Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Paschalis-Jakubowicz: plany z nju sięgają dużo dalej

Paschalis-Jakubowicz: plany z nju sięgają dużo dalej

WitekT 10 Maja 2013 10:28

11 6

Brak subsydiowania telefonów oraz kosztów tzw. dystrybucji naziemnej, które stanowią nawet 50% wartości dwuletniego kontraktu dla klienta oraz oszczędność na obsłudze telefonicznej i e-fakturach powodują, że biznesowo projekt spina się, dając długoterminowe utrzymanie przyzwoitej marży - pisze w artykule o nju mobile dla TELEPOLIS.PL Michał Paschalis-Jakubowicz, dyrektor marketingu usług mobilnych Orange Polska.

Zobacz: Nju mobile - szczegóły oferty.

To powinno przekonać tych, którzy zgłaszali wątpliwości, czy tak atrakcyjna oferta jak nju mobile nie zostanie wycofana po kilku miesiącach. Nie zostanie, nasze plany sięgają dużo dalej - dodaje.




Zobacz: Do nju mobile niektórzy będą potrzebować nju kserokopiarki.

Cały artykuł opublikujemy po weekendzie.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 104
  • 0

    99. ~@94 i @98  2013-05-10 22:58:38  host: c176-50.icpnet.pl

    oznacza to tyle, że pojęcie "nju mobile" dotyczy oferty świadczona przez PTK Centertel, ale nie dotyczy ona operatorów wirtualnych, którzy technicznie są również obsługiwani przez PTK Centertel np. sieć komórkowa INEA. Grunt to czytać ze zrozumieniem i nie siać niepotrzebnej paniki ;) @98 tak, to nowa strategia, aby ograniczyć kontakt klientów z konsultantami, ale masz darmowe zgłoszenie przez www na które dostaniesz odpowiedź od tygodnia do miesiąca ;) Póki co odbierają po minucie, więc jest OK i można załatwić sprawę w kilka minut, więc zmieścisz się w 2zł jeśli minuta w innej sieci będzie po 19gr albo "gratis" jeśli masz pakiet wielu niewykorzystanych :)

  • 0

    100. ~  2013-05-11 08:05:16  host: dfs112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest nolimit czy jednak "nolimit" z wyjątkami (haczykami). Do tuBiedronki za free, ale do operatora wirtualnego po sieci Orange już trzeba płacić? Tak to należy rozumieć? No to z nju do nju jak będzie? Za free czy płatne?

  • 0

    101. ~nju father  2013-05-11 10:55:28  host: 213-238-115-166.adsl.inetia.pl

    W końcu wyeksmitowałem ojca z Orange z jakiegoś abo simonly do nju i jest baaaardzo zadowolony. Starszy przywiązał się do Orange i kolejne Panie /Panowie z salonu lub callcenter wkręcali go od lat w oferty za ok. 80 zł/m-c. Miał tam 'trochę' minut w skomplikowanym cholernie układzie, którego nigdy nie próbowałem nawet pojąć, ale jak zaczęli mu wyłączać kolejne usługi, zaczął myśleć o przeniesieniu się do innej sieci. Baaardzo duuuużo gada przez telefon ;) Nie pisze SMS-ów, nie korzysta z netu. Umowa skończyła się 6 maja, od 9 jest w nju i jest bardzo zadowolony, bo 50 zeta/m-c mu w kieszeni zostaje. Polecam nju każdemu dużo rozmawiającemu przez telefon, chociaż sam mam w 2 firmach i w rodzinie wszystko w Play - w sumie 17 post i 3 pre.

  • 0

    102. ~@100  2013-05-11 14:30:28  host: c176-50.icpnet.pl

    masz tzw. nolimit do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce. Wyjątki masz w regulaminie promocji, czyli np. nie dotyczy to wideorozmów i one są płatne według cennika njumobile. Oczywiście jak będziesz szalał z rozmowami albo będziesz chciał nabić sobie Zbieraj Minuty to mogą Tobie przyblokować numer.

  • 0

    103. ~piotrek84  2013-05-11 16:30:48  host: 77-254-112-162.adsl.inetia.pl

    @101: Trzy dni to za mało, by stwierdzić zadowolenie. Nie wiesz co cię czeka, nie wiesz jak nju/Orange będzie rżnęło klienta. Moim zdaniem to niezrozumiałe i trochę nieodpowiedzialne od razu pchać się w zupełnie nową, nieznaną ofertę. Ja przechodząc z jednej oferty do nowości na rynku jeszcze przez miesiąc trzymałem starter w szufladzie, by najpierw inni się pomęczyli i wyłapali błędy i problemy sieci.

  • 0

    104. ~lesny-czlowiek  2013-05-11 17:41:41  host: public-gprs531225.centertel.pl

    To nju przeniosłem numer z Orange w nastepny poniedzialek po rozpoczeciu przez nich dzialalnosci. Wszystko ok dziala, nic nie zrywa. Polecam i tyle

  • 0

    105. ~rafiki  2013-05-11 18:38:02  host: static-87-101-68-192.leon.com.pl

    a co z mbank mobile?

  • 0

    106. ~pabloki  2013-05-11 19:16:41  host: apn-46-169-242-44.dynamic.gprs.plus.pl

    @105mbank mobile żyje i będzie żył , ma się dobrze.

  • 0

    107. ~nju father  2013-05-11 19:17:28  host: 213-238-115-166.adsl.inetia.pl

    @103: Ojciec już w te 3 dni wygadał ponad 29 zł :)))) I co, jeszcze mi powiesz, że 3 dni to mało?

  • 0

    108. ~nju father  2013-05-11 19:20:08  host: 213-238-115-166.adsl.inetia.pl

    @103 c.d.: Oczywiście po 29 zł już NO LIMIT, pewnie wygadał duuużo więcej. Aha, a co do obaw, to przecież okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiąc, tyle ile ty czekałeś i się obawiałeś. Po co czekać?

  • 0

    109. ~  2013-05-11 19:29:32  host: 185.5.218.53

    Ale póki co w nju nie maja nanosim

  • 1

    111. ~@108  2013-05-12 00:46:56  host: c176-50.icpnet.pl

    W razie migracji do innej sieci możesz to zrobić z dnia na dzień jak w pre-paidzie, jedynie będziesz musiał wtedy opłacić abonament za miesiąc wypowiedzenia, czyli "kara" wyniesie, aż 9zł :D

  • -1

    112. ~pabloki  2013-05-12 18:45:56  host: apn-95-41-241-3.dynamic.gprs.plus.pl

    wiemy już do kiedy działa projekt nju mobile , do końca 2015 roku. potem likwidacja. nju mobile to element strategii orange na lata 13-15, fajnie że rzecznik orange tak ładnie to komunikuje.

  • 0

    113.  2013-05-12 18:51:15

    @112, po prostu dalej nie ma przygotowanej strategii. Ciekawe, ile teraz pociągnie Play, gdy nju ma lepszą ofertę, a Plus i Orange porównywalne (abo) lub lepsze (MixPlus, Heyah Mix).

  • 0

    114. ~pabloki  2013-05-12 19:20:38  host: apn-95-41-241-3.dynamic.gprs.plus.pl

    @Kamil K spokojnie , wiem że zamkną nju mobile przenosząc klientów do orange. strategia na dwa lata w przypadku telekomu? chyba żartujesz! play będzie działał, prognozuje jednak znaczne, krótkotrwałe obniżenie dynamiki przyrostu klientów play , potem wszystko się ustabilizuje i play zacznie zyskiwac.

  • 0

    115. ~  2013-05-12 22:50:35  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    @pabloki, rozumiem, że możesz nie lubieć Orange i wszystkiego co z nimi sie wiąże, czyli także NJU ale ty ewidentnie od dnia wprowadzenia nowej marki piszesz jakieś niestworzone rzeczy. Na początku o opłacie aktywacyjnej 200zł, gdzie wszystko było wyjaśnione ty dalej brnąłeś i snułeś swoje domysly nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Później o płatnych połączeniach do MVNO. Teraz juz będziesz zamykał projekt w 2015 roku. Wyluzuj, a nawet jak zamkną, to co ktoś zaoszczędzi przez te 2lata, to jego. To przypomina mi tych, co krytykują aero2 bo po 2016 roku nie będzie bezpłatne. Co będzie w 2015 to zobaczymy, może będzie nowe NJU ale po co teraz tym sobie głowę zawracac? Pasuje to korzystam a jak nie pasuje to nie korzystam i tyle.

  • 0

    116. ~pabloki  2013-05-12 23:23:57  host: apn-77-113-228-170.dynamic.gprs.plus.pl

    @115 nie przypominam sobie bym pisal o 200 zł zaaktywacje w nju .Co do opłat z nju do mvno to dwie konsultantki z nju potwierdziły choć próbowałem teraz na moj testowy virgin z nju to nie taryfikowało, co do ew zamkniecia nju w 15 to nie chce mi sie tłumaczyć tutaj strategii produktowych. Dodam orange jest dla mnie obojętne jak każdy inny operator , patrze jednak na dodatkowe elementy determinujące ofertę. Dodam że firmowo mam orange ;)

  • 0

    118. ~  2013-05-13 10:25:28  host: 62.244.135.7

    @pabloki, to jest twoja opinia do której masz prawo. Podobnie ja mam prawo nie zgadzać się z Tobą. Nie jesteś żadnym autorytetem żeby twoje analizy jakoś specjalnie poważnie traktować. A o wietrzeniu wszędzie podstępu, od opłaty aktywacyjnej ( tak pisałeś o tym- dla przypomnienia) do zamykania całego projektu ośmieszaś się. Widać nie tylko ja ciebie zapamiętałem, bo jak ktoś pisze tak fantazje, to trudno nie zapamiętać. Skończ się ośmieszać.

  • 0

    119.  2013-05-19 22:10:10

    dużo, dużo dalej..... tzn. nie trzy, tylko 4 miesiące.... to aż 30 dni więcej niż co niektórzy piszą.... ;)

  • 0

    120. ~Calm7  2013-05-19 22:24:40  host: v44-07.opera-mini.net

    JO. Wypuściła Cię ze swoich szponów, czy sam się wyrwałeś ? :-D

Dodaj swoją opinię