Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiety "Twój Gadżet" i "Twoja Muzyka" w "Spróbuj i Wybierz" w Orange

Pakiety "Twój Gadżet" i "Twoja Muzyka" w "Spróbuj i Wybierz" w Orange

WitekT 1 Lipca 2006 13:23

0 0

Prezentujemy sposób aktywacji pakietu Twój Gadżet i Twoja Muzyka w obowiązującej od 3. lipca oferty ramach oferty Spróbuj i Wybierz w Orange.

Dla kogo dostępne?

Pakiet dostępny jest dla abonentów korzystających z taryf:
oferty abonamentowe: Twój Plan, Orange Premium, Jedna Idea z rachunkiem oraz w planach taryfowych Firma, Nowa Idea dla Firm, Idea dla Firm, Hurtowy Pakiet Minut, Meritum,
oferty mix: Twój Mix, Jedna Idea mix, Firma Mix, Nowy Mix dla Firm, Abonament Limitowany,
oferty na kartę: POP i Orange Go.

Z czego się składają?

Abonent lub użytkownik w czasie trwania promocji ma możliwość włączenia oraz korzystania z dwóch dostępnych pakietów: pakietu Twój Gadżet oraz pakietu Twoja Muzyka. Można korzystać z obu pakietów w tym samym czasie.

W skład pakietu Twój Gadżet wchodzi:
1 dowolna tapeta,
1 dowolny dzwonek,
pakiet 2 MB do wykorzystania na przesyłanie danych z portalu Orange World (dostępnego w telefonach komórkowych pod adresem wap.orange.pl). Ta opcja dostępna jest tylko dla korzystających z ofert Twój Plan, Orange Premium oraz Jedna Idea (opcja z rachunkiem) i można je wykorzystać wyłącznie na pakietowe przesyłanie danych poprzez apn: wap.

W skład pakietu Twoja Muzyka wchodzi:
1 dowolny dzwonek,
2 dowolne utwory muzyczne w pełnej wersji,
pakiet 5 MB do wykorzystania na przesyłanie danych z portalu Orange World (dostępnego w telefonach komórkowych pod adresem wap.orange.pl). Ta opcja dostępna jest tylko dla korzystających z ofert Twój Plan, Orange Premium oraz Jedna Idea (opcja z rachunkiem) i można je wykorzystać wyłącznie na pakietowe przesyłanie danych poprzez apn: wap.

Jak aktywować?

Pakiety mogą być włączone w dwóch wersjach:
jednorazowej – wówczas pakiet działa przez 30 dni od momentu włączenia, dostępnej w ofertach mix i na kartę,
abonamentowej – wówczas pakiet zaczyna działać z początkiem okresu rozliczeniowego i jest odnawiany co miesiąc, dostępnej we wszystkich ofertach.

Pakiety można zamówić w dowolnym momencie okresu rozliczeniowego składając zlecenie poprzez wysłanie z numeru abonenckiego, dla którego ma być włączony dany pakiet SMS-a o treści opublikowanej w tabelce poniżej.

Inne sposoby aktywacji pakietu to:
przez telefoniczny portal Orange World na wap.orange.pl, w zakładce Ubaw / Pakiety,
przez Orange World na www.orange.pl, w zakładce Pakiety,
kontakt z konsultantem Orange Biura Obsługi Klienta pod numerem *100 (opłata 1 zł za połączenie) lub Orange Biura Obsługi Klienta Biznesowego pod numerem *600 (połączenie bezpłatne),
kontakt z konsultantem w salonie Orange lub w salonie partner Orange.

Treść oraz numer, pod jaki należy wysłać SMS-a włączającego dany pakiet, określa poniższa tabela:

Oferta

Nazwa Pakietu

Wersja pakietu

Komenda SMS

Numer SMS

oferta abona- mentowa

Twój Gadżet

abona- mentowa

AKT GADZET

822

Twoja Muzyka

AKT MUZYKA

oferta mix i na kartę

Twój Gadżet

abona- mentowa

AKT GADZET

922

jedno- razowa

AKT GADZET1

Twoja Muzyka

abona- mentowa

AKT MUZYKA

922

jedno- razowa

AKT MUZYKA1


Pakiet zamówiony w wersji abonamentowej jest włączany od początku okresu rozliczeniowego następującego po dacie złożenia zlecenia i jest uruchamiany ponownie w każdym następnym okresie rozliczeniowym aż do momentu wyłączenia. Pakiet zamówiony w wersji jednorazowej jest włączany w dniu złożenia zlecenia i działa przez okres 30 dni kalendarzowych, po czym jest wyłączany.
Potwierdzenie uruchomienia pakietu zostanie przesłane SMS-em. Wyjątek stanowi pakiet w wersji abonamentowej uruchomiony w ofertach POP i Orange Go – w takim przypadku pakiet zostanie włączany w dniu złożenia zlecenia i działa przez okres 30 dni kalendarzowych, a następnie jest uruchamiany ponownie, o ile użytkownik posiada na swoim koncie abonenckim środki wystarczające na pokrycie kosztów ponownego włączenia pakietu.

W czasie korzystania z pakietów w wersji abonamentowej nie ma możliwości włączenia pakietu w wersji jednorazowej i odwrotnie.

Jak wyłączyć?

Pakiety włączone w wersji abonamentowej można wyłączyć składając zlecenie wyłączenia usługi jednym ze sposobów opisanych przy aktywacji z zastrzeżeniem, że przypadku zlecenia wysyłanego SMS-em treści komend oraz numery SMS określa poniższa tabela:

Oferta

Nazwa Pakietu

Wersja pakietu

Komenda SMS

Numer SMS

oferta abona- mentowa

Twój Gadżet

abona- mentowa

REZ GADZET

822

Twoja Muzyka

REZ MUZYKA

oferta mix i na kartę

Twój Gadżet

REZ GADZET

922

Twoja Muzyka

REZ MUZYKA


Wyłączenie pakietu w wersji abonamentowej skutkuje z końcem okresu rozliczeniowego, w którym zlecono wyłączenie. Pakiety w wersji jednorazowej są wyłączane automatycznie po 30 dniach od momentu włączenia.

Elementy pakietów można pobrać wyłącznie z Orange World (wap.orange.plwww.orange.pl (zakładka Orange World).

Jeśli abonent lub użytkownik ma aktywne obydwa pakiety, pobranie dzwonka następuje w pierwszej kolejności z pakietu, który został włączony jako pierwszy. W przypadku, gdy abonent jest uprawniony do korzystania z pakietów danych korzysta z obu pakietów w tym samym czasie, tzn. ilość danych do wykorzystania w obydwu pakietach sumuje się.

Opłaty

Opłata miesięczna za pakiet Twój Gadżet wynosi 6 zł brutto, w ofercie Spróbuj i Wybierz pakiet kosztuje 1 zł brutto w okresie określonym regulaminem oferty.

Opłata miesięczna za pakiet Twoja Muzyka wynosi 17 zł brutto, w ofercie Spróbuj i Wybierz pakiet kosztuje 1 zł brutto w okresie określonym regulaminem oferty.

Włączenie i wyłączenie powyższych Pakietów jest bezpłatne (z wyłączeniem opłaty za wysłanie SMS-a pod numer 822 lub 922, który jest płatny jak SMS standardowy zgodnie z obowiązującym abonenta lub użytkownika cennikiem usług.

Pobieranie elementów pakietu z Orange World jest związane z przesyłaniem danych, za które zostanie pobrana opłata zgodnie z obowiązującym abonenta lub użytkownika cennikiem usług.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~:)  2008-04-04 17:49:20  host: 83-1-121-65.tsm.tarnobrzeg.pl

    kto wie jak wyłonczyc usługę top muza w orange na kartę pisac 12894341

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-40-41.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet