Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pantera w Orange coraz popularniejsza

Pantera w Orange coraz popularniejsza

WitekT 14 Marca 2012 18:47

0 0

W ciągu ostatnich 12 miesiącach sprzedaż naszej Pantery, czyli planu stworzonego specjalnie pod osoby dużo korzystające z mobilnego netu w telefonie, wzrosła aż czterokrotnie - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Hitem jest też dodatkowy pakiet 300 MB z lejkiem. Moim zdaniem w czasach rynkowej Pierwszej Wojny Smartfonowej, ważniejsze od samych telefonów, które operatorzy de facto sprzedają takie same i w podobnych cenach, są właśnie przyjazne oferty i nowoczesna sieć. Dlatego dokładnie w tym kierunku będziemy się rozwijać - pisze Jabczyński.




Szerzej o ofercie abonamentowej Orange dla klientów prywatnych pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    25. ~  2012-03-14 23:41:40  host: z38-08.opera-mini.net

    @20 Peyo Tylko ta opcja jest dostepna dla przedluzajacych i jest o srednio 1/3 gorsza. Poza tym klient z ulicy nie ma takich stawek. Nie wspominajac o zupelnie innej wartosci pieniadza tu i w Anglii.

  • 0

    26.  2012-03-14 23:43:03

    Austriak nie da się strzyc po gołej skórze, tak jak Polak, dlatego tam nie przejdzie polityka bicia klienta PO kieszeni, bo świadomy klient puścił by taką firmę z torbami. A Polak - każą mu zaciskać pasa, to go zaciska i siedzi cicho.

  • 0

    27. ~  2012-03-14 23:45:57  host: z38-08.opera-mini.net

    @23 barry Nie mam w ogole pytan. Rewelacja. U nas taka oferta TylkoSim jest w sferze marzen.

  • 0

    28. ~M.  2012-03-15 00:21:19  host: public-gprs348193.centertel.pl

    Narzekacie, sam mam Panterę za 69,90 m/c, w niej 338 minut do wszystkich, rozmowy do Orange za darmo, 750 MB internetu i do tego 2012 sms do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie. Oferta bardzo kompletna, jestem zadowolony.

  • 0

    29. ~M.  2012-03-15 00:22:34  host: public-gprs348193.centertel.pl

    aaaa i do tego dostałem Xperię Arc S za 99 zł, w umowie na 24 miesiące.

  • 0

    31.  2012-03-15 07:35:07

    Ciekawostka. Nie tak dawno był tu news w/g którego perezes Witucki strzelał sobie w kolano twierdząc, iż mobilny net jest dla biznesu. Klienci indywidualni zamiast "zapychać" sieć powinni korzystać z Neozdrady.

  • 0

    32. ~  2012-03-15 07:37:28  host: z42-02.opera-mini.net

    NetWorkS ma budować sieć 3G na wspólnej nośnej więc nie ma raczej sensu żeby teraz Orange czy T mobile budowali 3G na 2100 na większą skalę poza miastami bo to mijało by się z celem. Do końca tego półrocza ma być oddany pierwszy obszar kraju pokryty zasięgiem wspólnej sieci NetWorkS zobaczymy jak to będzie. Ponoć budowa zacznie się od granicy wschodniej.

  • 0

    33. ~nick  2012-03-15 07:45:00  host: public28115.cdma.centertel.pl

    wzrost sprzedaży hihi sprzedawca dali plany i tyle;p

  • 0

    34. ~Marek  2012-03-15 08:47:36  host: 89-76-42-134.dynamic.chello.pl

    Od 2002 roku uzywalem Orange Pop.Wkoncu zdecydowalem sie przejsc do T-Mobile.Wczesniej chcialem zostac w Orange i podpisac umowe w Panterze ale zniechecil mnie brak pakietow SMSowych, oraz wymiennosc 1:1

  • 0

    35. ~Bob  2012-03-15 09:02:51  host: public37536.xdsl.centertel.pl

    Naprawdę nie wiem, czym tu się chwalic. Równie podłej jakości transmisji danych nie ma żaden z operatorów w Polsce, nawet Play- gdzie ma zasięg. EDGE w Orange leży i kwiczy, a z rzadka rozstawione stacje UMTS często miewają słaby sygnał. Nie daj Boże używac jeszcze Samsunga Galaxy (S, S+, S2), które potrzebują konkretnego zasięgu.

  • 0

    36.  2012-03-15 09:08:19

    34 W T-mobile też masz wymienialność 1:1 plusem jest to że tam można sobie dokupić pakiet 1000 sms za jedyne 5zł poza abonamentem.

  • 0

    37. ~  2012-03-15 09:10:22  host: host84-38-85-11.tvkdiana.pl

    Też nie jestem zadowolony z zasięgu 3G Orange. W mojej okolicy wszyscy mają dobry zasięg 3G tylko nie Orange. W moim małym miasteczku inni mają jeden góra dwa nadajniki, Orange ma trzy a zasięg 3G nie dociera nawet do kilometra od nadajnika!

  • 0

    38. ~  2012-03-15 09:19:44  host: host84-38-85-11.tvkdiana.pl

    do 28. W Panterze za 69,90 jest 225 minut (ewentualnie 30 min więcej przez 6 pierwszych mies.) a nie 338. 750 MB to może jest ale po dokupieniu pakietu 250 MB za 25 zł.

  • 0

    39. ~  2012-03-15 09:48:01  host: 212.160.172.70

    do 38. do tych 225 min doliczył pewnie stażowe:)

  • 0

    40.  2012-03-15 10:04:15

    Wszystko zalezy od rejonu. U mnie Orange bylo pierwsza siecia ktora miala 3g. Inne sieci np Plus dopiero po 2 latach wlaczylo UMTS.

  • 0

    41. ~  2012-03-15 10:11:44  host: z57-02.opera-mini.net

    @38. Przecież jest pakiet 300Mb za 9 zł z lejkiem to po co ktoś ma kupować za 25 zł pakiet jeszcze z mniejszą ilością danych?

  • 0

    42. ~Wiesław  2012-03-15 10:12:22  host: 73.217-171-62.tkchopin.pl

    Co z tego, że mam 1GB w panterze w moim HTC, jak mi ten internet działa jak krew z nosa. A telefon używany w 3-mieście.

  • 0

    43. ~Mike  2012-03-15 10:55:12  host: 178-37-150-220.adsl.inetia.pl

    Rozmawiając z sąsiadem wolę łomotać w poręcz, niż mieć telefon w sieci Orange.

  • 0

    44. ~Stanisław  2012-03-15 12:53:13  host: 87-99-47-76.internetia.net.pl

    Wszystko pięknie piszecie, a w rzeczywistości jest inaczej... Mam tez Panterę za 69,90... mam 500 MB internetu. SMS-y schodzą jako pierwsze z pierwszego pakietu potem są płatne. MMS-y płatne. SMS-y niestandardowe obok abonamentu. Do biura obsługi klienta 1,50 zł, *500 0,50 zł itd..,. itp... Minuty zostają a abonament mam przekroczony. Przez pięć lat miałem abonament złotowy... teraz zachciało mi się przejść na minutowy i mam za swoje... Pozdrawiam :-)

  • 0

    45. ~Link  2012-03-15 15:11:12  host: individual-234-139.maxnet.biz

    U mnie to samo lipa z zasięgiem 3G - mieszkam w 3 City. Niech WJ napisze jak bardzo wzrosło zapotrzebowanie na dane 3-3,5G a jak bardzo orange poprawił infrastrukturę. Tu jest dramat i zrywanie połączeń w standardzie.

Dodaj swoją opinię