Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiety iPlus Extra - metoda na lejek

Pakiety iPlus Extra - metoda na lejek

LuiN 4 Grudnia 2008 15:27

0 0

Od 8. grudnia Plus obniża ceny dodatkowych pakietów transmisji danych w promocji iPlus extra.

Pakiet przygotowane są z myślą o klientach, którzy nie mieszczą się w limicie transferów usługi iPlus. Włączenie pakietów iPlus extra umożliwia przywrócenie pełnej prędkości transferu, czyli zdjęcie tzw. lejka.

Pakiety iPlus Extra są dostępne dla klientów korzystających z promocyjnych taryf: iPlus, iPlus Biznes, Internet Plus, Internet Plus Biznes, iPlus prywatnie lub iPlus firmowo (co oznacza, że jeśli klient posiada inna taryfę np. Elastyczna i dodatkową usługę iPlus nie może uruchomić pakietów iPlus Extra).




Nowe ceny pakietów to (opłata miesięczna):
iPlus extra 128 MB - 4,10 zł (5,00 zł z VAT)
iPlus extra 256 MB - 7,38 zł (9,00 zł z VAT)
iPlus extra 512 MB - 12,30 zł (15,00 zł z VAT)
iPlus extra 1024 MB - 20,49 zł (25,00 zł z VAT)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~wans  2008-12-04 16:45:29  host: user-89-108-228-35.mobile.playmobile.pl

    a ja za 40 zł mam przywócenie pakietu w wysokości 5GB w PlAY Online :D

  • 0

    9. ~Kompromitacja  2008-12-04 16:47:57  host: d90-141-61-11.cust.tele2.pl

    Czy od 8 grudnia będę też zmiany w cenniku dla klientów biznesowych? Wiecie coś na ten temat? (zbliża się wymiana aparatu)

  • 0

    10.  2008-12-04 16:52:50

    ja mam iplus w telefonie z taryfa godziny i nie moge korzystac z obnizki to skandal!!!!!

  • 0

    11.  2008-12-04 17:10:59

    wole Play Online... w plusie miałbym za 60 zł nędzny 1 GB + ewentualnie dokupic 4 GB po 25 zł i sie robi za 5 GB - 160 zł. W playu za tyle samo GB płacę tylko 45 zł. Plus sie ośmiesza (jak cała trójca)

  • 0

    12. ~  2008-12-04 17:13:27  host: f143-061.opera-mini.net

    jakby w simplusie i mixplusie dali takie pakiety internetowe to oferta byłaby fajna. a tak to marnie to wychodzi przy playonline.

  • 0

    13. ~Realista  2008-12-04 17:19:18  host: 194.146.253.22

    #8,#11 a czy Play(ta) ma internet mobilny?? :))))Dziekuję,nie mam więcej pytań

  • 0

    14.  2008-12-04 17:44:30

    Takie pakiety i takie ceny powinny być w kazdej ofercie kazdej sieci. W Erze pakiet 5 mb za 5zł - śmiech na sali :)

  • 0

    15. ~wans  2008-12-04 17:49:19  host: user-89-108-228-35.mobile.playmobile.pl

    @13: ja mam internet i używam go w domu i na uczelni - tam mam zasięg, po co mi więcej? ;)

  • 0

    16. ~jj  2008-12-04 18:09:18  host: aazm1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Szalony Szalony i oszaleje? To bedzie ciekawe ;) A tak na powaznie. W moim miescie tez plus juz dwa razy uruchamial umtsi po kilku dniach wylaczali, wiec mnie to co piszesz wcale nie zdziwilo. I Play i orange ich wyprzedzilo :)

  • 0

    17.  2008-12-04 18:23:42

    JJ- No wiesz kilka dni a miesiąc to różnica ;) Naprawdę skoro przez miesiąc stacja działała ok i wszystko działało ok to mogłem się sugerować że włączyli ją na stałe ... A tu mi Plus zrobił "niespodziankę" nerwy mam straszne ... I tak chyba kupię tego samsunga a Iplusa "wypożycze" i będę w nim miał Play lub Orange jak Plus umts nie włączy. Bo męczyć się na coraz gorszej jakości edge Plusa nie mam zamiaru.

  • 0

    18. ~jeszcze się popłacz  2008-12-04 18:39:25  host: user-89-108-214-11.mobile.playmobile.pl

    Popłacz się z tego powodu. Te żale już widzę od ponad pół roku i za pezeproszeniem rzygam tym Aleksandrowem

  • 0

    19.  2008-12-04 18:46:24

    18 żal mi cie pewnie młody jesteś a jak nie jesteś to mi już nie żal Cię że w głowie masz pusto ... Ja już tu od prawie 5lat płacze na Telepolis głównie na Erę i Plusa w moich okolicach :-) Orange mniej się dostało bo nie używam za bardzo tej sieci ;)

  • 0

    20. ~mirekb  2008-12-04 18:51:46  host: apn-77-112-132-52.gprs.plus.pl

    @13 same fakty..i tak kazdy pojdzie tam gdzie bedzie mial najlepsze paramatry transmisji za daną cenę wiec jak orange by postawil hsdpa poszedlbym do nich z umts plusa.szkoda ze jest jednak kryzys i jakos nie wydaje mi sie aby w2009 poza p4 ktos intensywnie inwestowal:orange da cdma,plus w 2010 edge ev,era nic nie zrobi w porownaniu do reszty no i p4 z gsm900 i 2100 zrobi najwiecej do 2012.ciekawe ile to jest w liczbach 40%populacji w umts/hsdpa plusa(dane z ulotki iplusa)??

  • 0

    21.  2008-12-04 19:07:19

    MirekB na chłopski rozum 40% z 38milionów lub coś koło tego to na oko 3,8mln*4=14,4mln osób w sieci 3G :) a na kiedy te 14milionów według Plusa ma 3G ?

  • 0

    22.  2008-12-04 19:12:08

    Nie chce mi się liczyć ile razem mają ludności największe aglomeracje plus do tego np 2-3miliony z innych większych i mniejszych miast ? Wyjdzie 14mln ? Inna sprawa to także że nadal w miastach co Plus pewnie je liczy że mają 3G są dziury bez 3G.

  • 0

    23. ~empireus  2008-12-04 19:12:59  host: apn-77-114-107-22.gprs.plus.pl

    Srednio obnizyli o polowe, ale nadal jest to drooogooo... Inna sprawa, ze zdeko zaluje zakupu iPlusa. Sasiadka obok ma Ere i pomimo przekroczenia limitow, Era baaaardzo sporadycznie blokuje jej transfer, a w iPlus bajt do bajta i "lejek" wskakuje, zeby kupic i tak drogie pakiety. Ma w Erze do tego stabilny HSDPA, a nie jak w Plus, ze skacze jak pajacyk miedzy EDGE, 3G i HSDPA. Szkoda, ze zaden op nie podniesie z 32kb na chociazby 36kb, to przynajmniej radio by tak nie rwalo ;)

  • 0

    24. ~  2008-12-04 19:29:18  host: host-80.48.145.63.zwmedia.pl

    Szalony. U mnie w Zduńskiej Woli też Plus wylączył 3G. UMTS działał ok. miesiąca. Od wrorku mam tylko 2G :-(.

  • 0

    25.  2008-12-04 19:40:12

    Naprawę to nie może być przypadek , ciekawe czym Plus się kieruje nie włączając umts tam gdzie tak naprawdę już w tej chwili mógłby to zrobić ?

  • 0

    26. ~wers  2008-12-05 10:06:37  host: bxd235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja mam hsdpa w Rabce-Zdroju 12 tyś. mieszkańsów... Jak to zobaczyłem to byłem w szoku przez reszte dnia. Nie sądziłem, że kiedy kolwiek go u mnie włączą. Pozdrawiam wszystkich

  • 0

    27. ~marcin  2009-06-07 15:19:24  host: apn-77-112-117-135.dynamic.gprs.plus.pl

    ~wers. Wyjaśnienie jest proste. Włączyli to HSDPA dla kuracjuszy a nie dla samych 12 tys. mieszkańców.

Dodaj swoją opinię