Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pakiet TV" w "Spróbuj i Wybierz" w Orange

"Pakiet TV" w "Spróbuj i Wybierz" w Orange

WitekT 1 Lipca 2006 13:00

0 0

Prezentujemy sposób aktywacji Pakietu TV w obowiązującej od 3. lipca oferty ramach oferty Spróbuj i Wybierz w Orange.

Pakiet dostępny jest dla abonentów korzystających z taryf Twój Plan i Jedna Idea (opcja z rachunkiem).

W ramach pakietu, abonent otrzyma pakiet jednostek taryfowych o wartości 14 zł do wykorzystania na przesyłanie danych z portalu Orange World, co odpowiada 25 minutom transmisji wideo z Orange World.

Abonent ma możliwość uruchomienia Pakietu poprzez wysłanie SMS-a o treść AKT TV pod numer 822 (opłata jak za SMS standardowy w ofercie, z której abonent korzysta). Pakiet zostanie włączony z początkiem okresu rozliczeniowego następującego po okresie rozliczeniowym, w którym zlecono włączenie pakietu.

Inne sposoby aktywacji pakietu to :
za pośrednictwem Orange Automatycznego Biura Obsługi Klienta (*500 – połączenie bezpłatne),
poprzez kontakt z konsultantem Orange Biura Obsługi Klienta (*100 – połączenie płatne 1 zł brutto za połączenie),
za pośrednictwem Orange On-line (www.orange.pl) po zalogowaniu do portalu,
w salonie Orange lub salonie partner Orange w momencie zawierania umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Abonent ma możliwość wyłączenia pakietu poprzez wysłanie SMS-a o treść REZ TV pod numer 822 (opłata jak za SMS standardowy w ofercie, z której abonent korzysta). Usługa zostanie wyłączona na koniec okresu rozliczeniowego, po złożeniu przez abonenta odpowiedniego zlecenia.

Inne sposoby wyłączenia pakietu to:
za pośrednictwem Orange Automatycznego Biura Obsługi Klienta (*500 – połączenie bezpłatne),
poprzez kontakt z konsultantem Orange Biura Obsługi Klienta (*100 – połączenie płatne 1 zł brutto za połączenie),
za pośrednictwem Orange On-line (www.orange.pl).
Pakiet będzie przyznawany co miesiąc w ramach opłaty miesięcznej w wysokości 14 zł brutto, a w ofercie Spróbuj i Wybierz, pakiet kosztuje 1 zł brutto.

Pakiet jest wykorzystywany zgodnie z opłatą 0,05 zł z VAT za przesyłanie 54 kB danych.

Pakiet należy wykorzystać w danym okresie rozliczeniowym. Niewykorzystane dane nie przechodzą na następny miesiąc, a jego wartość nie podlega zwrotowi.

Abonent ma możliwość sprawdzenia aktualnej zawartości Pakietu poprzez wysłanie SMS-a o treści ILE UBAW pod numer 822 (opłata jak za SMS standardowy w ofercie, z której abonent korzysta).

Pakiet może być wykorzystany wyłącznie na pakietowe przesyłanie danych poprzez apn: wap z wyłączeniem przesyłania danych w roamingu.

Usługę można łączyć z ofertami i usługami promocyjnymi dostępnymi w ofercie, z której abonent lub użytkownik korzysta, zgodnie z ich zasadami.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~pimko  2008-12-04 13:48:45  host: host-64.pzuci.pl

    pakiet tv podoba mi się coraz bardziej dotąd były trzy prędkości i jakości odbioru 23, 50 i 80 kbps, obecnie wprowadzono od grudnia czwartą 200 kbps rozdzielczość obrazu 320 x 240 punktów jakość super, warunek że jest się w zasięgu UMTS a najlepiej HSDPA :) to już jakość zapowiadanego DVB-H :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet