Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Panoramiczny wyświetlacz w komórce

Panoramiczny wyświetlacz w komórce

WitekT 7 Stycznia 2005 12:12

0 0
panoramaFirma UTStarcom Personal Communications zaprezentowała nowy telefon komórkowy CDM-180, wyposażony w dwa kolorowe ekrany LCD, w tym główny w formacie panoramicznym.CDM-180 jest trójzakresowym modelem CDMA ze składaną klapką. Wewnątrz umieszczono 1,8-calowy główny panel LCD – w ułożeniu panoramicznym – a na zewnątrz znajduje się 1,2-calowy ekran dodatkowy. Obydwa wyświetlacze mają 262 tys. kolorów. Z telefonem zintegrowano cyfrowy moduł fotograficzny CMOS o rozdzielczości 0,3-megapiksela.

Zewnętrzne wymiary telefonu to 75 x 28 x 23 mm, a waga urządzenia nie przekracza 100g. Na razie nie ujawniono ceny telefonu.

Jesteśmy przekonani, że panoramiczne ułożenie ekranu jest dobrym pomysłem z punktu widzenia obsługi wiadomości tekstowych oraz aplikacji graficznych. Klienci przyzwyczaili się do formatu panoramicznego patrząc na telewizory czy monitory komputerowe, tak więc dla nich ten format jest bardziej naturalny - powiedział Philip Christopher, prezes UTStarcom Personal Communications.

Źródło tekstu: engadget, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-126-70.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet