Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiety minut w Sami Swoi

Pakiety minut w Sami Swoi

WitekT 22 Sierpnia 2007 09:52

0 0
22. sierpnia w Sami Swoi pojawił się pakiet minut, który można wykorzystać na połączenia do sieci stacjonarnej, użytkowników Sami Swoi oraz - co ciekawe - do Plusa.

Pakiet 50 minut kosztuje 10 zł, co oznacza, że jedna minuta kosztuje 20 groszy. Ważny jest 30 dni, a uruchamia się go kodem *121*11*08#.

Zobacz: regulamin promocji Oszczędne Rozmowy.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 117
  • 0

    98. ~uszka_barszcz  2007-08-23 11:21:24  host: dpu225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czy ktos jeszcze korzysta z tego "SS"?? bo nikogo nie znam... malo oplacalna rzecz... klient sam do siebie jedynie moze poklikac!

  • 0

    99. ~bongo  2007-08-23 11:32:46  host: 87-205-164-210.adsl.inetia.pl

    nie wydaje wam się że lepsza jest oerta orenżady? w Go jest cena 20 groszy w sieci, jedyny warunek to ostatnie doładowanie za 100zł, tutaj minuta też jest 20 groszy ale niestety jest to pakiet który trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni.Jak myślicie które lepsze?

  • 0

    100. ~frytko  2007-08-23 11:41:11  host: aja106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    simark: tez racja, ale w pierwszych kilku wiadomosciach byl pelny ip. albo dns, ktory wygladal jak ip. 213.87.47.117 i mozna poddawac te komentarze moderacji. wiem ze to uciazliwe. mozna rowniez zastosowac informowanie moderatora o istnieniu komentarza, ktory pochodzi z podejrzanego adresu. ja tylko pokazuje palcem rzeczy ktore mozna zrobic. nikt mnie nie chce zatrudnic na etacie admina, wiec tylko pokazuje innym co mozna zrobic.

  • 0

    101. ~Longman  2007-08-23 11:42:14  host: evn54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @SirmarK, wszystkich nie musisz, ale wystarczy że rozpoczniesz od tych, które są public proxy i open relayami...

  • 0

    102. ~heyowiec  2007-08-23 11:43:08  host: bla32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mój ojciec korzysta z SS i jest zadowolony:) Ja również mam "nienapoczęty" starter w szufladzie na wszelki wypadek

  • 0

    103. ~frytko  2007-08-23 11:44:45  host: aja106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to tak jak w playu. sam do siebie poklikasz, skoro uwazasz ze 24 gr do wlasnej sieci to duzo. mowimy to o jak najmniejszym doladowaniu (5PLN) ale za to nie musisz pasozytowac na rachunkach innych, zeby wyciagnac dodatkowe minuty jako bonus. SS mozna proponowac paniom z TV trwam i radia MaRydzyk

  • 0

    104. ~Piotr  2007-08-23 12:21:25  host: user20.70.udn.pl

    Chcialbym wymienic z kims opinie na przedmiotowej uslugi w Samych Swoich. Wlaczylem to i wyglada mni to cos podejrzanie. Po pierwsze skasowalo zaraz 10 zl z konta, q mimo to dalej kasuje za rozmowy. Tam wyraznie napisano, ze po aktywacji otrzymuje 50 darmowych minut po 20 groszy, a wiec nic nie moze naliczac, Czy sie myle ?

  • 0

    105.  2007-08-23 14:31:38

    longman: a to juz trzeba pytac witka czy cos takiego sie u nas da szybko zrobic.. inna sprawa, ze tu normalni ludzie korzystaja z public proxy, i szkoda by im utrudniac zycie.

  • 0

    106. ~  2007-08-23 14:37:06  host: dhcp19-96.eastwest.com.pl

    do 104: prawdopodobnie masz stan konta na wyswietlaczu i dopiero po okreslonej kwocie (chyba 2,50zl) dostaniesz zwrot. Tak samo jest sms-sami.

  • 0

    107. ~Longman  2007-08-23 14:50:49  host: evn54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @SirmarK, tak ale jak to jest public proxy istniejące w Polsce i polski adres IP z którego ktos się łączy to łatwo namierzyć dowcipasa, co opisywano całkiem niedawno w Dzienniku Internautów i bodajże jakiegoś łodzianina dla którego dowcipy skończyły sie dosyć smutno. Łącze w Polsce i public proxy za granicą na pececie nie ma sensu pod względem wydajności łącza. Anonimowości - tak, ale chyba nikt z telepolis nikomu nie grozi ;-). Z kolei wyjątek można byłoby uczynić dla Opery Mini (identyfikacja przegladarki), bo ci rzeczywiście mogą używać proxy za granicą a łączyć się mogą z Polski i zza granicy.

  • 0

    108.  2007-08-23 15:31:05

    SirmarK - a da sie zablokować pisanie bez logowania? 108.: 190.7.11.121 to kolejny spam - leci znowu po wątkach...

  • 0

    109.  2007-08-23 17:42:32

    Do 104 wklep kod *101*11*99# i ziel słuchawka nie będzie Ci kasowało nic dopuki pakiet będzie

  • 0

    110. ~romi-fish  2007-08-24 09:30:10  host: gkr26.internetdsl.tpnet.pl

    Wklepałem do telefonu żony *121*11*08# i ziel słuchawka ,mija półtora dnia i nie otrzymałem żadnego pakietu.Nie zabrało mi też kasy z telefonu.Czy to wogóle działa?

  • 0

    111. ~F  2007-08-24 11:31:22  host: bk66.internetdsl.tpnet.pl

    A czy wie ktoś jak nalicza stawkę dzwonic z simplusa (dokładnie - team7, easy, nowy simplus) na sieć sami swoi? Czy któraś z tych taryf ma tańsze połączenia na sami swoi?

  • 0

    112. ~papszmir  2007-08-24 15:26:17  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    w Sim+ na SS liczone jest jak POZA SIEĆ

  • 0

    113.  2007-08-24 15:28:23

    @111 - Sami Swoi traktowane jest jako obce niechciane dziecko..

  • 0

    114. ~  2007-08-24 19:56:43  host: rent42.csv-networks.nl

    To byla by dobra oferta ale na 3 miesiace a nie na miesiac.

  • 0

    115. ~r  2007-08-24 22:17:10  host: chello084010106085.chello.pl

    #114: ale wtedy byłoby już zbyt wiele szczęścia. Ludzie z Polkomtela mają to do siebie, że jak już wpadną na dobry pomysł to często wykonanie jest poniżej poziomu morza czyli pełna depresja ;-)

  • 0

    116. ~Piotr  2007-08-29 10:47:18  host: user20.70.udn.pl

    Od tygodnia korzystam z tego pakietu. Doskonaly pomysl. Moi znajomi maja Plusa, teram z telefonu na karte, ja mam do nich taniej, niz oni do mnie majac abonament.

  • 0

    117. ~koko  2007-09-15 18:10:23  host: apn-100-117.gprsbal.plusgsm.pl

    dlaczego zabieracze kasez telefonu

Dodaj swoją opinię