telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiet minut międzynarodowych w Play Fresh

Pakiet minut międzynarodowych w Play Fresh

WitekT 28 Października 2010 16:14

0 0
W Play Fresh dostępny jest nowy pakiet minut, który przeznaczyć można na połączenia do krajów Unii Europejskiej i znajdujących się w 1 strefie cennika operatora.

Pakiet 20 minut kosztuje 10 zł. Można go uruchomić poprzez panel Play24 lub z poziomu telefonu (*111#), wybierając kolejno Usługi / Promocje, Inne.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 76
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~  2010-10-29 21:49:46  host: public-gprs107658.centertel.pl

    @59, zgadzam się, Nowa Heyah jest tu bezkonkurencyjna. Po podwójnych doładowaniach stawka za minutę do UE jest jeszcze tańsza od cennikowej, min. o 30%. A w Heyah Mix - stawka na wstępie kasuje tę z pakietu w mixturze, bo wynosi 44gr/min do UE.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61.  2010-10-30 14:56:37

    Heyah nadal rządzi jeśli o połączenia międzynarodowe chodzi, a koszty połączeń można dodatkowo obniżyć dzięki podwójnym doładowań. 44 groszy w mixie to zawsze mniej niż 50 gr w Playu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~ariel  2010-10-30 15:03:04  host: chello089078010020.chello.pl

    @61; masz rację ale czy dla samych połączeń międzynarodowych weźmiesz mixa w Heyah? Jeżeli wykonujesz dużo takich połączeń to może i to się opłaci ale w innym przypadku lepiej przepłacić nieco w Play czy GaduAIR a oszczędzić zdecydowanie więcej na połączeniach krajowych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63.  2010-10-30 15:10:22

    Semnom (61), idąc dalej takim tokiem rozumowania, stawka 0,50 zł dostępna jest we wszystkich ofertach Play, natomiast w Heyah stawka 0,44 zł dostępna jet tylko w mixie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64. ~ptaszynA  2010-10-30 17:21:36  host: chello087207043073.chello.pl

    przerywa rozmowy po 1 min zakupiłem pakiet w PF, dzwoniłem dzisiaj do Włoch na tf kom kilka razy, za każdym razem przerywało rozmowę po jednej minucie. To nie przypadek - na sześć połączeń sześć przerwań po jednominutowej rozmowie !

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65. ~kamil  2010-10-31 00:40:11  host: chello089075055119.chello.pl

    A mi nic nie przerywało, normalnie się dodzwoniłem na włoską komórkę w sieci Wind i gadałem 10 minut. Extra usługa i extra stawka. Oby tak dalej

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66. ~ptaszynA  2010-10-31 15:57:30  host: chello087207043073.chello.pl

    Dzwoniłem ponownie dzisiaj na tf kom do Włoch 3 razy i za każdym razem przerwa po 1:01. Nie wiem czym jest to spowodowane. Przypuszczałem że może za mało mam środków na koncie i system sprawdza czy wystarczy w razie jeżeli skończy się pakiet na kontynuację rozmowy i przez to przerywa - więc doładowałem PF za 30 zł, doładowanie weszło a kolejne połączenie do Włoch znowu przerwało po minucie. Więc mam pakiet za 10 zł nie na rozmowę miedzynarodową tylko na 20 rozmów ;-) właściwie to tak jest napisane w promocji - że jest to na rozmowy ha ha ha

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    67. ~abc  2010-11-01 21:03:15  host: akp242.internetdsl.tpnet.pl

    Czy ten pakiet można aktywować wiele razy w miesiącu czy tylko raz? Gdzie mogę znaleź regulamin i cennik? Szukam na stronie Play i nie potrafię znaleźć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    68.  2010-11-01 21:07:38

    abc (67), niestety ten pakiet można aktywować tylko raz i to raz w ogóle (nie tylko w miesiącu). Tu masz Regulamin: http://telepolis.pl/grafika/newsy/2010-10/tanie-rozmowy-miedzyna rodowe-z-play-1.pdf

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69.  2010-11-01 21:09:14

    Ad. 68, zlikwiduj spację pomiędzy "miedzy narodowe". ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70.  2010-11-02 16:44:04

    Co to jest 20 minut? Może stawki niskie, ale poszaleć nie można. W Heyah za 59 groszy można dzwonić bez limitów, a w mixie nawet za 44 grosze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    71.  2010-11-02 16:49:15

    Semnom (70) już te peany na cześć Heyah czytaliśmy i to kilkukrotnie. Nie podniecaj się nią tak, bo oferta międzynarodowa (i roamingowa) też ma poważne wady, np. w postaci naliczania 60/60.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    72.  2010-11-02 19:28:35

    66. ptaszynA, serio? wyglądałoby na to, że play jednak nie chce pozwolić klientowi przekroczyć pakietu minut i dlatego go rozłącza po każdej z nich, hm.. 71. jojo - czy to aby na pewno taka wada? Wystarczy rozmawiać mniej więcej w okolicach pełnej minuty, można to łatwo kontrolować, a zresztą..sam przyznaj, że rewelacji z ofertą play po prostu nie ma ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    73.  2010-11-02 21:08:28

    przechodzeń (72), to, że powyższa oferta Play jest kiepska już przyznałem, wystarczyło przeczytać wcześniejsze posty. Zgadzam się z tym i temu nie zaprzeczam. Irytują mnie jedynie ciągłe wtrącenia Semnom o 0,59 zł (lub 0,44 zł) w Heyah. Wystarczyło napisać raz, po co powtarzać to samo pod tą samą wiadomością? Oferta Heyah jest o tyle lepsza, że jest stałą pozycją cennikową (w przypadku oczywiście połączeń międzynarodowych, nie roamingowych), nawet nie promocją. Jednak (niestety) także posada swoje wady. Takie rozliczanie jest powrotem do niechlubnych, zamierzchłych czasów polskiej komunikacji mobilnej. Można było zastosować przynajmniej naliczanie 30/30, które to jest już od dawna standardem np. w Plusie, czy Play. Dla mnie to akurat poważna wada. Bo "wystarczy" też np. zbyt późno przycisnąć "czerwoną słuchawkę", by cena minuty rozmowy "magicznie" podskoczyła z 0,59 zł do 1,18 zł (to tylko jedna z wad takiego właśnie naliczania).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    74.  2010-11-04 00:44:56

    73. nie zgodzę się z Tobą jojo. dla Ciebie to jest powracanie do zamierzchłych czasów polskiej komunikacji mobilnej, a dla mnie to w dalszym ciągu jest bezkonkurencyjna oferta połączeń międzynarodowych pośród innych operatorów. Co mi po tym, że w pleju czy w plusie zadzwonię z sekundowego naliczania ( o ile takie jest) skoro zapłacę za minutę rozmowy 3 złote? To już jest robienie z igieł wideł wg mnie, tym bardziej, że pewnie z czasem uraczymy w Heyah i tego sekundowego naliczania w poł. międzynarodowych ;) póki co, to, że Heyah przedstawia stałe ceny tych połączeń, a nie promocję z tanimi rozmowami za granicę pokazuje ich wyraźną przewagę nad konkurentami. czyż nie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    75.  2010-11-04 12:36:48

    przechodzień (74), "czyż nie". Widzę, że nie pojmujesz o czym piszę. Piszemy o dwóch różnych sprawach. Ja nie przeczę (i podkreślam to raz jeszcze), że obecnie oferta połączeń międzynarodowych w sieci Heyah jest najkorzystniejsza. Jednak nie oznacza to, że ona również nie posiada poważnych wad. I to jest fakt. Nie wiem po co mieszasz tu znowu plakiet z Play'a. Nie porównuj go, ja znam te różnice. I już przecież wyraziłem na temat tego pakietu swoją negatywną opinię. Nie jest to "robienie z igły wideł", to zwrócenie uwagi na to, że sama cena za minutę to nie wszystko, istotne (w tym wypadku) też jest rozliczanie. I nie można spoczywać na laurach ("bo my mamy najtaniej za granicę"), należałoby uwzględnić fakt, że standardem (nie od dziś) jest przy połączeniach międzynarodowych rozliczanie co pół minuty. A naprawdę nie wymagam od Ciebie, byś się zemną zgadzał. ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76.  2010-11-05 18:37:27

    okej, wporządku. już bardziej łapię co miałeś na myśli ;) mnie po prostu jakoś mocno nie boli, jako użytkownika NH to minutowe rozliczanie za połączenie, bo jest dalej tanio. owszem, może być to wadą i byłoby wiele lepiej gdyby było to naliczanie sekundowe, bądź chociaż 30/30, ale co zrobić? Myślę, że w kwestii właśnie połączeń międzynarodowych będą się bić operatorzy przy następnych promocjach i gdy kolejni wprowadzą na stałe do swojej oferty tanie rozmowy do UE, wtedy u każdego dostrzeżemy takie rozliczanie. Póki co brawo za celną uwagę :) pzdr

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    77.  2010-11-06 16:37:52

    Sekundowe w przypadku połączeń międzynarodowych nie jest takie złe,bo jak już się dzwoni to za granicę to żeby trochę dłużej pogadać, ale przyznaję, że sekundowe mogłoby jeszcze bardziej obniżyć koszty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    78. ~elo  2011-09-15 17:17:16  host: ip-82-177-212-171.net.azartsat.pl

    za drogo ! wkurza mnie ten play !!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    79.  2011-12-02 15:26:05

    ja chce znowu pakiet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj swoją opinię