Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Palm bez klawiatury sprzętowej?

Palm bez klawiatury sprzętowej?

Q! 7 Października 2010 10:30

0 0

W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje na temat nowego smartfonu ze stajni Palma. Co ciekawe - miałby on być pozbawiony sprzętowej klawiatury QWERTY, co byłoby nowością w najświeższym portfolio tego producenta.

Nazwa robocza nowej propozycji tego amerykańskiego producenta to Mansion (ang. pałacyk). Miałby on posiadać ekran o rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli) oraz być pozbawiony sprzętowej klawiatury.

Gdyby ta druga informacja okazała się prawdziwa, oznaczałoby to małą rewolucję u Palma. Wszystko dlatego, że dotychczasowe jego produkty pracujące pod kontrolą systemu WebOS posiadały sprzętowe klawiatury QWERTY.
Inną kwestią jest fakt, że od chwili przejęcia przez HP, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości, portfolio Palma niewiele się powiększyło. W ciągu pół roku na rynku pojawiły się zaledwie cztery modele tego producenta (Pre, Pre Plus, Pixi oraz Pixi Plus).

Obecnie są to jedyne dostępne informacje na temat nowego smartfonu ze stajni Palma. Co więcej - nie zostały one oficjalnie przez nikogo potwierdzone.

Źródło tekstu: UnwiredView, Phone Arena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet