Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pakiet Minut lub SMS-ów" w TakTaku i Era Fun - przedłużony

"Pakiet Minut lub SMS-ów" w TakTaku i Era Fun - przedłużony

WitekT 16 Stycznia 2007 12:16

0 0

Era przedłużyła w TakTaku oraz Era Fun do 15. stycznia 2008 roku pakiet tanich minut i SMS-ów do wykorzystania w sieci.

Pakiet kosztujący 7,32 zł pozwala wykonać 25 minut połaczeń wymienialnych na 100 SMS-ów - w ramach sieci Era, Heyah i stacjonarnych.

Aby zamówić pakiet, wystarczy skorzystać z szybkiego kodu *122*1*X#, gdzie X oznacza liczbę jednocześnie zamawianych pakietów.

Użytkownik TakTaka oraz Era Fun może zamówić dowolną ilość pakietów. Minuty i SMS-y zawarte w pakiecie są rozliczane tak samo jak Erajednostki. Erajednostki mogą być wykorzystane zgodnie z zasadami opisanymi w cenniku TakTak i Era Fun.




Aktywacja pakietu nastąpi w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zlecenia przez Użytkownika i zostanie potwierdzona SMS-em. Nie ma możliwości rezygnacji z zamówionego pakietu.

Korzystanie z minut lub SMS-ów zawartych w pakiecie jest możliwe pod warunkiem posiadania konta TakTak bądź Era Fun ważnego na połączenia wychodzące oraz posiadania na nim kwoty w złotych, równej, co najmniej opłacie za jedną minutę połączenia krajowego, zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy.

Mega Pakiet Minut lub SMS-ów obowiązuje do 28. lutego. Szerzej pisaliśmy o nim w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 0

    40. ~Zico  2007-01-17 23:09:05  host: 213.158.194.228

    Pytasz Manoo co trzyma ludzi w POPIE? Odpowiedz jest prosta: GLUPOTA, PO PROSTU GLUPOTA:-) Nie martwilbym sie o MEGAPAKIET noname. ERA juz niejednokrotnie go przedluzala i teraz zapewne bedzie podobnie:-) Moim zdaniem do pelni szczescia brakuje jeszcze w TakTaku "darmowego":-) numeru-cos w rodzaju tego, co jest teraz w sim+ ale na lepszych warunkach. Nie ma jednak co narzekac-o takich promocjach jak 2xTakTak, mmsy po 6gr, czy dzwonienie w sieci i na stacjonarki po 9gr po 22:00 klienci Popa moga tylko pomarzyc. Poki co moga sie oni "cieszyc" z minuty rozmowy poza siec po 80gr i mmsa po 1.22:-) Jednym slowem: Zyc, nie umierac:-)

  • 0

    41.  2007-01-18 05:34:00

    Robaas: zmienilem

  • 0

    42.  2007-01-18 12:19:57

    heh, to właśnie Pop.Całe szczęście, że jest ten TakTak.

  • 0

    43. ~KAValerius  2007-01-18 14:26:42  host: ip-85-198-240-59.broker.com.pl

    Co trzyma w POPie?Smsy za grosz których nie ma w innych sieciach...Możliwosc wysylania smsow z komputera(mimo bramek,nie znam osoby której by sie udało wyslać smsa do ery)

  • 0

    44. ~Neo  2007-01-18 16:04:44  host: dpw113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w TT też smski za grosz.Co więcej mmski za 6gr.Masz nieświeże dane.

  • 0

    45. ~MichałM  2007-01-20 13:44:41  host: byh51.internetdsl.tpnet.pl

    do 43: Co to za problem wysłać esa na erę czy mms? Z bramki ery spokojnie dasz radę. Niemożliwe abyś nie znał ani jednej osoby która nie potrafi wysłać sms do ery ...

  • 0

    46.  2007-01-20 21:45:34

    Co zauwazylem po swoich znajomych, ze Ci co maja z Ery nie boja sie dzwonic i smsowac poza siec (fakt u mnie era nie jest jakos lubiana, nie wiem naprawde czemu?), a z Orange i Plusa, to jak ktos ma z poza ich sieci to zadkosc ze ktos cos napisze, albo zadzwoni! Zalosne to jest.... Pierwsze moj post jako osoba zarejestrowana:) hehe. Pozdro dla Telepolis, super serwis.

  • 0

    47. ~annia  2007-01-21 15:18:52  host: host851486203.waldex.3s.pl

    czy ktoś mógłby mi napisać jaki jest cennik w erze? bo chciałabym się dołączyć, ale nie wiem czy mi się to będzie opłacać... pls

  • 0

    48.  2007-01-21 21:10:56

    http://www.era.pl/index.php?id=index&section=taktak

  • 0

    49.  2007-01-22 12:25:48

    dziś dodano dwa telefony do oferty TakTaka w promocyjnej cenie!!!

  • 0

    50. ~xyz  2007-01-24 13:15:21  host: acrk208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A może jeszcze Tak Taku będą rozmowy po 5 groszy? http://www.fkn.pl/1,356,1471672,1,wiadomosc.html

  • 0

    51.  2007-01-24 18:52:09

    No,czyli TT najlepszz poraz kolejny - POPa do Klopa .

  • 0

    52. ~jojo  2007-01-25 00:36:41  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    No Witek, co jest, a Ty jeszcze nic nie wiesz?

  • 0

    53. ~jojo  2007-01-25 00:47:10  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Moja propozycja (podpowiedź dla Ery) jest następująca: rozmowy po 5 gr do wszystkich w Erze i na stacjonarne (nie zaszkodzi też w Heyah), brak limitu czasowego i jeżeli mają to być pakiety, to niech będą po 5 - góra 10 zł. Jeżeli Era w TT wprowadzi teraz (tuż przed startem P4) tak dobrą ofertę to... aż nie chcę myśleć co się będzie niedługo działo. :-)

  • 0

    54. ~xyz  2007-01-26 21:41:44  host: acun55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dziwne rzeczy od 20 min, próbuje otworzyć stronę ERY a wyskakuje mi napis. Strona, której szukasz nie istnieje przejdź na stronę główną i znajdź szukaną stronę

  • 0

    55. ~jojo  2007-01-26 22:03:09  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Wczoraj też tak było przez jakiś czas. Potem wszystko wróciło do normy. Na Admonistracji Konta też przez pewien czas nie mogłem wybrać opcji z pod 1. Po pewnym czasie wszystko było już w porządku.

  • 0

    56. ~zezeter  2007-02-24 12:49:49  host: eaf167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jest taka mozliwosc zeby sprawdzic ile minut zostalo w pakiecie ??????? prosze o odp

  • 0

    57. ~anty era  2007-10-18 15:39:57  host: nat1.ksknet.pl

    wyslanie sms z neta do ery to wyczyn dla hackerów:(, tylko oni sie nie bawią g...em... era to shit i wyslac sie z neta do nich nie da nic...era? nie wierzę;) otwieraj, chamie, era nigdy nie kłamie !

  • 0

    58. ~slonce.kwiae  2007-12-13 07:40:34  host: abtx201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    smsow z ery oczywiscie nie da sie wyslac to tylko wyczyndla innych ludzi z innych sieci mozna wysylac tylko nie z ery bo za duzo by na tym stracili

  • 0

    59. ~marek  2008-02-20 16:12:24  host: aavt252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w simplusie za 8 zł mam 200 min. a tu tylko 25 min? porażka!

Dodaj swoją opinię