Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Panasonic będzie produkował smartfony z Androidem

Panasonic będzie produkował smartfony z Androidem

LuiN 17 Listopada 2010 09:44

0 0
panasonic lumix phone japanmPanasonic próbował już swoich sił w telefonii komórkowej, ostatecznie jednak ograniczył sprzedaż niemal jedynie do swojej rodzimej Japonii. Teraz firma chce wrócić do gry - dzięki Androidowi.

Firma nie rzuca się jednak z motyką na słońce, swój smartfonowy debiut zamierza przeprowadzić najpierw na terenie kraju, a walka o zagraniczne rynki rozpocznie się dopiero w roku 2012. Czy Panasonic ma szanse? Załączone po prawej stronie zdjęcie ostatniego hitu tego producenta napawa optymizmem.


Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~kalifar  2010-11-17 09:44:54  host: w3cache.aon.edu.pl

    kiedyś, bardzo dawno temu miałem telefon panasonica. Nie mogę powiedzieć, że był zły, wprost przeciwnie był bardzo dobry, miał tylko skomplikowane menu i trochę odbiegał od trendów wyznaczanych przez nokię. Ale czasy się zmieniły i nokia już nie narzuca trendów więc czemu nie. Ogólnie firma ma bardzo dobre opinie, a jej produkty cieszą się zaufaniem. Poza tym nowy gracz wśród starych może przynieść coś nowego, interesującego. Pozdrawiam!

  • 0

    2. ~  2010-11-17 09:48:37  host: ali50.internetdsl.tpnet.pl

    Akurat Panasonic to najlepsza firma produkujaca elektronikę. Widziałem ranking z rynku japońskiego

  • 1

    3.  2010-11-17 10:15:13

    No właśnie,czas,żeby Panasonic ze swoimi telefonami wrócił do Europy i Polski.

  • 0

    4. ~  2010-11-17 10:21:20  host: public-gprs54009.centertel.pl

    Myśle że również Philips mogłby wrócić na rynek europejski z komórkami, bardzo dobrze wspominam baterię ;D

  • 0

    5.  2010-11-17 11:02:01

    i ten aparat może być dobrą kartę przetargową dla osób lubiących minimalizm (po co nosić kome + b.dobry aparat)o ile sam system będzie na nim będzie działał ok i telefon bedzie dobrej jakości. jak dla mnie może być rewelka. fajnie jak by był jeszcze w takiej mocno muzycznej wersji to jużw ogóle bajka ;)

  • 0

    6. ~PRACOWNIK ORANGE  2010-11-17 11:18:18  host: 94.42.115.21

    Panasonic?? Hmmm to może być ciekawe nie jest to zła firma ale też nie idealna. Zobaczymy bliżej za rok. Dobry aparat jeśli będzie... Hmmm za niedługo wyjdzie 2 rdzeniowy telefon z jakością nagrywania FULL HD i panasonic niczym już nie zaskoczy. No i co tu można powiedzieć jeszcze w skali telefonów nie wiele da się już chyba wymyślić. Ale brak mi jednego w telefonach. Ich niskiej ceny w stosunku do dobrych rzeczy w środku. Panasonic cenowo stoi średnio!!

  • 0

    7.  2010-11-17 14:30:15

    Panasonic, Siemens, Benq, Philips, czym więcej tym lepiej. Fajną rzeczą jest ten Android, pozwala on na powrót firm które zniknęły bo ich systemy odbiegały od potężnych kiedyś SE i Nokii. Swoją drogą ciekawe kiedy Canon i Nikon zrobią telefony??

  • 0

    8. ~  2010-11-17 21:17:18  host: p20-09.opera-mini.net

    giną podziały elektroniki i tworzone są urządzenia multimedialne z możliwością dzwonienia. A to panasonic też chyba potrafi robić. Panasonic w naszej pamięci to dobra marka wszelkiego rodzaju urządzen (zazwyczaj), po nich można się spodziewać zawsze czegoś dobrego i oby nie zawiedli tym razem

  • 0

    9. ~e  2010-11-18 19:26:30  host: host117.opteris.pl

    Pamietam Panasonica... W przeciwienstwie do wowczas panujacej Nokii, byl cieniutki, mial ogromny wyswietlacz podswietlany kilkoma kolorami i polifonia, jakiej nawet dzisiejsze multimedialne cuda nie maja... Bateria tez dluuugo trzymala. Az zal bylo wtedy zanosic do komisu. Jak wejda znowu na rynek, to biore w ciemno, bo to naprawde marka godna polecenia.

  • 0

    10. ~MarcinGSM  2011-12-13 19:56:46  host: ckl223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakieś pięć lat temu Panasonic ze swoimi modelami S/V był obecny na Polskim rynku ale tylko w wolnej sprzedaży I to był ich błąd że nie podpisali umów z operatorami bo wyświetlacze aparaty i funkcje w tych telefonach były o poziom wyżej niż innych producentów Dla przykładu już w 2006 roku Panasonic montował w swoich telefonach wyświetlacze z 16 milionami kolorów co np. Nokia czy samsung zaczęły powszechnie stosować dopiero jakieś 3 lata później Jak pierwszy raz zobaczyłem takie cudo to był dla mnie szok technologiczny w porównaniu z moim SE K750i który wtedy był jednym z najlepszych telefonów na rynku

Dodaj swoją opinię