Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiet transmisji danych w Play

Pakiet transmisji danych w Play

WitekT 11 Maja 2007 02:43

0 0
W ciągu najbliższych dni w ofercie Play pojawi się oczekiwany od samego startu sieci pakiet transmisji danych. Efektywna cena - 1 zł za 1 MB.

Pakiet ma kosztować 30 zł brutto i zawierać 30 MB danych, rozliczanych standardowo co 10 kB. Po jego przekroczeniu, wraca standardowe naliczanie, czyli 5 groszy za 10 kB.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 123
  • 0

    104. ~tomek  2007-05-11 12:45:16  host: pc40.zb.osi.pl

    a na co komu internet w komórce :D

  • 0

    105. ~mirekb  2007-05-11 12:56:06  host: blo162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie internet w komorce a przez komorke..za mobilnosc sie placi.szkoda ze az tyle ale co zrobi op bez sieci??to co play;-)czyli prawie taniocha.polkomtel wie jak zarabiac

  • 0

    106. ~  2007-05-11 12:56:16  host: p07-14.opera-mini.net

    103: placisz abonament 70 zl i oprócz tego 30 zl za pakiet. Czy ktos zauwazyl jakie to rozliczanie co 10 kB jest niekorzystne? W simdacie place za cala sesje i sumuja sie bajty a tu kazdy ruch jest rozliczany co do 10 kB. Drozyzna straszna!

  • 0

    107.  2007-05-11 12:57:57

    ***jojo*** a gdzie ktoś zapuścił taką informację? jak na razie internet przez komórkę to usługa niszowa. Korzystałem z niego tylko na wakacjach w zeszłym roku i Omnix Max zupełnie mi wystarczył na 2 tygodnie.

  • 0

    108. ~jojo  2007-05-11 13:15:53  host: ekj116.internetdsl.tpnet.pl

    W newsie MVNO mBanku. :-)

  • 0

    109.  2007-05-11 16:49:48

    106. sumują i zaokrąglają do 100 kB - nie wiem co korzystniejsze ;-) chyba jednak oddzielnie co 10 kB ;-)

  • 0

    110. ~pin  2007-05-11 17:27:43  host: dmd156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no co obiecali, zrealizowali, można było lepiej ale i tak jest progres

  • 0

    111. ~Kulka  2007-05-11 18:27:52  host: chello062179083050.chello.pl

    Fakt, mogłoby być trochę taniej.. Choć w sumie ja zbyt dużo z wapu nie korzystam, więc tragedii nie ma.

  • 0

    112. ~  2007-05-11 20:43:55  host: p09-12.opera-mini.net

    *111 - z wapu to nie bo w sumie po co, ale z Mini Opery to juz tak. I wtedy dopiero widać koszty w zależności od oferty sieci i od modelu telefonu - tzn. czy podtrzymuje sesję GPRS. Bo jak nie to masakra cenowa! :-(

  • 0

    113. ~sympatyczny  2007-05-11 20:48:24  host: chello081018196007.chello.pl

    issa bylbym b. zobowiazany za odpowiedz w watku o obnizce cen telefonow w play-ballentines sieci

  • 0

    114. ~issa  2007-05-11 23:24:56  host: apn-99-43.gprspla.plusgsm.pl

    ***sympatyczny - przepraszam , ale nie wiem na co mam odpowiedzieć , być może pomyliłem newsy. Co do tej "mody" to oczywiście jak napisałem , źle się wyraziłem , ale chodziło o to , że "moda" i "szpan" to brak własnego zdania , bezmyślne naśladownictwo , dowartościowywanie się drogimi , "elitarnymi" gadżetami , pogarda dla tego co masowe i tanie , czyli odzwierciedlenie mentalnego ubóstwa i towarzyszących temu mało wysublimowanych stanów umysłu. Zapewniam iż nic takiego nie ma w moim przypadku miejsca.

  • 0

    115. ~Dina  2007-05-12 07:51:39  host: p07-16.opera-mini.net

    Ktoś wcześniej napisał,że rozliczanie co 100kB jest tańsze niż co 10kB. Ogromnie się zdziwiłam. Przecież im mniejsze paczki,tym lepiej! Np. jak ściągnę 215kB,to przy taktowaniu po 100kB policzy mi 300kB,a przy taktowaniu co 10kB policzy tylko 220kB. Widać gołym okiem,jakie taktowanie jest lepsze (najlepsze jest co 1kB :))

  • 0

    116. ~  2007-05-12 08:57:20  host: apn-99-32.gprspla.plusgsm.pl

    ***sympatyczny - znalazlem... A wiec najlepiej sciagnij goChat , programik rewelacyjny , kosztuje 1.22zl , wejdz na telix.pl i wrzuc w wyszukiwarke gochat , to bardzo swiezy news. Mozna tez uzywac Pala Instant , ale goChat jest swietny pod wzgledem graficznym i w kwestii obslugi , po prostu pierwsza klasa. Co do e61 to oczywiscie uzywam jej caly czas i bedzie tak dopoki smierc nas nie rozlaczy. Moja albo jej;)

  • 0

    117. ~sympatyczny  2007-05-12 12:53:05  host: chello081018196007.chello.pl

    Issa: nie posadzalem Cie nigdy o slepe podazanie za moda, raczej uwazam ze warto czytac to co piszesz, bo czesto masz swietne rozeznanie - o tym ze e61 to swietna maszynka czytalem w Twoich komentarzach jeszcze zanim ja kupilem. no i sprawdzilo sie :) i dziekuje za info o tych programach do gg, w wolnej chwili potestuje :)

  • 0

    118. ~issa  2007-05-12 16:26:50  host: host-100-130.gprsbal.plusgsm.pl

    Właśnie pociągnąłem FireFox Setup 6.4mega na i600 i edge Plusa , prędkość transferu 26.1KB/s:)

  • 0

    119.  2007-05-12 21:55:28

    116. (issa?) - gochat.pl ;-) nawet mój szwagier wie, że jak się czegoś w internecie szuka to zwykle jest to www.cośtam.com albo .com.pl albo .pl ;-) z tym transferem to chyba czarujesz... ludzie mówię, że nie jest możliwe w Plusie stabilne 200 kilobitów na sekundę...

  • 0

    120. ~  2007-05-12 22:22:07  host: 212.2.101.30

    No proszę , nie wiedziałem , że gochat.pl... Ciągnie , ciągnie tyle i Ty dobrze o tym wiesz:)

  • 0

    121.  2007-05-12 22:53:33

    Wiem bo korzystam czasem ;-) Tyle, że to, że ja wiem, nie musi być prawą oczywistą... Bo wiesz, że prawda może być różna?

  • 0

    122. ~issa  2007-05-13 10:17:47  host: host-100-128.gprsbal.plusgsm.pl

    ***wlo - to akurat jest prawda dostępna dla ogółu , tylko nie każdy chciał uwierzyć w ponad 200kb/s w Plusie z jakiś trudno mi zrozumiałych powodów. Ja akurat jestem spokojny - test na wykrywaczu kłamstw przeszedłbym na pewno:)

  • 0

    123. ~Tom.  2007-05-21 13:24:57  host: w3cache.tvp.pl

    Jak ktos mowi, ze nie jest mozliwe stabilne 200kb/s w Plusie, to klamie. W domu mam srednio 350kb/s, a w firmie srednio okolo 1Mb/s !!! I to wszystko przez SimData (oczywiscie po 3G).

Dodaj swoją opinię