Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiety Jump! w T-Mobile na kartę

Pakiety Jump! w T-Mobile na kartę

LuiN 14 Kwietnia 2015 13:00

3 12

Sieć T-Mobile wprowadziła nowe pakiety usług dla klientów ofert na kartę i Mix, składające się z 2, 3 lub 4 usług.



Dostępne są trzy warianty pakietów, których cechą wspólną są nielimitowane połączenia wewnątrz sieci (w tym do Heyah) i zawsze ważne konto. Dodatkowo w dwóch droższych wariantach klient otrzymuje 1 GB transferu, a w najwyższym pakiecie - nielimitowane SMS-y do krajowych sieci:

Pakiet 2 w 1
9,99 zł/30 dni
Pakiet 3 w 1
14,99 zł/30 dni
Pakiet 4 w 1
19,99 zł/30 dni
nielimitowana ważność konta
nielimitowane połączenia do T-Mobile i Heyah
Internet 1 GB
nielimitowane SMS-y do krajowych sieci komórkowych


Pakiety mają charakter cykliczny - automatycznie odnawiają się co 30 dni. Tak długo, jak dostępne są środki na kolejny pakiet, klient nie musi martwić się o ważność konta. W każdej chwili można zmienić pakiet na inny.




Dla klientów sieć przygotowała dwa nowe startery. Za 19,99 zł - z aktywnym pakietem 4 w 1 oraz za 14,99 zł z aktywnym pakietem 3 w 1.

Jak oceniasz Pakiety Jump! w T-Mobile na kartę?

Bardzo atrakcyjne
9.29%
Atrakcyjne
6.26%
Nie wnoszą nic nowego
12.96%
Mało atrakcyjne
16.85%
Bardzo mało atrakcyjne
52.27%
Nie mam zdania
2.38%

Wszystkich głosujących: 463




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | t-mobile na kartę | jump

w sumie: 63
  • -3

    44.  2015-04-14 19:04:03

    43 - Ty oczywiście już wybrałeś Virgin Mobile - bo co innego można wybrać, skoro to jest najlepsze?

  • 2

    45.  2015-04-14 19:25:05

    To oczywiste, że Virgin wybierze ten, kto potrzebuje, a nie ten komu się ta oferta podoba. Kto zabroni chwalić dobre propozycje? T-M jak zwykle udaje, że coś daje, a tak naprawdę kombinuje jak tu wydrzeć trochę grosza. Unikają prostych ofert jak ognia.

  • -1

    46.  2015-04-14 19:51:38

    Czy przypadkiem strona Telepolis i forum - przestało działać prawidłowo?

  • 2

    47. ~abc  2015-04-14 19:51:46  host: 185.13.106.65

    Wszyscy koniecznie musza miec to co wlo.

  • -1

    48.  2015-04-14 19:58:11

    47). Nie mogą mieć, bo wlo operuje droższą ofertą ;-)

  • 1

    49.  2015-04-14 20:57:14

    Dzisiaj wyrobilem w TM duplikat karty ktorej waznosc konta skonczyla sie we wrzesniu 2013. Numer dziala...

  • 2

    50. ~henio  2015-04-14 21:01:26  host: google-proxy-66-249-93-249.google.com

    Jutro Play z nowa oferta a pojutrze Orange.Bedzie sie dzialo

  • -1

    51. ~optymista  2015-04-14 21:17:46  host: 185.13.106.87

    A za 3 dni Vectone

  • -2

    52. ~carpediem_783  2015-04-14 21:43:58  host: 89-75-183-97.dynamic.chello.pl

    hahha dobrze, że tu zajrzałem. Fajnie, że sa nowe pakiety. Już wszyscy moi znajomi się tu przenoszą będa mielli w czym wybierać :) nie damy się doić pomarańczowym 1!

  • 0

    53. ~TeJakiś  2015-04-14 21:52:20  host: host-176-221-120-69.dynamic.mm.pl

    Brać, brać, a potem sapać, sapać. Za jAkOść trzeba płacić, albo wmawiać sobie tą jakość ;)

  • 1

    54. ~henio  2015-04-14 22:15:36  host: google-proxy-66-249-93-252.google.com

    Ciekawe czy pakiet 300 minut do wszystkich za 20 zeta zostanie.

  • -1

    55.  2015-04-14 22:41:15

    Będzie wesoło, jeśli Orange zmiecie tę ofertę ;-)

  • -2

    56. ~paula  2015-04-14 22:48:26  host: adsh160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Teraz inne sieci bedoł cos musieli wymysec i bardzo dobrze. T-mobile i tak najlepsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 1

    57. ~pkawski  2015-04-15 10:05:11  host: 37.30.17.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    posiada ktoś regulamin w/w promocji?

  • 0

    58. ~przemo  2015-04-15 11:35:12  host: 46.204.152.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Przepraszam bardzo, jak te pakiety aktywować bo nie pisze? Niby wprowadzili ale kod aktywacyjny to z kosmozu mam sobie wybrać?

  • -2

    59. ~  2015-04-15 12:13:04  host: ckb166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajne pakiety + opcja nielimitowana ważność konta, chyba czas pożegnać się z orange :)

  • 0

    60. ~pomidor  2015-04-15 13:12:59  host: 89-65-156-103.dynamic.chello.pl

    Całkiem nieźle:) w dodatku TM ma dobry zasięg - z Orange u mnie w mieszkaniu dało się korzystać tylko w kuchni i na balkonie:D

  • 1

    61. ~arczi  2015-04-15 15:31:54  host: user-46-113-204-250.play-internet.pl

    Miałem dokładnie tak jak pomidor, tam gdzie z Orange zasięgu nie było, tak z T pełny

  • 0

    62. ~ddudzik0e  2015-04-15 20:38:25  host: 89-75-183-97.dynamic.chello.pl

    ostatnio w plusie wogole nie mam zaasiegu, postanowilem sie przenieść do t-mobile bo podobno najlepszy zasięg w polsce. wlasnie sie natkąłem na ten artykuł, jestem zainteresowany pakietem 4 w 1. Wybieram sie jutro do salonu dokładnie podpytać bo nie lubie brać niczego w ciemno, ale chyba wypróbuje. kto nie próbuje ten nic nie ma :)

  • 0

    63.  2015-04-17 07:17:43

    Nie ma na www t-mobile regulaminu jest tylko info, ale to nie jest o tym http://tlp.is/60z a czy przypadkiem to nie jest oferta ważna od 20.04.2015? Czyli to co napisaliście tutaj http://tlp.is/604 ?? Ciekaw jestem odpowiedzi bo poszukuję regulaminów.

Dodaj swoją opinię