Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pakiet minut lub SMS-ów" w TakTaku i Fun przedłużony

"Pakiet minut lub SMS-ów" w TakTaku i Fun przedłużony

WitekT 1 Lipca 2006 18:16

0 0

Era przedłużyła w TakTaku oraz Era Fun do 15. marca 2007 roku pakiet tanich minut i SMS-ów do wykorzystania w sieci.

Pakiet kosztujący 7,32 zł pozwala wykonać 25 minut połaczeń wymienialnych na 100 SMS-ów – w ramach sieci Era, Heyah i stacjonarnych.

Aby zamówić pakiet, wystarczy skorzystać z szybkiego kodu *122*1*X#, gdzie X oznacza liczbę jednocześnie zamawianych pakietów.




Użytkownik TakTaka oraz Era Fun może zamówić dowolną ilość pakietów. Minuty i SMS-y zawarte w pakiecie są rozliczane tak samo jak Erajednostki. Erajednostki mogą być wykorzystane zgodnie z zasadami opisanymi w Cenniku TakTak i Era Fun.

Aktywacja pakietu nastąpi w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zlecenia przez Użytkownika i zostanie potwierdzona SMS-em. Nie ma możliwości rezygnacji z zamówionego pakietu.

Korzystanie z minut lub SMS-ów zawartych w pakiecie jest możliwe pod warunkiem posiadania konta TakTak bądź Era Fun ważnego na połączenia wychodzące oraz posiadania na nim kwoty w złotych, równej, co najmniej opłacie za jedną minutę połączenia krajowego, zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Natalia  2006-07-01 19:19:25  host: 82.160.20.5

    To się chwali ;)

  • 0

    2. ~kris  2006-07-01 20:58:03  host: dat251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    witek - mozna szybciej zamowic pakiet , jezeli zamaiwsz tylko jeden *121*1# - lub dzwoniac na 9797

  • 0

    3.  2006-07-01 21:14:45

    Ta oferta uczyniła Tak Tak najlepszym pre-paidem w PL. Nadal chyba jest bezkonkrencyjna no chyba ze porówna się ją do dużego pakietu za 50 zł (250 minut) ale to rownież w Tak Taku :)

  • 0

    4.  2006-07-01 22:02:16

    Tak Tak i żaden inny.

  • 0

    5. ~Dina  2006-07-01 22:05:57  host: p04-02.opera-mini.net

    Brawo Era! Mam Fun-a i TakTaka i jestem happy. Pakiety bezterminowe to jest to! Era rządzi! Wow! :D

  • 0

    6.  2006-07-01 22:07:18

    to wtedy jest jeszcze taniej i jak ktoś ma 50 dych do wydania, bardziej sie opłaca megapakiet bo wtedy jest za 20 groszy minuta:)

  • 0

    7.  2006-07-01 22:08:09

    ale ogólnie good:))) Era RULEZ:))

  • 0

    8.  2006-07-02 10:41:47

    plus BONUS TT i jest wypas

  • 0

    9. ~kamil  2006-07-02 11:51:50  host: wlan0-4.srem.net

    to ma byc super oferta?? smsy za ponad 7gr?? zalosne

  • 0

    10.  2006-07-02 13:08:35

    kamil - TakTakowcy nie muszą smsować - mają bardzo tanie (nawet po 20 groszy/minute) gadanie do całej ERY, Heyah i stacjonarnych. Po cholorę mają męczyć się wpisując smsy?

  • 0

    11.  2006-07-02 14:03:36

    ~kamil: Misiu kolorowy krótkostrzyżony masz Bosnus TT i za 1 zł mozesz smsowac prawie za darmo:) za poprzedni miesiac dostalem 200 minut lub 800 sms he he. i policz sobie ile kosztuje mnie teraz sms che che

  • 0

    12.  2006-07-02 14:09:30

    i tak uważam TT za najlpesza oferte nie tylko wsród prepaid ale i post paid :D. w ERZE biznes połaczenia poza siec kosztuja 61 gr :)

  • 0

    13. ~Dina  2006-07-03 00:40:22  host: p04-02.opera-mini.net

    Zgadzam się z tym,co napisał Rcicho: taktakowcy nie muszą smsować,bo mają tanie połączenia. Jest szybciej i prościej. :)

  • 0

    14.  2006-07-03 16:28:17

    WitekT Ten pakiet jest przedłużony do 15.01.2007r

  • 0

    15. ~rideA  2006-07-10 23:47:01  host: cec118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    witam,mam pytanko,ja kto do konca jest ;P wykupilem pakiet za 7.30,zostalo mi na koncie 16 groszy,nie moge wykonac polaczenia.O co chodzi ? ;D

  • 0

    16. ~rideA  2006-07-10 23:49:06  host: cec118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    aha i nie moge dzwonic na telefony stancjonarne tpsa ;D ja kto jest powiedzcie mi

  • 0

    17. ~edgar  2006-12-03 17:04:44  host: dow93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do ~rideA: Korzystanie z minut lub SMS-ów zawartych w pakiecie jest możliwe pod warunkiem posiadania konta TakTak bądź Era Fun ważnego na połączenia wychodzące oraz posiadania na nim kwoty w złotych, równej, co najmniej opłacie za jedną minutę połączenia krajowego, zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy.

Dodaj swoją opinię