Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiety minut dla wybranych użytkowników Heyah - z warunkami

Pakiety minut dla wybranych użytkowników Heyah - z warunkami

WitekT 7 Czerwca 2011 09:44

0 0

W czerwcu wybrani użytkownicy Heyah (prepaid, jak i mix) otrzymają SMS-em propozycję otrzymania pakietu minut w zamian za wykorzystanie określonej kwoty, a następnie doładowanie konta.

Aby uzyskać dodatkowy pakiet minut do Heyah i na stacjonarne (od 30 do 150, ważne przez miesiąc od dnia przyznania), muszą postępować zgodne z instrukcją otrzymaną SMS-em. W ogólności będzie trzeba w czerwcu wydać określoną kwotę (na połączenia, wiadomości, transmisję danych, zakup pakietów), a następnie w I połowie lipca doładować konto wymaganą kwotą (20 zł dla prepaida i 30 zł dla miksa). Minuty zostaną przyznane w ciągu 7 dni od momentu spełnienia wszystkich warunków.




Minuty przyznane w ramach bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności, o ile nie korzysta się jednocześnie z usług Nowy Pakiet Całodobowy lub Taniej do Wszystkich. Pozostałą ilość minut będzie można sprawdzić kodem *105*2#.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 1

    11. ~  2011-06-07 10:41:52  host: user-46-113-250-17.play-internet.pl

    wczoraj dostałem też sms z taką promocją od T-Mobile

  • 1

    12. ~abc  2011-06-07 10:51:07  host: public-gprs131850.centertel.pl

    tyle lat jestem w heyah i tylko raz udalo mi sie spelnic warunki w takiej promocji.. ale smsy z oferta dostaja tylko ci ktorzy realnie czesto laduja i sporo wydaja.. reszta nie dostaje

  • 1

    15.  2011-06-07 10:52:50

    co to za zwrot w ogólności? w każdym bądź razie wydajesz 40 zł i dostajesz jakieś smieszne minuty do heyah i na stacjonarne, godne odnotowania, strasznie beznadziejna promocja...

  • -1

    25. ~  2011-06-07 12:48:22  host: public-gprs223822.centertel.pl

    @21 - tę mapkę to sobie możesz wsadzić. Pokazuje bzdury, ale niestety zawsze tylko w jednym kierunku - pokazuje zasięg tam, gdzie go nie ma...

  • 1

    26.  2011-06-07 12:50:08

    25: Bywa też, że zasięg jest tam gdzie go nie powinno. Tylko na to akurat nikt nie narzeka :)

  • 3

    28.  2011-06-07 12:50:46

    24: Heyah nie jest operatorem wirtualnym tylko inną marką PTC (operatora sieci T-Mobile).

  • 0

    38. ~Sako  2011-06-07 13:44:59  host: public13554.xdsl.centertel.pl

    24~ operator wirtualny? Przecież to marka należąca do PTC więc polecam się trochę doinformować. 9~ może być i tak, nikt do promocji nie zmusza, a osoby dużo rozmawiające i tak skorzystają.

  • 1

    42.  2011-06-07 14:00:59

    Bardzo słaba promocja, oferująca niewiele na niejasnych zasadach, a praktycznie każdemu użytkownikowi inaczej. Jak bawiłem się kiedyś tą ofertą, to przeważnie było tak, że numer bardziej aktywny dostawał GORSZE promocje, niż ten, co był używany sporadycznie. Miałem dwa simy, jeden był w telefonie u żony, a drugi w moim i często śmialiśmy się z Heyowej sprawiedliwości. Klasyczne podwójne doładowanie ma swoje wady, ale przynajmniej równo traktuje wszystkich użytkowników.

  • 1

    44.  2011-06-07 14:41:48

    @43 kupili ere wiec to oczywiste ze i z tak takiem i heyah:) w koncu to prepaidy ery byly do tej pory wiec czemu t-mobile mialby z nich rezygnowac?:)

  • 0

    45. ~jurek  2011-06-07 15:15:34  host: public16364.xdsl.centertel.pl

    Byli współzałożycielami PTC od początku. Dlatego Era to najsolidniejszy operator

  • 1

    46. ~  2011-06-07 15:22:16  host: z11-16.opera-mini.net

    45: bez zartow:)

  • 1

    48.  2011-06-07 15:55:04

    heyah to nie prepaid ery tylko jak juz ptc. to osobna marka obok ery. co do samej promocji to jest to standardowe, co jakis czas heyah daje takie ''mozliwosci''. Zużycie 20 zl to mozna calkiem rozsadnie zrobic tj wykupic pakiet 1000 smsow do tego pakiet internetowy a za reszte zadzwonic do kogos i po sprawie ;P

  • 0

    49. ~  2011-06-07 18:10:40  host: dcv246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyżby koniec 2xHeyah w T(euer) Mobile?

  • -1

    50.  2011-06-07 18:46:31

    a to niby dlaczego koniec? nie rozumiem?

  • 0

    51.  2011-06-07 20:48:47

    Dostałem to smsem, szkoda że to nie jest na sierpień, w sierpniu wykorzystał bym te 25 zł na smsy w roamingu (wakacje w Austrii ;]), a tak to ciężko będzie... Ale i tak cieszy mnie to, że heyah praktycznie za nic coś daje (ale głównie dla tych co intensywnie dzwonią bez żadnych pakietów obniżających koszty) ;)

  • 0

    52. ~  2011-06-07 22:42:09  host: v01-15.opera-mini.net

    50. A co im szkodzi dawać takie pokręcone promocje zamiast prostego 2*Heyah czy 2xTT. Nie pamiętasz już przedostatnich dziwnych promo, w których musiałeś wydać, a apotem ładować, żeby dostać bonusy za jakiś czas. Utrudnienie jest na rękę TM z dodatkowym PRZYMUSEM wydania kasy.

  • 1

    53. ~Realista  2011-06-08 00:35:51  host: 89-79-81-212.dynamic.chello.pl

    i pomyśleć , że kiedyś heyah zrobiło wielkie zamieszanie i dokopało konkurentom...Uważam, że promocja dla wybranych jest dyskryminująca. Tak samo robił kiedyś plus w abonamentach.Dostałem np. możliwość włączenia pakietu sms, którego w cenniku nie było. Do dziś nie wiem jakie było kryterium. Koleżanka płaciła wyższe rachunki niż ja i nie dostała takiej oferty, a gdy wysłała sms-a z komendą, która włączyła pakiet u mnie, to w odpowiedzi otrzymała"promocja niedostępna". Dzielenie klientów na lepszych i gorszych jest dla mnie niedopuszczalne.

  • 0

    54. ~Mortyr  2011-06-08 09:33:43  host: public11104.xdsl.centertel.pl

    Ale tego typu promocje sięgają już parę lat wstecz, jeszcze zanim przeszedłem na abonament to pamiętam tego typu promocje, które przeplatały się wraz z podwójnym doładowaniem. ~49 dlaczego koniec? Moim zdaniem w przypadku Heyah raczej to się nie zmieni...

  • 0

    55.  2011-06-26 22:34:49

    Takie promocje są od dawna, pojawiają się sporadycznie, ale raczej nie biorę w nich udziału. I do tego - raczej nie pojawiają się o nich takie oficjalne info, jak to, bo oferta podstawowa w Nowej Heyah jest sama w sobie atrakcyjna. Najbardziej opłaca się ładować w podwojeniach ;) W tych promocjach dostaje się zazwyczaj minuty do wykorzystania w sieci, a za doładowanie 30zł dostaje się darmowe wewnątrzsieciowe na miesiąc, za 10zł można kupić miesięczne połączenia w sieci bez limitu.

  • 0

    56. ~  2011-08-05 15:20:41  host: 87-205-187-168.adsl.inetia.pl

    Mam niewyłamany starter heyah, dość stary, jeszcze z numerem rozpoczynającym się na 888. Jak się dzwoni na ten numer słychać komunikat 'numer abonenta do którego dzwonisz jest niedostępny'. Starter jest bez książeczki więc nie wiadomo jaka jest data ważności. Jak poznać czy ten numer jeszcze jest używalny. Chciałbym go nie wyłamywać (kolekcjonerstwo).

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-157-48.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

Pragmatyk | 2017-03-29 11:18:18

@4http://tlp.is/cra


~Red | 2017-03-29 11:13:38

@5 z tym pełnowartościowym ultra mobilnym PC to przesadziłeś ;)


~ | 2017-03-29 11:10:33

4. Obiektyw ma ruchome soczewki.


~tłumacz przysięgły | 2017-03-29 11:08:49

Design to po polsku wygląd.


~ | 2017-03-29 11:07:55

42. Jak to kto? Witek!

Ankieta

Czy T-Mobile darmowymi 20 GB "uwolnił Internet"?

T-Mobile: 20 GB gratis dla każdego

 

Zobacz wynik | Opinie (16)

Archiwum Ankiet