Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiet minut za 0,29 zł w Erze Mix - przedłużony

Pakiet minut za 0,29 zł w Erze Mix - przedłużony

WitekT 31 Marca 2010 11:30

0 0

Do 1. sierpnia Era przedłużyła pakiet Taniej do wszystkich w ofercie Nowa Era Mix, w którym minuta połączenia do "największych sieci telefonicznych w Polsce" kosztuje 29 groszy.

Taniej do wszystkich to pakiet 35 minut za 10 złotych. Minuty można wykorzystać w ciągu 30 dni na połączenia do wszystkich sieci z wyłączeniem abonentów i użytkowników sieci P4 i Cyfrowego Polsatu.




Maksymalnie można aktywować 10 pakietów w ciągu kolejnych 30 dni, co umożliwia uzyskanie 350 minut do "wszystkich większych" sieci telefonicznych w Polsce (Centertel, Polkomtel, PTC i stacjonarne). Aby skorzystać z tej oferty wystarczy w ekspresowym Menu wprowadzić kod *100#, zadzwonić na automatyczny serwis pod numer *9602 lub do Biura Obsługi Użytkownika. W tych trzech miejscach można również sprawdzić aktualny stan pakietu.

Zobacz: regulamin promocji "Taniej do wszystkich w Era, Orange, Plus i na stacjonarne" (plik .pdf; 132 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 1

    17. ~kz  2010-03-31 12:23:59  host: 188.33.128.72

    @16:w dużym stopniu tak, bo zanim wprowadzili podwójne doładowania to też regularnie doładowywałam. Myślę, że 1000 zł jest z moich doładowań a reszta z podwójnego. Ja praktycznie 3 lata z konta głównego nigdzie nie dzwoniłam, tylko z abo playa, ale teraz mam jak znalazł jak już od maja nie będę miała abonamentu.

  • -2

    18. ~  2010-03-31 12:53:39  host: 94.254.246.96

    W Tak Taku co chwilę są jakieś bonusy do doładowania, 10% za doładowanie online jest zawsze, podwójne co chwilę, teraz 100 minut do sieci i na stacjonarki. Masz na TT dużo środków, ale za to z długą ważnością konta, więc nigdzie ci się nie spieszy. Niewykorzystane minuty z abonamentów w Play nie przechodzą na kolejny miesiąc, więc dużo byś stracił.

  • 2

    19.  2010-03-31 13:16:19

    Ad 17. Zacznij w Tak Taku korzystać z transmisji danych to skarbonkę szybciutko zlikwidujesz!

  • 1

    20. ~kz  2010-03-31 13:27:58  host: 188.33.128.72

    Ad 19 Masz rację:) Tylko muszę mieć jeszcze zasięg, bo nie mam go ani w Warszawie w mieszkaniu, ani u rodziny jak wyjadę w dość dużej miejscowości.

  • 0

    21.  2010-03-31 13:34:21

    Zasięgu Ery nie masz?

  • -1

    22. ~  2010-03-31 13:36:50  host: 212.160.172.70

    Jak mi was żalll;// nie komentuje palmofonów jeśli połowa z was nie wie co to jest, po co komentujesz jak nie wiesz do czego taki telefon jest zrobiony. On jest do pracy i dzwonienia nie jak N95 na pokaz czy I-phon. A to że się nie umywa to twoje zdanie, jednak z tym trochę się trzeba zgodzić jednak I-Phon powstał z myślą o bogatszych a nowe wersje które zamierza wypuścić na rynek około 2010 roku będą w takich cenach że połowy polaków na nie nie stać i tyle tutaj gadania, telefon u mnie ma 7:))

  • 0

    23. ~werner  2010-03-31 13:46:38  host: dpz126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobrze się stało. Cieszy duża liczba pakietów do zakupu i sumowanie konta. W praktyce stawak 29 gr non-stop do uzyskania - to cieszy zwłaszcza tych, którzy mają podpisane umowy

  • 0

    24. ~kz  2010-03-31 13:59:39  host: 188.33.128.72

    Ad 21: Nie mam w Warszawie w mieszkaniu, wszyscy, którzy mają erę muszą wyjść na balkon, żeby móc rozmawiać na naszych nowych osiedlach na playa i orange, gdzie zasięg jest pełny. Także era to dla mnie najgorsza sieć, w ogóle nie licząca się z opinią klientów. Wielokrotnie pisałam do nich, to mi odpowiadali, że oni nie gwarantują zasięgu w mieszkaniu. Więc mnóstwo ludzi im podziękowało, bo po co się męczyć jak można mieć pełny zasięg.

  • 0

    25. ~kz  2010-03-31 14:05:58  host: 188.33.128.72

    Skasowal mi się kawałek tekstu, że ludzie uciekają do orange i playa, gdzie jest full zasięg.

  • 0

    26. ~werner  2010-03-31 14:11:08  host: dpz126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 24 -wiesz, każdy operator ma takie miejsca. u mnie Era ma najsilniejszy zasięg - jako jedyna działa nawet w windzie. co do rozbudowy sieci - dzięki licznym protesto co raz trudniej jest zbudowac nadajnik

  • 0

    27.  2010-03-31 14:16:27

    Do 1 sierpnia luz. W Era Mixie może są i takie osoby które nie wiedzą o istnieniu tego pakietu i płaca cennikową stawkę za minutę.

  • 0

    28. ~miszcz  2010-03-31 14:24:42  host: tytus.pilicka.com.pl

    No i nacieli Was :) gratulacje tym co wzieli super mixa z rozmowami po 29 gr hahahahaha!!!

  • 0

    29. ~werner  2010-03-31 14:27:24  host: dpz126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 28 - a wiesz aby o czym piszesz? Przecież to promocja, właśnie przedłużona. chyba dobrze dla klientów? do dziś miała być, nie wiem o jakim nacinaniu mówisz.

  • 0

    30. ~  2010-03-31 14:43:20  host: 94.254.246.96

    do 10 pakietów na miesiąc, stawka maleje, czyli zmiana z korzyścią dla klienta. @werner, z jednej strony ludzie narzekają na zasięg niektórych sieci, z drugiej blokują stawianie nowych nadajników. Miałem Orange i ciągłe problemy, zmieniłem na Erę i problemów brak.

  • 0

    31.  2010-03-31 14:47:47

    kz - przeszedłem z Taryfy Happy do Tak Tak Hot z kilkoma Erajednostkami i nic nie przepadło. Ale nie daję gwarancji, że w Twoim przypadku będzie tak samo.

  • 0

    32. ~Tom  2010-03-31 14:48:19  host: host-89-228-77-34.olsztyn.mm.pl

    czy coś wiadomo na temat taryf biznesowych w Erze - będzie nowa promocja czy przedłużona oecna która jest do 31 marca

  • 0

    33. ~Adi  2010-03-31 17:38:10  host: 77-255-249-2.adsl.inetia.pl

    Pakiet jest dobry. Długi okres na wykorzystanie go więc to jest dobre. Stawka też jest ok. Dobrze że przedłużyli tą promocje.

  • 0

    34. ~  2010-03-31 23:55:13  host: dcf138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1770 PLN na koncie. Tylko po co? zachłanność na 2xTT to idiotyzm.

  • 0

    35. ~  2010-04-01 15:59:20  host: 188.33.210.104

    34- pewnie zachłanność na 2XTT. Kiedyś nie było limitu 150zł, można było podwajać nawet 500 zł, więc pewnie przez to taka suma. Ja ładuję w 2XTT mniejszymi kwotami, zazwyczaj 50 i 100 i mam ważność konta przedłużoną razem o 8 miesiecy. Kasę zawsze zdążę wykorzystać przed kolejną promocją.

  • 0

    36.  2010-04-07 15:32:18

    @34, co najmniej połowa tej kwoty to przecież bonus. Do tego w TT jest sumowanie terminów ważności do roku i koleś pisał, że ma prawie roczną ważność konta. Trzeba było korzystać a nie chomikować, no i tragedii też nie ma. W końcu tę sumkę zużyje.

Dodaj swoją opinię