Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pakiet Mobilna Firma" w Plus GSM

"Pakiet Mobilna Firma" w Plus GSM

WitekT 25 Maja 2005 12:47

0 0

Plus GSM uruchamia sprzedaż Pakietu Mobilna Firma, adresowanego do przedstawicieli handlowych, akwizytorów i innych pracowników wykonujących obowiązki służbowe poza siedzibą firmy. To atrakcyjne cenowo i kompleksowe rozwiązanie stanowi nowość na polskim rynku.

W skład Pakietu Mobilna Firma wchodzi oprogramowanie WA-PRO lub Sage Symfonia, komputer komórkowy HP iPAQ oraz telefon komórkowy SonyEricsson K700i z optymalnie dobranym planem taryfowym sieci Plus GSM. Pakiet można nabyć w cenie od 1 zł (1,22 zł z VAT), a całkowity koszt użytkowania systemu równa się kosztowi abonamentu.

Pakiet Mobilna Firma to przełom na rynku rozwiązań przenośnych. Dotychczas tego typu rozwiązania z powodu wysokich kosztów wykorzystywane były wyłącznie przez firmy o bardzo dużych obrotach. Nasza obecna oferta, dzięki wyjątkowo atrakcyjnej cenie, jest dostępna także dla małych firm, które w wyniku redukcji kosztów i czasu będą mogły zoptymalizować pracę przedstawicieli handlowych w terenie – powiedział Mirosław Bielicki, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku Polkomtel SA.
Korzyści wynikające ze stosowania Pakietu Mobilna Firma to m.in. podniesienie efektywności pracy dzięki dostępowi do precyzyjnej informacji o klientach, zleceniach serwisowych, zamówieniach, cennikach, bieżących stanach magazynowych, ponadto przyspieszenie obiegu informacji i znaczące ograniczenie ilości dokumentacji papierowej oraz związanego z nią nakładu pracy.

Wyposażony w modem GPRS i moduł Bluetooth telefon SonyEricsson K700i łączy się z komputerem Pocket PC IPAQ. Łączność ta jest wykorzystywana do bezprzewodowej komunikacji GPRS z serwerami firmy macierzystej przedstawiciela handlowego, za którą odpowiedzialny jest Polkomtel. Całość zestawu dopełnia oprogramowanie mSymfonia lub WF-Mag dla Windows Mobile (w zależności od wyboru klienta). Dodatkowo HP oferuje także swój pierwszy model palmofonu h6340.

Użytkownicy pakietu mają możliwość wykorzystywania urządzeń HP iPAQ również jako terminali umożliwiających zarządzanie spotkaniami z wykorzystaniem elektronicznego kalendarza, obsługę poczty elektronicznej, przeglądanie stron internetowych, odtwarzanie muzyki, przeglądanie zdjęć i korzystanie z gier. Po dokupieniu modułu GPS i zainstalowaniu dodatkowego oprogramowania komputer przenośny PC iPAQ umożliwia też nawigację satelitarną, bardzo pomocną w codziennej pracy przedstawicieli handlowych.

Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~2012  2005-05-25 19:28:00  host: dzi116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Coś podobnego, to niesamowite. Po raz pierwszy chyba Plus zrobił coś nie czekając wielu miesięcy na odpowiedź po ofertach konkurencji (zazwyczaj pierwsza jest Era). Wygląda na zaostrzanie się konkurencji w naszej trójcy, jak dojdzie jeszcze 4 sieć UMTS to w GSM - 2G będziemy dzwonić taniej niż w tp. I o to chodzi, oby jak najszybciej, tylko komórki; tp pod młotek... albo NORMALNE ceny dostosowane do siły nabywczej Polaków.

  • 0

    2. ~ehmm  2005-05-25 20:19:00  host: 212.244.115.33

    2012: marzenia, marzenia - ale marzenia są piękne i mam nadzieje, iż kiedyś będą rzeczywistością...:))

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet