06:26:45  host: user-31-175-130-188.play-internet.pl

    Za 159 usd to mozna kupic calkiem niezly smartfon.

  • 0

    8.  2016-09-13 07:23:04

    @7, K - albo wyżywić studenta przez miesiąc.

  • 0

    9. ~nmn  2016-09-13 07:48:20  host: 8.37.225.67

    Za 159$ to one powinny same się odnajdywać ;-)

  • 2

    10. ~  2016-09-13 08:08:08  host: n29-04-04.opera-mini.net

    pozbyli się kabli aby je zamienić na paski. słuchawki drogie jak niewiele co s pasek nie lepszy. aple się zakręcie

  • 2

    11. ~pszemeq  2016-09-13 08:10:28  host: 212.160.172.84

    amazing - po prostu :)

  • 2

    12.  2016-09-13 08:14:52

    20$ za kawałek silikonu kosztujący w produkcji pewnie z 10 centów... Marża chyba rekordowa nawet jak na rezerwat Apple.

  • 0

    13. ~  2016-09-13 08:32:57  host: user-94-254-128-42.play-internet.pl

    kiedy timbomnajl rzuci tą ofertą bam bam bam??? xoxoxo xdxdxd bo ja chce się już pośmiać

  • 2

    14.  2016-09-13 08:40:32

    @12 Z tą marżą to bez przesady. Dla szczęśliwych posiadaczy iPhone 7 bez kłopotu do przełknięcia :-) Poza tym zaraz chińczycy "skopiują" ten "emejzingowy wynalazek" i będą za 20$ w pakietach po 100 sztuk :-)

  • 2

    15. ~nmn  2016-09-13 08:46:30  host: 8.37.225.67

    14 - no nie wiadomo, bo jak będzie podrobiony, to jeszcze słuchawki przestaną działać :-D

  • 0

    16.  2016-09-13 08:49:38

    @13, Dzisiaj o 13:00.

  • 0

    17. ~t-m  2016-09-13 09:46:16  host: n12-09-04.opera-mini.net

    @13. liczymy na Ciebie xdxdxf. Tylko nie zapomnij coś napisać, żebyśmy się z Ciebie pośmiali!!!!!!!!

  • 1

    18. ~  2016-09-13 09:59:55  host: 188.146.134.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    AirPods Safety Strap-on - nowa zabawka erotyczna dla wyznawców Sekty Jabłka :D

  • 2

    19.  2016-09-13 10:06:19

    Ten czas kiedy zamiast słowa "Pajacyk" wystarczy w tytule newsa napisać "Apple"... bezcenny

  • 0

    20. ~nmn  2016-09-13 10:19:41  host: 8.37.225.43

    Ja czekam na newsa apple: ajfon airbag — od teraz twój telefon nie boi się upadku!

  • -2

    21.  2016-09-13 13:19:14

    Żeby nie było, połowa osób wypowiadających się przede mną ( i jednocześnie za mną - patrz komentarz #1) to debile. A dzieje się tak dlatego gdyż  Apple nie jest producentem tego paska. A jakaś sobie tam obca firma. I to oni ustalili cenę za kawałek *** Apple nie dostanie za ten paseczek ani centa ;)

  • -2

    22.  2016-09-13 13:40:19

    Zmieniając nieco temat. Na Gruponie jest bardzo dobra oferta, sprzedają maść na ból du.py, dla czytelników telepolis jest duża zniżka więc może za wczasu co poniektórzy powinni się zaopatrzyć ;)

  • 0

    23. ~Fruktion  2016-09-13 19:47:55  host: aaqm87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Samsung był pierwszy. Wcześniej zaprezentował takie słuchawki. Ciekawe co wyjdzie z produktu Apple.

  • 0

    24.  2016-09-14 11:28:40

    @21: tabletki na pielęgnację egocentryzmu już widzę wzięte.

Dodaj swoją opinię