Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiet z nielimitowanymi SMS-ami do wszystkich w prepaidach Play

Pakiet z nielimitowanymi SMS-ami do wszystkich w prepaidach Play

WitekT 17 Kwietnia 2012 16:08

1 0

Od 18. kwietnia użytkownicy wszystkich ofert na kartę, czyli Play Fresh (profil podstawowy), Lubię to!, Red Bull Mobile na kartę będą mogli skorzystać ze specjalnych pakietów oferujących możliwość wysyłania nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Dostępne są 2 pakiety, które będzie można aktywować od 18. kwietnia od południa:
7 dni za 5 zł - uruchomienie kodem *111*266*1#,
30 dni za 10 zł - uruchomienie kodem *111*265*1#.

Pakiety są dostępne dla obecnych i nowych klientów korzystających z oferty Play Fresh (z wyłączeniem opcji Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play i Darmowe SMS-y do wszystkich sieci).




Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 230 kB).

Jak oceniasz nowe pakiety SMS-owe w prepaidach Play?

Bardzo atrakcyjne
30.30%
Atrakcyjne
17.31%
Nie wyróżniają się
9.64%
Mało atrakcyjne
12.72%
Bardzo mało atrakcyjne
26.89%
Nie mam zdania
3.15%

Wszystkich głosujących: 1525




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 306
  • 0

    324. ~10 zł  2012-04-24 08:05:13  host: v02-16.opera-mini.net

    Poza tym wczoraj widziałem w telewizji bardzo fajną reklamę pakietu nielimitowanych smsów w Play Fresh.

  • 0

    325.  2012-04-24 08:09:51

    Co do reklam, to męczą mnie już te od T-mobile "Mała sieć, duża sieć" - co oni tam nie zauwazyli, że już tę ofertę mają wszyscy, a nie tylko oni i Play?

  • 0

    326. ~  2012-04-24 08:25:12  host: user-164-126-155-131.play-internet.pl

    #322 Zamiast na telefon wydaj 30zł na słownik ortograficzny. Zakładam, że czytać potrafisz.

  • 0

    327. ~simplusowiec  2012-04-24 12:32:45  host: 80.54.12.145

    A plus się zapowiadał że bedzie nowa oferta simplusa juz w kwietniu i nie ma nic. Może wprowadzą nastepny pakiet wykluczający się z innymi?:)

  • 0

    328. ~  2012-04-25 01:54:58  host: 178.180.21.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    325 - mnie też już nudzą reklamy z dużą siecią i małą siecią, wiadomo,że w dużej sieci można mieć mało numerów, w małej sieci więcej, czyli ta reklama czasem nijak się ma do ludzi którzy w dużej sieci mają mało numerów znajomych. 327 - może Plus przedstawi ofertę Simplusa do ostatniego dnia kwietnia :).

  • 0

    329. ~  2012-04-25 07:02:01  host: z45-15.opera-mini.net

    duza siec to duze mozliwosci. Mala siec to male mozliwosci. W takim malutkim play nawet nie mozna korzystac z ich zasiegu, bo albo jest fatalny albo tragiczna jakosc polaczen jest. W duzym TM zawsze jest dobrze

  • 0

    330. ~Bartek_Lezajsk  2012-05-03 02:55:24  host: 213-199-192-61.tktelekom.pl

    PAMIĘTACIE FRESH NA POCZĄTKU?? 30zł = darmowe smsy do all sieci (30dni), rozmowy z PLAY za darmo (30dni). TO za co teraz kaza placic 10zl kiedys bylo za darmo. POZDRAWIAM WSZYSTKICH UCIESZONYCH FRAJEROW i szanuje tych ktorzy pamietaja tamte czasy i nie daja sie okradac teraz smsami

  • 0

    331. ~  2012-05-03 10:10:18  host: z17-06.opera-mini.net

    Kto teraz z W3 , daje tyle, co niewątpliwie okrojony fresh? Nie ma takiej oferty.

  • 0

    332.  2012-05-08 10:18:23

    331). Orange daje - wystarczająco dużo :-)

  • 0

    333. ~  2012-05-08 17:26:53  host: z59-07.opera-mini.net

    Wy macie w Play noLIMIT za 10zł, a My w Orange mamy MiniNoLIMIT za 11zł /2600sms :-)

  • 0

    334. ~  2012-05-21 14:32:29  host: 176-96-172-107.net.meganet.net.pl

    mam sms za 50 gr i nie wiem czego

  • 0

    335. ~  2012-05-27 22:43:00  host: abnh174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam pytanie. Czyli jeśli mam taryfe play fresh darmowe sms do wszystkich sieci to nie bedę mógł mieć tego pakietu za 10 zł na nieograniczone sms?

  • 0

    336. ~darqq  2012-05-28 13:15:37  host: host44-181.edata.net.pl

    ja nie moge wlaczyc tego pakietu sms a mam taryfe lubie to. wyskakuje kominukat ze chwilowo jest niedostepne, ale toak juz od dluzszego czasu

  • 0

    337. ~aphrodisiac  2012-06-15 21:47:27  host: 212.244.27.120

    ten sam problem mam taryfe play fresh a nie moge wykupić 600 darmowych smsów.. ide do salonu ;/

  • 0

    338. ~  2012-06-15 22:09:38  host: z35-05.opera-mini.net

    mówisz, że nie możesz kupić darmowych smsów....

  • 0

    339. ~  2012-06-15 22:11:38  host: z13-01.opera-mini.net

    338 No nie może, bo ich już nie ma ;-D

  • 0

    340. ~  2012-06-15 22:36:04  host: z35-05.opera-mini.net

    Raz że nie ma, bo teraz jest tylko no limit. za 10zł, dwa że jak można kupić coś darmowego.

  • 0

    341. ~natalcia  2012-06-20 14:34:41  host: pi246.dhcp.adsl.tpnet.pl

    Cześć , mam mały problem wczoraj kupiłam starter , i ze jestem nowa w tej sieci , tzw Świeżak , to nie wiem jak to się z tym obchodzi . Mój problem wygląda następująco : " Wpisałam ten kod na Darmowe smsy do wszystkich siedzi , i chciałabym zmienić swoją taryfę na t. podstawową " . Pomoże mi ktoś .:) ? Z Góry wielkie dzięki , miłego dnia pozdrawiam .:*

  • 0

    342. ~okp  2012-06-20 15:07:52  host: user-164-127-242-208.play-internet.pl

    Spróbuj na forum zapytać, poszukaj tam - tutaj do starej wiadomości mało kto zagląda.

  • 0

    343. ~natalcia  2012-06-20 15:32:19  host: pi246.dhcp.adsl.tpnet.pl

    szukałam , jest kod *163*2# Lecz gdy to zatwierdzam wyskakuje mi okienko " zapytanie niekomplente" i nie wiem co robić.

Dodaj swoją opinię