Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pakiet Wakacyjny" w Nowym Simplusie

"Pakiet Wakacyjny" w Nowym Simplusie

LuiN 18 Czerwca 2008 14:30

0 0

W okresie trwania promocji Pakiet Wakacyjny użytkownicy taryfy Nowy Simplus mogą aktywować w dowolnej kolejności po dwa pakiety 250 minut i po dwa pakiety 500 minut, aby rozmawiać w sumie przez 25 godzin ze wszystkimi w sieci Plus.

Okres ważności każdego z pakietów wynosi 90 dni. Minuty z obu pakietów tj. 250 minut i 500 minut można wykorzystać w dni powszednie od 12.00 do 8.00 następnego dnia i przez całe weekendy. Ceny pakietów i kody aktywacji pakietów 250 i 500 minut:




Pakiet o ilości minut Opłata aktywacyjna Kod aktywacji pakietu
250 15 zł *121*11*21#
500 24 zł *121*11*22#
Sprawdź bezpłatnie wykorzystanie pakietu kodem *121#


W jednym czasie użytkownik może mieć aktywny jeden z wybranych pakietów natomiast następny pakiet może aktywować bezpośrednio po wykorzystaniu minut z poprzedniego. Jeśli Użytkownik ma niewykorzystane minuty z pakietu Gorące Popołudnia i Weekendy aktywacja Pakietu Wakacyjnego będzie możliwa dopiero po wykorzystaniu tych minut.

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 137
  • 0

    118. ~09.09.2009  2008-06-24 23:22:45  host: elx129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aktualnie 60 gr. na stacjonarne w sim+. Pogratulować tylko. W tym samym czasie w TakTak-u wraz z bonusami minuta na stacjonarne to jedyne 5 groszy, które płacę i dzwonię ile chcę przez 24h. A nie w grudniu po południu czyli po g. 16.

  • 0

    119.  2008-06-24 23:41:43

    Wlaśnie najgorsze to jest to że tak naprawdę nawet w grudniu i po 16ej nie jest taniej na stacjonarne i tak naprawdę tylko chyba "jogurty" z Plusa wiedzą czy "wkrótce" będzie jakaś promocja na stacjonarne :/ Bo jak nie będzie to nie wiem co powiem w rodzinie jak będą się mnie teraz pytać a czEMU MI ZJADA KASĘ JAK dzwonię na stacjonarne ? Wcześniej mieli pakiety i było ok a teraz jest masakra...

  • 0

    120. ~mirekb  2008-06-25 15:16:26  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    oduczysz troche,albo wezmiesz simplusa polozysz kolo stacjonarki,nr wazny rok.ostatecznie.w 36i6 kase za sms sciaga od razu za gprs 2-4 min.ciekawe kiedy w simplusie to zrobia?pewnie w styczniu-jak zwykle ;-)

  • 0

    121.  2008-06-26 11:08:16

    zobaczymy, co wymyślą

  • 0

    122. ~Bogdan  2008-06-26 19:56:48  host: aazh108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no cóż... szkoda tylko, że nie można do 36.6 bezboleśnie się teraz przenieść, bo sporo osób z simplusa pewnie by skorzystało.

  • 0

    123. ~  2008-06-26 20:04:27  host: f96-018.opera-mini.net

    Tam nie ma tak rozowo. Drogi net, brak pakietow minut i SMS do +

  • 0

    124. ~stgik  2008-06-27 09:46:57  host: dwq158.internetdsl.tpnet.pl

    Mam pytanie do wszystkich. Wybieram sie we wrzesniu na Krym (Ukraina) i szukam najlepszej oferty na rozmowy w roamingu i Internet (przegladanie np.rozkladu jazdy czy pogody). Co poradzilibyście?

  • 0

    125. ~madziarara  2008-06-27 11:28:35  host: proxy.snat.pl

    ja juz w Plusie jestem ponad 8 lat :) i jak dla mnie 12 gr za smsa do innej sieci i 36 gr za minute to tanio:) nie narzekam na zasięg :) i uwazam ze sim+ ma calkiem ciekawe oferty pakietów:)

  • 0

    126.  2008-06-28 11:44:56

    12 gr. do wszystkich i 36 gr./1 min.? W jakiej taryfie tak masz? :D

  • 0

    127. ~m.  2008-06-28 18:58:06  host: 195.116.40.252

    126 - pewnie abonament bo Simplus na BANK NIE :]

  • 0

    128. ~  2008-06-28 19:19:12  host: f142-055.opera-mini.net

    Albo + dla firm

  • 0

    129. ~voodoochild  2008-06-30 13:39:55  host: dmt165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta oferta potwierdza tylko fakt,że najtaniej jest w Plusie. Ja w 36-6 place obecnie za połączenie 15 gr...Chyba nie trzeba komentowac

  • 0

    130. ~Tomek  2008-07-10 05:14:57  host: 77-253-193-24.adsl.inetia.pl

    podobnie golą na Simplusie, niby moga po 20min rozlaczyc polaczenie, ale nie robia tego tylko naliczaja jak za normalne polaczenia, kupilem nowa karte za 15zl ze stanem 9zl, doladowalem 7zl, by bylo 1 zl zapasu, i dzwonie 30min do plusa, rano okazuje sie ze polaczenia nie sa mozliwe prosze zasilic konto. to jest zlodzeiejstow, bo pakiet jest tylko aktytwny do czasu jak jest konto aktywne, po zasileniu nici z pakietu czyli przepie..em 16zł na 30 min. Sprawdzone na 2 kartach.

  • 0

    131. ~Śmiercionośny Jacek  2008-07-12 17:51:59  host: abxg43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    124 na Ukrainie roaming jest bardzo drogi. Ukraina nie jest w Unii i dlatego. Polecam TT dlatego, ze nie trzeba aktywowac roamingu, ale drogo i tak!

  • 0

    132. ~  2008-07-13 20:17:43  host: f96-020.opera-mini.net

    jak nie trzeba zalaczac roamimgu?

  • 0

    133. ~Mycha  2008-07-16 16:58:28  host: dyd145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Banda zlodzieji polskich decydentow. W sms-ie nic nie napisali na jakich zasadach dziala taryfa i oskubali mnie na 26zl To juz zaczyna przekraczac granice zdrowego rozsadku. Siec schodzi na psy

  • 0

    134. ~  2008-07-22 09:49:18  host: 85.11.106.95

    o co chodzi dokładniej?

  • 0

    135. ~Michał  2008-08-12 10:00:44  host: dfy145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do dupy byl by fajny ten pakiet jak by hyl do korzystania caly czas a nie od tej godziny do tej do uja to jest ;/

  • 0

    136. ~edman  2008-09-12 09:22:09  host: 189.85-237-190.tkchopin.pl

    Czekam na operatora który jako pierwszy zaprzestanie intratnego handlu telefonami i zajmie się jedynie świadczeniem usług telekomunikacyjnych. Teraz kupując jeden telefon za 1 zł, jeżeli przekroczysz w pozmowach kwotę abonament, to spłacasz kolejny telefon, którego nigdy nie dostaniesz! Dlatego więc w usługach abonamentowych nigdy nie będzie takich promocji jak np.w simplusie. Kupiłem więc kartę i po zakończeniu tej promocji, poprostu ją wyrzucę, o ile coś nowego znowu nie wymyślą.

  • 0

    137. ~hudy  2009-09-16 11:55:11  host: ip-193-239-83-86.merinet.pl

    ale gówno nie można zmienić twój profil na nowego simplusa

Dodaj swoją opinię