Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pakiet Świąteczny" w Nowym Simplusie

"Pakiet Świąteczny" w Nowym Simplusie

sirmark 16 Grudnia 2008 16:27

0 0

W okresie trwania promocji Pakiet Świąteczny użytkownicy taryfy Nowy Simplus mogą aktywować w dowolnej kolejności po dwa pakiety 250 minut i po dwa pakiety 500 minut, aby rozmawiać w sumie przez 25 godzin ze wszystkimi w sieci Plus.

Okres ważności każdego z pakietów wynosi 90 dni (2160 godzin). Minuty wchodzące w skład Pakietu mogą zostać wykorzystane na krajowe połączenia głosowe na numery w sieci Plus wykonywane:
od poniedziałku do czwartku w godzinach od 12:00 do 8:00 następnego dnia oraz,
od piątku od godziny 12:00 do poniedziałku do godziny 8:00;

Ceny pakietów i kody aktywacji pakietów 250 i 500 minut:

Pakiet o ilości minut Opłata aktywacyjna Kod aktywacji pakietu Cena minuty w pakiecie
250 15 zł *121*11*21# 6 gr.
500 24 zł *121*11*22# 5 gr.
Sprawdź bezpłatnie wykorzystanie pakietu kodem *121#

W jednym czasie użytkownik może mieć aktywny jeden z wybranych pakietów natomiast następny pakiet może aktywować bezpośrednio po wykorzystaniu minut z poprzedniego. Jeśli Użytkownik może aktywować pakiet, jeżeli nie posiada aktywnej usługi "Pakiet Wakacyjny", posiada odpowiednie środki na koncie i a konto jest aktywne.




Jedynym sposobem aktywacji pakietów są podane w tabelce krótkie kodu. Pakiet będzie aktywny w ciągu 24h, a użytkownik zostanie powiadomiony SMS-em. Moment otrzymania SMS-a, jest momentem aktywacji pakietu.

Zobacz: regulamin promocji "Pakiet Świąteczny".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 95
  • 0

    76. ~mirekb  2008-12-21 13:51:30  host: apn-77-113-144-195.gprs.plus.pl

    @75 opisz dokladnie co masz na mysli?jesli mozesz podaj prosze liczby typu transfer,pingi,ile populacji w zasiegu 3g/edge i we Włoszech i Niemczech

  • 0

    77. ~hmm  2008-12-21 14:00:40  host: nat-01-033.rtk.net.pl

    Jedną z nowości dla użytkowników Simplusa jest pakiet Na stacjonarne 60, w ramach którego klient otrzymuje 60 minut do wykorzystania na połączenia z krajowymi numerami stacjonarnymi przez całą dobę. Koszt pakietu - 6 zł. Jak informuje operator, by skorzystać z oferty należy wysłać SMS o treści "Tanio" pod bezpłatny numer 8093. Za pomocą tzw. krótkiego kodu *121# istnieje możliwość sprawdzenia ilości dostępnych minut oraz ważności pakietu. Podobno jest też coś takiego w simplusie od 17 grudnia że dostaje się ileś tam darmowych smsów do wszystkich polskich sieci komórkowych jeśli doładuje się którąś z kwot od 50 do 300zł

  • 0

    78. ~hmm  2008-12-21 14:02:46  host: nat-01-033.rtk.net.pl

    Użytkownicy Simplusa otzzymują także od operatora SMS-y z informacją, że od 17 grudnia 2008 roku istnieje możliwość otrzymania pakietu darmowych SMS-ów do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Warunkiem jest dokonanie doładowania konta. Ilość SMS-ów (od 50 do 300) jest uzależniona od wartości doładowania. Dodatkowe informacje są dostępne pod bezpłatnym numerem telefonu - 2603.

  • 0

    79. ~madziar  2008-12-21 18:59:13  host: 94.254.253.167

    hehe jak tak czytam komentarze to widze ze jednak sa ludzie ktorzy zneta korzystaja na tym mini wyswietlaczu telefonu... Normalnie w szoku jestem... dla mnie jakis net i pakiety na net to myslalem ze dla kilku osob w kraju... az sie nadziwic nie moge chce sie wam tak pieprzyc z tym nie lepiej laptopa se rzucic?

  • 0

    80. ~  2008-12-21 20:09:46  host: nat-01-033.rtk.net.pl

    do 79: nie każdy ma laptopa...

  • 0

    81. ~Simplusowiec  2008-12-21 20:30:23  host: 116.34.rev.vline.pl

    Czy te promocje 60 min.na stacjonarne za 6zł na 30dni (bezpłatne info tel.5252) oraz darmowe sms-y do wszystkich sieci po doladowaniu min.30zł (bezpł.info tel.2603)to jakieś ciche promocje Simplusa? Nic nie ma o nich na stronie Simplusa, a i telepolis nic nie informował..

  • 0

    82. ~mirekb  2008-12-21 21:47:21  host: apn-95-41-5-167.gprs.plus.pl

    @79 wiekszosc raczej ma laptopa,ale nawet jak nie na operze czy innych mozna pojezdzic niezle,czasm w mniejszym formacie co prawda ale niektorzy nie rozumieja ze liczy sie tu i teraz..to wlasnie odroznia mobilny internet od kabla,co często w moim wypadku jest wazniejsze-nie mowie ze az tak sie pzremieszczam,czy tez w towarzystwie zawieszam sie na telu poza domem,mobilnosc to dla mnie wolnosc

  • 0

    83. ~Bob  2008-12-21 21:54:47  host: public64887.xdsl.centertel.pl

    @79 mini wyświetlacz? Owszem, ale na E61 nie jest tak źle. Najważniejsze, że Opera Mini idzie przez proxy redukujące ilość danych, co lepiej koreluje z pakietami Simplusa. Do laptopa, jeśli mobilny Internet, to najlepiej Play Online - karta prepaid, mniej niż 30 zł/m-c i 2GB/m-c. Ja mam zasięg :-)

  • 0

    84. ~Ya  2008-12-21 22:36:29  host: jasien-020-000-032.nat0.sta.nsm.pl

    A co z promocjami dla dawnych planów taryfowych? Przecież to jawna dyskryminacja! Tam istnieje możliwość dzwonienia do 7 użytkowników po 39 groszy/min. bez żadnego kombinowania z kupowaniem pakietów a więc i zmuszaniem do ich wykorzystywania. W przypadku ich niewykorzystania cena za min. jest przecież zupełnie inna. I pewnie stąd ta dyskryminacja.

  • 0

    85. ~rutek  2008-12-22 13:01:58  host: 82.160.22.80

    wlasnie Skad ta informacja o tych minutach do wszytsstkich przy doladowaniu oraz pakietu na numery stacjonarne? nigdzie tego na stronie simplusa znalezc nie moge!:( a chce sobie zaraz doladowac telefon

  • 0

    86. ~Jasiek  2008-12-23 13:37:35  host: 088156171197.szn.vectranet.pl

    Doładował ktoś może telefon? I jak dostaliście smsy do wszystkich? Ale pamiętajcie, że doładowanie za min.30zł.

  • 0

    87. ~rutek  2008-12-23 18:06:00  host: 82.160.22.80

    dzwonilem do bok i mi baba powiedziala ze na moje konto nic takiego nie ma:/ takze widac ze robia promocje tylko dla niektorych hame ze wsi . Ale powiedzialem- juz niedlugo... coraz gorszy jest ten plus

  • 0

    88. ~rutek  2008-12-23 18:06:25  host: 82.160.22.80

    trzeba bedzie z nich zrezygnowac

  • 0

    89. ~  2008-12-23 20:35:49  host: dynamic-62-87-146-58.ssp.dialog.net.pl

    co Ty gadasz 88, przeciez 72 gr za minute na stacjonarne to sam miod:))) powazniej, to wogole nie qmam jak mozna wybrac takiego prepaida, przyznam ze sam z orange korzystam, to jest inny swiat...

  • 0

    90. ~Maximus  2008-12-24 02:10:20  host: chello084010056117.chello.pl

    Niezła promocja (joke). Ja w Tak Taku doładowałem sobie na święta za 100zł przez net i mi dali 110zł i od 2 do 9 stycznia podwoją, czyli razem będzie 220zł. Takie coś można nazwać prezentem świątecznym. Za zwykłe doładowanie dostaję się 120zł gratis które nie przepada. Natomiast taki syf w Simplusie, który jeszcze przepada, ŻAL!

  • 0

    91. ~  2008-12-24 09:10:56  host: adrt209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak

  • 0

    92. ~mirekb  2008-12-24 10:21:12  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @90 tzn miales takie samo szczescie jak ci co mogą aktywowac ten pakiet 60min za 6pln i smsy do wszystkich..czyli to nie w standardzie tylko w loteriii-tj.nie dla wszystkich tylko wybranych

  • 0

    93. ~Jasiek  2008-12-24 12:50:33  host: 088156171197.szn.vectranet.pl

    Dzisiaj napisałem maila do Plusa. W odpowiedzi zostałem poinformowany, że promocja darmowe smsy do wszystkich została zakończona i już nie obowiązuje. Hmm dziwne...

  • 0

    94.  2008-12-24 13:50:05

    Widać konsultant nie wie, że nastąpiła "mini-reaktywacja". Ale w sumie to się mu nie dziwię, wszak nie każdy musi być aż tak zagłębiony w sprawy taryf i promocji :) Tam pracują przecież zwykli ludzie, a nie telemaniacy :)

  • 0

    95. ~biniu  2009-02-11 21:40:51  host: 83-238-53-2.ip.netia.com.pl

    to jest fajne i opłaca sie

Dodaj swoją opinię