Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PalmOne wraca do nazwy Palm

PalmOne wraca do nazwy Palm

WitekT 26 Maja 2005 19:05

0 0

Po niespełna trzech latach od rozdzielenia sprzętowego i programowego działu firmy, PalmOne powróci do starej nazwy Palm.
Prawa do nazwy firma wykupi od PalmSource, czyli producenta oprogramowania Palm OS. Jeszcze niespełna trzy lata temu obaj producenci stanowili jedną firmę. Za możliwość wykorzystywania nazwy Palm, PalmOne zapłaci 30 mln dolarów. Ta kwota to koszt nabycia 55% akcji Palm Trademark Holding Company, czyli spółki PalmSource i PalmOne chroniącej praw do nazwy i znaków towarowych Palm. Po sfinalizowaniu transakcji, PalmOne będzie jedynym właścicielem holdingu. PalmSource zmieni nazwę, ale nie podjęto jeszcze decyzji, na jaką.

Źródło tekstu: USA Today, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet