Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiety Internetowe 25MB i 60MB w ofercie 36.6

Pakiety Internetowe 25MB i 60MB w ofercie 36.6

sirmark 9 Października 2008 17:41

0 0

Od 10. października w Plus w ofercie 36.6 wprowadza promocje pakietów internetowych. Dostępna będą dwa pakiety 25 MB oraz 60 MB.

Pakiet 25 MB dostępny będzie w cenie 5 zł, a 60MB w cenie 10zł. Oba pakiety ważne będą 30 dni.




Aktywacji mniejszego pakietu dokonać można kodem *121*11*05#, a większego *121*11*04#. Pakiety zostaną aktywowane najpóźniej w ciągu 24 godzin, a użytkownik otrzyma potwierdzenie SMS. Dostępność oraz wielkość pozostałego pakietu sprawdzić można kodem: *121#. Naliczanie opłat odbywa się w pakietach co 100 kB.

Jednorazowo na swoim koncie użytkownik może uruchomić tylko jeden pakiet, a kolejne dopiero po wykorzystaniu limitu z poprzedniego lub gdy upłynie okres ważności pakietu. Pakiety działają również gdy użytkownik nie posiada środków na koncie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 62
  • 0

    43.  2008-10-10 13:16:25

    ~Daro603 - może i jest lepsza ale tylko jeśli rozpatrywać tę jedną usługę. Niestety - to jest usługa dodatkowa i to co zawsze powtarzam - nie porównuj czegoś czego się obiektywnie porównać nie da. Porównuj to co Tobie jest potrzebne.

  • 0

    44. ~m.k  2008-10-10 15:54:27  host: nat-tar.aster.pl

    Chyba jednak kupie sobie ten prepaid no kurcze coraz bardziej mnie kusi.

  • 0

    45. ~tt  2008-10-11 02:04:50  host: edj213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @wlo - z komórki nie oznacza bez użycia dodatkowo powiedzmy.. laptopa ;]

  • 0

    46. ~  2008-10-11 09:14:42  host: public-gprs354.centertel.pl

    Play online też jest dobre tylko do netu w dużych miastach a najlepszy transfer będzie do uzyskania tylko w niektórych miejscach. Poza miastem ten mobilny net wysiada przy starej trójce opów.

  • 0

    47.  2008-10-12 11:35:17

    tak,"tylko" w 73 najwiekszych miastach, nikt juz nie pamieta jak dynamicznie swoja siec 3G powiekszal Orange, 3 miasta w pol roku, wow

  • 0

    48.  2008-10-12 12:16:08

    ~tt - powtórze - nie o tym mówię - do tego mam gniazdko w ścianie. Tak samo w terenie - u klienta, u znajomych. W innych sytuacjach owszem. Ale powiem Ci, że ostatbio kazałem Plusowi wyrejestrować i deaktywować mój numer Simdaty. Przestałem z niej korzystać po prostu. Nie, nie ze względu na ceny. Ze względu na wygodę. Mimo, że simdata była zawsze w modemie a ten w notebooku, w sytuacji kiedy mam telefon i nawet niewielki jak dla niektórych pakiet na transmisję (50 MB mi wystacza), wygodniej jest nie wyjmując telefonu z kieszeni podłączyć się do sieci niż - czego nie lubie w prepaidzie - mieć przy sobie (w komputerze w piku na pulpicie nawet) kod zasilenia za 5 zł żeby aktywować zablokowaną na wychodzące kartę np. ;-)

  • 0

    49.  2008-10-12 12:24:51

    majki80 - i miliony zgłodniałych 3G klientów, u których marnowały się super nowoczesne terminale wyposażone w UMTS... Powiem tak - w tamtym czasie wiem jak chodził EDE 9nie, nie w Orange) i jak chodził UMTS. Naprawdę - wolę do dzisiaj to pierwsze ;-)

  • 0

    50. ~  2008-10-12 16:40:38  host: apn-77-114-16-242.gprs.plus.pl

    Do tej pory telefony 3G w Play nie mogą być w pełni wykorzystane,bo pakiet 30 MB za 30 zł to niewiele w abonamencie.

  • 0

    51. ~pilot  2008-10-13 19:07:43  host: chello089076141193.chello.pl

    no i fajnie ze takie rzeczy wreszcie pojawiają sięw tej ofercie. ale najważniejsze że plus nie zapomniał o swojej podstawowej ofercie na karte i też promocje do sim+ wprowadza - tańsze numery naprawdę zmniejszają ceny połączeń.

  • 0

    52. ~poko  2008-10-16 15:50:42  host: nat-tar.aster.pl

    Fajnie ze i taka mozliwość daja do prepaida.teraz juz jest wszystko , tanie połaczenia,mozliwosc wykonywania połaczeń z zerowym kontem i teraz te pakiety internetowe...

  • 0

    53. ~Kosa  2008-10-24 22:39:20  host: gml234.internetdsl.tpnet.pl

    Słabej jakości karty SIM !!!!

  • 0

    54. ~ktoś  2009-05-04 18:57:43  host: aeft20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    już nie ma tych pakietów

  • 0

    55. ~  2009-05-16 06:00:53  host: f96-054.opera-mini.net

    To ja zostaje pzy 20mb lub 50mb a te promocje 25mb to hwyt reklamowy

  • 0

    56.  2009-05-24 12:18:42

    Może i rozliczanie co do 100kb nie jest tak atrakcyjne jak w simplusie co do 1 kb, ale w taryfie "nowy simplus" gdzie jest to korzystane rozliczanie aby mieć darmowe rozmowy i smsy przez 30 dni trzeba zasilić konto kwotą MIN. 50 zł. w 36i6 za 10 zł mam nielimitowane rozmowy z numerem w plusie, za 3 zł mam nielimitowane eski do plusa i dodatkowo mają aktywną usługę darmowego numeru na 30 dni, mogę aktywować darmowe rozmowy z innym numerem w Plusie przez 24h za 1,50zł. Czy to nie jest korzystne? Moim zdaniem Można na tym tyle zaoszczędzić, że będzie Was stać na pakiety internetowe rozliczane co do100kb. Ponadto teraz w zależności od kwoty doładowania w 36i6 dostajecie do 1000 smsów do WSZYSTKICH sieci GRATIS :P. Jak tylko skończę umowę z mix plusem przechodzę na 36i6. Potrzebuje darmowego numeru do Plusa, a poza tym czasami mam ochotę pogadać z kumpelą(też plus) dłuższą chwilę :D, dlatego uważam, że ta oferta jest korzystniejsza dla mnie. Pozdrawiam:)

  • 0

    57. ~kachu  2009-09-24 17:19:35  host: host65-181.tvk.torun.pl

    o co chodzi z tymi bajtami, bo nie rozumiem....zmieniłam 1 cyferkę w kodzie, dostałam ten pakiet i nie wiem do czego służy;)

  • 0

    58. ~  2009-12-04 18:34:00  host: bhi31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hm. świetny a jak wyłączyć tą usługę.? mam 25 mb i mi są niepotrzbne ;]

  • 0

    59. ~hasz  2011-04-18 19:24:23  host: ip-81-210-76-247.expro.com.pl

    Witam ! mam pytanie, a mianowicie jak wyłączyć pakiet 25mb ? Do tej pory sam aktyowalem pakiet, a teraz przyszedł mi sms ze 20.04 sami pobiorą 5 zł za pakiet... Jest jakiś kod na wyłączenie tego ... ?

  • 0

    60. ~wah wah  2011-04-20 18:15:46  host: 195.x66.x22.187.jaskom.pl

    kurcze mam taki sam problem!!! na stronie nic nie pisze! a to już dzisiaj o 20:00;/ b

  • 0

    61. ~wah wah  2011-04-20 18:19:09  host: 195.x66.x22.187.jaskom.pl

    zanlazłem: kod dezaktywacyjny *121*00*05#

  • 0

    62. ~arri  2011-09-20 22:08:52  host: 178.183.251.84.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    thx za kod *121*00*05# na wyłaczenie pakietu 25mb ;]

Dodaj swoją opinię