Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Paryż liderem bezpłatnych hotspotów

Paryż liderem bezpłatnych hotspotów

WitekT 26 Października 2005 15:50

0 0

Paryż znalazł się na czele rankingu miast europejskich, które oferują bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. Badania przeprowadziła firma Freehotspot.com.

Stolica Francji znalazła się na pierwszym miejscu, oferując 80 darmowych punktów dostępowych. Na drugiej i trzeciej lokacie znalazły się Londyn z wynikiem 21 punktów dostępowych oraz Dublin – 16. Na dalszych pozycjach uplasowały się Barcelona, Brighton, Monachium, Amsterdam, Wiedeń, Marsylia oraz Kolonia.
Daniel Toomey, dyrektor wykonawczy firmy Freehotspot.com, cieszy się, że tak dużo miast europejskich oferuje darmowy dostęp do sieci Wi-Fi. Przyznał również, że firma pracuje nad upowszechnianiem internetu bezprzewodowego w restauracjach, kawiarniach, pubach oraz innych miejscach publicznych Starego Kontynentu.

Źródło tekstu: Vnunet, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~ZAX  2005-10-26 17:04:17  host: w3cache2.icm.edu.pl

    Za polską kase

  • 0

    2. ~moloch  2005-10-26 23:56:08  host: ds.pk.edu.pl

    Cos wartego uwagi: "Akcja:Kawa.Pracuj w knajpie!" Szczegóły na www.it.wkrakowie.org.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-236-61.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet