Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiet SMS-ów w roamingu w 36.6

Pakiet SMS-ów w roamingu w 36.6

WitekT 21 Stycznia 2010 11:42

0 0
Od 15. stycznia w ofercie 36.6 dostępny jest pakiet SMS-ów do wykorzystania w roamingu w krajach Unii Europejskiej (strefa 0 w cenniku).

Pakiet 30 SMS-ów za 8,70 zł aktywuje się kodem *121*11*61#. Pakiet ważny jest 30 dni (720 godzin), jednocześnie aktywny może być tylko jeden.

Zobacz: regulamin promocji Pakiet SMS w roamingu (plik .pdf; 111 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2010-01-21 11:47:49

    ciekawe co na to konkurencja

  • 0

    2. ~pes  2010-01-21 11:55:37  host: dpi8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wychodzi 1 sms dziennie przy takim obostrzeniu. trochę mało

  • 0

    3. ~mirekb  2010-01-21 12:04:36  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    Polkomtel po sprawdzeniu wczoraj profilu 39 do wszystkich zrezygnował najwyrazniej z tego.na 3 simplusach sprawdzałem wczoraj *110# i były tylko profile 29 i 19 do plusa..może i w simplusie nastąpią jakis rozsadne zmiany na +??

  • 0

    4.  2010-01-21 12:12:34

    hehe przed turbodymomenem oferta 36i6 byla jako tako ale teraz to juz dno... co niby takie pakiet ma dac lub zmienic???

  • 0

    5. ~  2010-01-21 12:54:12  host: 212.2.101.62

    @2: Nie jest napisane, że nie można włączyć kolejnego pakietu jak sie skończy pierwszy. Nie można mieć tylko jednoczesnie więcej niż jeden. @3: Przestańcie już o tych bzdurach 39 gr pisać, bo na wymioty się zbiera. Był błąd w eboku (39 zamiast 29), a ktoś to podłapał i rozpowszechnił plotkę.

  • 2

    6.  2010-01-21 12:54:56

    0,29zł za SMS-a. Dobre i to.

  • -1

    7.  2010-01-21 12:59:59

    Daj spokój. Plus to jest taka powalona sieć, w której stan pakietu wynosi 0 (np. minut) a mimo to nie możesz uruchomić następnego bo poprzedni zgodnie z regulaminem (choć nic już na nim nie ma) jest ważny 720 godzin od chwili uruchomienia.

  • 1

    8.  2010-01-21 13:18:52

    @2: Nie musisz go przecież aktywować. Wtedy będzie Ci schodzić po 61 gr za każdy taki sms. @5: Na stronie http://www.36i6.pl/pakiety-sms-w-rozmingu/ jest napisane: ,,Możesz aktywować pakiet raz na każde 30 dni", chociaż wydaje mi się, że ten zapis powinni umieścić też w regulaminie, żeby miał on znaczenie prawne. I dlatego mam pytanie do piokuka: Czy to zdanie powinno być w regulaminie, czy nie musi być?

  • 0

    9.  2010-01-21 13:49:08

    Ja trochę z innej beczki, ale chcę Wam napisać o kolejnym absurdzie chyba, w wydanie Polkomtela, a raczej jego bramki SMS. Był chyba artykuł o "zakazanych słowach na bramce SMS Plusika, takich jak: Orange czy Play. Dziś piszę koleżance z Plusa eska i próbuję wysłać- komunikat zakazane słowo, tylko jakie?! A tu się okazuję, że użyłem nazwy sieci Plus, plusik, plus- te wszystkie słowa są wg Polkomtela zakazane!!! Jak dla mnie śmiech na sali. Wstydzą się swojej nazwy czy ich Klient nie może używać, a wręcz propagować nawet ich własnej marki Plus?! Ech...

  • 0

    10.  2010-01-21 13:51:19

    Co system przepuszcza eska, tylko, gdy wpiszemy Era- czyżby w Polkomtelu marka Era była dla nich także bardzo cenna, że to słowo nie jest "zakazane"?! Haha!

  • 0

    11. ~irys  2010-01-21 14:00:12  host: dow105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9,10 - no szkoda, że wcześniej tego nie opublikowano. Głuchy telefon czytelników w pełni zasłużony

  • 1

    12.  2010-01-21 14:25:47

    guregori (8) - Stawka 61 gr za SMS obowiązuje przy połączeniach międzynarodowych. Natomiast przy połączeniach roamingowych (w UE) stawka ta wynosi 57 gr.

  • 0

    13.  2010-01-21 16:18:46

    Opcja ciekawa. Zawsze za granicą jechałem na sms'ach, bo dzwonienia i odbieranie połączeń to był astronomiczny wydatek. @1 sztagi, na razie Heyah wprowadziła promocję taniego raomingu na wykonywanie i odbieranie połaczeń na terenie Niemiec.

  • 0

    14.  2010-01-21 16:19:46

    Coś się zaczyna ruszać w tym segmencie ;)

  • 0

    15.  2010-01-21 17:19:22

    @piokuk w simplusie można odpalić tyle pakietów ile się chce, fakt ze przez 15 minut od wyczerpania pakietu nie wiedzieć czemu się nie da ale potem bez problemów

  • 0

    16. ~Adi  2010-01-21 18:03:09  host: 213-238-70-125.adsl.inetia.pl

    To ci dopiero ciekawa sprawa z tą cenzurą ze strony Plusa. Czyżby tak bali się konkurencji ? pewnie tak.

  • 0

    17.  2010-01-21 19:49:11

    A ja walcze z BOKiem Plusa i na forum mini opery jak to jest z tym APN WAP w mini operze. Na mojej Nokii N73 dziala normalnie i przez to taryfikacja pakietow internetowych jest co 10kB (a nie co 100kB jak przy APN INTERNET). Dlaczego więc ciężko uruchomić mini-operę na APN WAP na innych telefonach? Oto pytanie na które odpowiedzi nie zna chyba nikt;)

  • 0

    18.  2010-01-21 23:00:57

    10 starterów 36,60 kosztuje na allegro ok 60 złotych - otrzymujemy za to 300 smsów. Da się żyć.

  • 0

    19. ~aś  2011-09-19 17:31:45  host: absa120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    36i6 to jest dno nic nie ma konkretnego niby masz za darmo a zawsze kasę biorą

  • 0

    20. ~Al  2012-01-29 14:28:39  host: z07-11.opera-mini.net

    A ja mam za 5zł bezlik

Dodaj swoją opinię