Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Palm Pre 2 na zdjęciach

Palm Pre 2 na zdjęciach

Q! 14 Października 2010 16:25

0 0

Zaledwie chwilę po pierwszych doniesieniach na temat kolejnej wersji smartfonu Palm Pre - modelu Pre 2 - do sieci trafiły jego nieoficjalne zdjęcia. Czy to oznacza, że jego dostępność jest już tylko kwestią dni?

preii preii preii

O pierwszych informacjach na temat Palma Pre 2 pisaliśmy w tej wiadomości. Od tego czasu niewiele się zmieniło, włącznie z informacjami na temat jego parametrów.
I tak, według wciąż niepotwierdzonych informacji, napędzany będzie on procesorem o częstotliwości 1 GHz, posiadać będzie 512 MB pamięci operacyjnej oraz pracować będzie pod kontrolą systemu WebOS 2.0.

Data premiery smartfonu Palm Pre 2 wciąż nie jest znana, jednak według strony operatora SFR, ma to nastąpić w ciągu najbliższych kilku dni. Jego szersza dostępność ma mieć miejsce na początku listopada.

Źródło tekstu: UnwiredView, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2010-10-14 19:29:34

    dam sobie rękę uciąć, że te zdjęcia są fake.. miałem palma pre i to jest to samo, spójrzcie nawet można zauważyć, że przycisk środkowy został wyretuszowany, a klawisze też są jakieś dziwne q zamienione z a :|

  • 0

    2. ~adas  2010-10-14 19:53:28  host: 94.254.140.213

    @1 to klawiatura azerty

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-87-62.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jaka jest maksymalna szybkość Internetu (download), z którego najczęściej korzystasz?

Szybkość polskiego Internetu na tle świata według Speedtest.net

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet