Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Paryż od Sony Ericssona coraz bliżej

Paryż od Sony Ericssona coraz bliżej

LuiN 29 Maja 2008 18:39

0 0

Sony Ericsson P5i, czyli kodowo Paris, nachodzi wielkimi krokami. Producent wciąż milczy na temat nowego smartfona, tymczasem do sieci wyciekła pierwsza jego reklama.



Sony Ericsson P5i to kontynuator cenionej linii smartfonów pracujących pod kontrolą Symbian OS z nakładką graficzną UIQ. - tym razem w wersji 3.3. O urządzeniu pisaliśmy ostatnio w tej wiadomości. Telefon zamyka w sobie takie funkcje jak GPS, aparat 5 Mpix, WiFi, Bluetooth, HSDPA i 2,6-calowy dotykowy ekran, a wszystko to połączone jest z charakterystyczną wysuwaną klawiaturą QWERTY i 128 MB pamięci RAM.






Źródło tekstu: YouTube, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~  2008-05-29 18:48:49  host: p11-01.opera-mini.net

    super fon. nokje i szajsungi moga sie skryc

  • 0

    2.  2008-05-29 19:29:00

    #1: z pewnością Nokje.

  • 0

    3. ~cza  2008-05-29 19:36:55  host: host-89-231-160-2.wolow.mm.pl

    a co bylo w tym fajnego?? z tej reklamy wyniak ze posiada on tylko gps aparat i dotykowy ekran...

  • 0

    4. ~  2008-05-29 19:40:12  host: p05-04.opera-mini.net

    Tylko? Co tzn WYNIAK?

  • 0

    5.  2008-05-29 20:13:26

    O mój boże, to posiada aż 128 mb ram - prawie tyle co mój komputer ;(

  • 0

    6. ~Templariusz  2008-05-29 22:43:24  host: staticline23090.toya.net.pl

    Nie sądziłem, że to powiem o SE, ale... Ale gówno :P

  • 0

    7. ~  2008-05-29 23:09:47  host: inet20908nj-3.eranet.pl

    ostre gowno, spojrzcie na prezentacje androida... ktos tu jest 2 lata wstecz

  • 0

    8. ~jakobs123  2008-05-30 01:15:42  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Dopiero w zapowiedziach.A osiagami nokia n82 go bieje!I juz od 1400 zl.Aparat 5mp,auto focus,lampa ksenonowa,video recorder vga 3o klatek na sekunde,wyjscie na tv(tv-out),Wifi,Gps,Mozliwosc ogladania divixow bez konwersji rozdzialki na Tv!Kary micro SDHC8/12/16teraz a pod jesien 32 giga.I ma zwyklego symbiana s60 z mnogoscia aplikacji i gier a nie ten smieszny UIQ :) I cena.Xperia ma kosztowac 2990zl to pewno i to niebedzie tanie.

  • 0

    9.  2008-05-30 01:18:20

    Reklama nie pokaże wszystkiego, a właściwie małą cześć. Nie wiem czemu narzekacie i od razu twierdzicie, że to g***, tak jakbyście mieli tego smartfona w rękach. Sprzęt fajnie się zapowiada, zresztą SE jest jednym z lepszych producentów więc może będzie to udany model.

  • 0

    10. ~  2008-05-30 07:12:52  host: h95.radzionkow.net

    #6 tak jak twoja era

  • 0

    11. ~dojakobs123  2008-05-30 07:41:40  host: acfh73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ty jesteś śmieszny a nie ten telefon. Nie znam y wszystkich funkcji p5i a gadasz. Powiedz czy twoja n82 ma sortownik do pomidorów, dvix 300, directx tysiąc pięćset sto dziewięćset. Jak jest aż taka "Wypasiona" to se ją kup. A może masz na niej xboxa 360 ?. W w/w telefonie też jest symbian i da się zainstalować odtwarzacz divix

  • 0

    12.  2008-05-30 10:13:49

    wyświetlacz ma trochę mały ten SE i mogli by przestać wkońcu ładować UIQ do telefonów

  • 0

    13. ~koski  2008-05-30 12:41:13  host: dpl237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w sumie to nic nowego nie wnosi ten telefon jest wiele już takich telefonów osobiscie wolał bym Lg KU990 ma wiekszy i ładniejszy wyswietlacz no i design mi sie bardziej podoba.

  • 0

    14.  2008-05-30 18:48:35

    error error error error error error nie widac filmow z YT. Juz nawet reklamy odblokowalem, a i tak pozostaje biala plama, tam gdzie mial byc filmik. Dotyczy to rowniez innych newsow, nie tylko tego

  • 0

    15. ~mareczek  2008-05-30 23:39:35  host: brh113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I tak noki E51 nie zamieniłbym na nic innego!

  • 0

    16. ~  2008-05-31 07:53:02  host: h95.radzionkow.net

    nokii się pisze

Dodaj swoją opinię