Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Panasonic Toughbook wprowadzi pierwszy super wytrzymały tablet

Panasonic Toughbook wprowadzi pierwszy super wytrzymały tablet

LuiN 21 Czerwca 2011 10:45

0 0

Panasonic zapowiedział wprowadzenie pierwszego super wytrzymałego tabletu z serii Toughbook, działającego w oparciu o system Android. Urządzenie, które trafi na polski rynek pod koniec tego roku, połączy wysokie parametry techniczne z charakterystyczną dla Toughbooków wytrzymałością. Dzięki temu z tabletu firmy Panasonic będzie można korzystać w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych i terenowych.

panasonic toughbook tablet panasonic toughbook tablet panasonic toughbook tablet panasonic toughbook tablet

Tablet Panasonic Toughbook to odpowiedź na potrzeby naszych partnerów biznesowych. Wypełniamy niszę, ponieważ na rynku nie było dotychczas takiego urządzenia, mogącego bez uszkodzeń przetrwać pracę w trudnych warunkach - mówi Jacek Wielgus z firmy Panasonic. Uważamy, że niezawodność i trwałość charakteryzująca markę Toughbook zapewni tabletowi uznanie w oczach użytkowników. - dodaje Wielgus.

Dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w tablecie Panasonic Toughbook zminimalizowane zostały refleksy i odbicia światła. W efekcie, obraz pojawiający się na 10,1-calowym wyświetlaczu XGA z funkcją multi-touch będzie widoczny nawet w ostrym świetle. Nowy tablet zostanie wyposażony w moduł GPS, baterię umożliwiającą wielogodzinną pracę oraz profesjonalne akcesoria (m.in. rysik do obsługi wyświetlacza).
Bardziej wymagający użytkownicy będą mogli skorzystać z szerokopasmowego podłączenia do sieci w standardzie 3G lub 4G. Urządzenie skierowane zostanie do osób, które pracując głównie poza biurem, wymagają wytrzymałego sprzętu zapewniającego szybki kontakt z otoczeniem zewnętrznym i stały dostęp do danych.

Tablet będzie należał do najbardziej wytrzymałych komputerów z serii Toughbook tzw. fully ruggedized. Cena urządzenia nie została jeszcze podana.

Źródło tekstu: Panasonic     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2011-06-21 11:12:09  host: z05-04.opera-mini.net

    Coś a'la Archos 5, tylko bez tej śniadaniowej podstawki.

  • 0

    2. ~cd59  2011-06-22 11:35:42  host: aesa70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajny:-) I na pewno tańszy

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-173-9.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak często chodzisz do kina?

Studenci i uczniowie z Blikiem płacą mniej w Multikinie

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet