Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiety transmisji w roamingu w Mobile Vikings

Pakiety transmisji w roamingu w Mobile Vikings

WitekT 17 Grudnia 2014 14:24

6 8
Mobile Vikings wprowadza do oferty nowe pakiety transmisji danych, które działają w roamingu. Oferta dostępna jest od dziś.

Nowe pakiety, działające w roamingu w krajach Unii Europejskiej przez 14 dni, to:
  • 20 MB za 9,99 zł,
  • 50 MB za 19,99 zł,
  • 100 MB za 29,99 zł.

Dodatkowo, w ofercie pojawił się pakiet 250 MB, do wykorzystania w Polsce - za 5 zł na 14 dni.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: mobile vikings

w sumie: 20
  • -3

    1. ~Fazi  2014-12-17 14:28:57  host: user-188-33-148-14.play-internet.pl

    Co za *** kompromitacja Vikingów.

  • -2

    2. ~LTE  2014-12-17 14:45:52  host: user-46-113-132-53.play-internet.pl

    W sieci Play mam bez limitów co za drożyzna i wyzysk klientów.

  • 2

    3.  2014-12-17 14:48:36

    @1, gdzie ty tę kompromitację widzisz? Ceny podobne do konkurencji.

  • 0

    4.  2014-12-17 15:13:17

    @2 Co masz bez limitów???Chyba rachunek po powrocie z zagranicy.

  • 0

    5. ~  2014-12-17 15:26:53  host: ip-78-30-117-119.free.aero2.net.pl

    Lebara Mobile miała lepszą ofertę

  • 0

    6.  2014-12-17 15:41:57

    Mobilka daje ,internet 1 GB cała UE 9,90 euro , koszt startera w promocji to 32 zł ...

  • 0

    7.  2014-12-17 16:14:01

    Pakiet krajowy sam w sobie nieciekawy ale biorąc pod uwagę bonus 2gb +1gb za 20zł + no limit sms robi się już całkiem ciekawy

  • -2

    8. ~pabloki  2014-12-17 16:34:17  host: 188.146.155.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    nie wiem do kogo oni chca trafic z ta ofertą. wogóle podstawowa jest też nijaka z tymi pakietami minut. młodzi ludzie są zorientowani i jak bedą poza krajem to kupia sobie kartę lokalną. starsi raczej nie znają marki.

  • 0

    9.  2014-12-17 16:37:10

    Świeże info z FB. Pakiet krajowy przedłuża ważność bonusowych GB.

  • 0

    10. ~wawiak  2014-12-17 16:42:54  host: 78-11-50-106.static.ip.netia.com.pl

    w TruPoland za 85 PLN netto dostajesz 2 GB do wykorzystania w UE, 500 minut w UE oraz 2000 min PL, 5GB w PL i 2000 sms w PL....

  • -1

    11.  2014-12-17 17:01:02

    @10 netto dodaj no i wyłącznie dla firm ;) w przypadku tej taryfy EU85 lepiej wypada T-Mobile bo masz po 3GB netu w PL i EU za to połączenia masz no limit w kierunku PL - PL, PL - EU i roaming w EU bez limitu. Z Truphone korzystam tylko z pakietu Blackberry, gdzie no limit na całym świecie kosztuje 100 pln :)

  • 0

    12.  2014-12-17 21:07:23

    @wawiak masz może dokładny cennik tej oferty? Mam cennik i ta taryfa kosztuje 160 zł netto

  • 0

    13. ~wawiak  2014-12-17 21:27:59  host: host-80-238-103-196.jmdi.pl

    z tego co wiem to jest inna oferta. za160 to jest to samo co w UE powiększone o kraje poza europą .... ameryka pn i pd azja rosja, chny, turcja itp. w sumie 66 krajów w pakiecie

  • -2

    14.  2014-12-17 22:24:55

    Takie pakiety dla picu. Są bo są. Nikt przy zdrowym umyśle, niezdesperowany, nie będzie chciał tego używać.

  • 0

    15. ~wawiak  2014-12-17 22:57:29  host: host-80-238-103-196.jmdi.pl

    Rogi ...... szaleńców na świecie jest wielu ..więc nie mów nigdy nigdy. Może jakiś daleki kuzyn wikingów ? Wiking patriota :-)

  • -1

    16.  2014-12-18 07:52:00

    @13 no jest, ale wszystko zależy od tego gdzie jeździsz. W tym abo za 160 pln nie ma sporej części krajów z EU, za to masz Rosję. Z drugiej strony zawsze możesz sobie zamówić na wyjazd pakiet Truphone World i masz dostęp w tych krajach gdzie potrzebujesz. Wszystko zależy co komu potrzeba. Jak pisałem wcześniej dla mnie EU to podstawa, więc Niemcy maja lepszą ofertę. A jak lecę do Stanów to dokładam sobie pakiet minut do podstawowego planu i net z BB :)

  • 0

    17. ~wawiak  2014-12-18 09:25:22  host: 78-11-50-106.static.ip.netia.com.pl

    W Truphone Poland w abonamencie
    za 85 pln są kraje UE

    w abo za 160 są poniższe kraje:
    €OPA (wszystkie kraje Europejskie)
    Rosja, Białoruś, Ukraina, Turcja
    Chiny, Japonia, Singapore, Nowa Zelandia, Australia, Hong Kong
    USA, Kanada, Meksyk, Brazylia, Argentyna

  • 0

    18.  2014-12-18 10:05:53

    Hektorek22: Dasz linkę do tej oferty?

  • 0

    19. ~wawiak  2014-12-18 11:11:49  host: 78-11-50-106.static.ip.netia.com.pl

    to jest promocja. dostepna tylko przez Business.PL@truphone.com

  • 0

    20.  2014-12-18 11:24:06

    @17 dziękuję.

Dodaj swoją opinię