Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Palm Pre 2 debiutuje w UK

Palm Pre 2 debiutuje w UK

Q! 15 Listopada 2010 17:40

0 0

Brytyjska premiera najnowszego smartfonu od Palma, modelu Pre 2, nastąpi 15. listopada. Znana jest już jego cena oraz model sprzedaży.

palm pre 2 palm pre 2

Palm Pre 2, przynajmniej na początku, na pewno nie będzie sprzedawany przez 3 największych brytyjskich operatorów: O2, Orange oraz Vodafone. W tej sprawie nie wypowiedziała się wciąż sieć Three.

Oznacza to, że aby stać się właścicielem Pre 2, trzeba będzie zapłacić za niego cenę rynkową. Została ona ustalona na 399 funtów.
Wiele wskazuje również na to, że Pre 2 nie będzie mieć łatwego życia na innych rynkach. Wszystko dlatego, że od chwili oficjalnej zapowiedzi smartfonu, jedynie dwóch operatorów zapowiedziało jego wprowadzenie - francuski SFR oraz amerykański Verizon.Źródło tekstu: UnwiredView     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2010-11-16 09:51:01

    Palm to świetne urządzenie i system. Miałem Palm Pre Plus i czekam właśnie na dwójkę. Szkoda, że w Polsce nie działa App Catalog.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet