Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiety SMS i MMS za doładowanie w Orange

Pakiety SMS i MMS za doładowanie w Orange

sirmark 7 Lutego 2008 11:30

0 0

W nowej promocji Orange Music otrzymać można za doładowanie pakiety bezpłatnych SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci oraz 15 najnowszych gadżetów multimedialnych.

W ramach promocji, która potrwa od 7. lutego do 30. kwietnia, każdy użytkownik ofert Orange Music Mix i Orange Music na kartę otrzyma bezpłatnie pakiety SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci.

W Orange Music na kartę:
200 SMS-ów i MMS-ów przy miesięcznym doładowaniu o wartości 25 zł,
500 SMS-ów i MMS-ów przy miesięcznym doładowaniu o wartości 50 zł,
1000 SMS-ów i MMS-ów przy miesięcznym doładowaniu o wartości 100 zł.

W Orange Music Mix:
250 SMS-ów i MMS-ów przy miesięcznym zobowiązaniu o wartości 30 zł,
500 SMS-ów i MMS-ów przy miesięcznym zobowiązaniu o wartości 50 zł,
1000 SMS-ów i MMS-ów przy miesięcznym zobowiązaniu o wartości 75 zł.

Ponadto, na każdego użytkownika Orange Music czeka 15 darmowych gadżetów muzycznych: MP3, dzwonków i tapet z katalogu Universal Music i Magic Records. W każdym miesiącu trwania promocji można pobrać na telefon 5 dowolnych gadżetów. Do 30 kwietnia bezpłatny jest także dostęp i pobierane plików z Orange World.




Oprócz bezpłatnych pakietów, użytkownicy ofert Orange Music mogą skorzystać z tanich SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci, za które w czasie promocji zapłacą tylko 1 grosz. W ofercie na kartę - aktywując pakiet 600 SMS/MMS za 6 zł, a w ofercie Mix - aktywując pakiet 500 SMS/MMS za 5 zł.

Zobacz: regulamin promocji SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32. ~papszmir  2008-02-08 15:18:27  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    za co brawa? że zrobili gównianą promocję na 2 miechy?

  • 0

    34. ~gigi  2008-02-09 08:46:34  host: 195.117.208.112

    wczoraj nastąpiła zmiana regulaminu, do pluja teraz też mozna pisać, tylko kto by chciał mieć z nimi cos doczynienia ? :D

  • 0

    35. ~  2008-02-09 08:47:27  host: 195.117.208.112

    ~papszmir - nie ? brzydka promocja, powinni sie polać benzyna i podpalić. weź sie chłopcze spakuj w worek i idź poplywać.

  • 0

    36. ~International Transport  2008-02-09 09:14:46  host: public-gprs76336.centertel.pl

    papszmir - my cie dorwiemy! @

  • 0

    37.  2008-02-09 14:44:12

    No i co można zauważyć, przy okazji promocji obniżyli stawkę podstawową za wiadomości do Play. Wcześniej było chyba 18gr, teraz jest 15 gr jak do innych sieci.

  • 0

    38.  2008-02-09 19:44:39

    Fajna promocja nie powiem, ale bez jak nie na 2 miechy

  • 0

    39.  2008-02-09 19:45:15

    Bez JAJ mialo byc

  • 0

    40.  2008-02-09 20:26:16

    Do 30 kwietnia, czyli powiedział bym, że na 3 miesiące prawie, a nie na dwa. Z resztą lepiej chyba wiedzieć o terminie końca promocji niż np. któregoś pięknego dnia dowiedzieć się, że została odwołana. Promocję operator zawsze może przedłużyć, więc ja nie widzę w tym problemu.

  • 0

    41.  2008-02-11 14:32:23

    Moim zdaniem jest ok - zastanawiam sie tylko czy (i jaka) bedzie odpowiedz innych sieci.

  • 0

    42.  2008-02-11 20:35:36

    Hyh inne odpowiedzialy wczesniej chyba procz ery, a orange ostatnie

  • 0

    43.  2008-02-12 11:19:19

    taaa, tyle, że "oprócz ery" to już praktycznie połowa całej reszty, nie korzystającej z Orange ;) Poza tym, dla mnie może być zawsze ostatnie, o ile promocje będą tak właśnie wyglądać.

  • 0

    44. ~tade  2008-02-14 10:16:13  host: aawn218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ładnie, konkurują z simplusem widze i ich gorącą ofertą hehe. pionier simplus wreszcie ruszył rynek zeby coś sie działo pozytywnego (np. smsy do wszystkich sieci w pakiecie a nie tylko do swojej). gratuluje simplusowi!

  • 0

    45. ~fatso  2008-02-14 19:20:29  host: cqh141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    aleeee, jakie gratulacje dla simplusa? Bez sensu... to orange zrobil promocje i chwala mu za to.

  • 0

    46. ~Mikulov  2008-02-15 15:19:33  host: dkc23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Teraz jest lepiej niż w simplusie i tyle. Co mnie dodatkowo cieszy, to to, że promocja dotyczy też MMSów, a nie po to wydałem tyle kasy na komóre, żeby z tego nie korzystać :)

  • 0

    47. ~international transport  2008-02-16 06:38:59  host: public-gprs53546.centertel.pl

    Mi to sie podoba!!!!!!!!!!!

  • 0

    48. ~Alik  2008-02-18 17:42:05  host: djw155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mnie też się podoba, zwłaszcza, że innym sie podoba ;) A całkiem poważnie, to promocja faktycznie ciekawa i została dostrzeżona, bo w komentarzach relatywnie mało została skrytykowana ;)

  • 0

    49. ~abuteheri  2008-02-20 20:13:57  host: abup72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czesc ja zamowilem ten pakiet tych smsow ale niewiem jak sprawdzic ile mi jeszcze zostaloo w popie bylo sms o na numer 1222 a w music niewiem wie ktos prosze o pomoc

  • 0

    50.  2008-02-22 15:21:03

    #45, 46 - może i lepsza niż w Sim+, bo jest więcej esów, ale za to trwa 2 miechy, a w Sim+ nieograniczona jest, tak więc Sim+ góra :D

  • 0

    51. ~Keiser  2008-02-26 15:09:10  host: dli227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Promocje są często przedłużane, zresztą zawsze można sobie zamówić starter orange music za darmo i potestowac :)

  • 0

    52. ~vergil  2008-03-11 14:17:25  host: akademik.nat.student.pw.edu.pl

    Zadna rewelacja, ja mam w Play pakiet 1000 sms/mms i smieszy mnie ta spozniona odpowiedz orange.

Dodaj swoją opinię