Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiet minut do wszystkich sieci w Mix Plusie

Pakiet minut do wszystkich sieci w Mix Plusie

WitekT 24 Września 2007 17:17

0 0
Od 25. września w ofercie Mix Plus pojawi się pakiet minut - Taniej do wszystkich.

W ramach pakietu, klient otrzymuje 30 minut do wykorzystania na połączenia ze wszystkimi sieciami komórkowymi oraz na połączenia stacjonarne. Minuty z pakietu można wykorzystać w godzinach 21-8 oraz przez cały weekend. Koszt pakietu to 14 zł brutto.

Pakiet wyklucza się z innymi pakietami głosowymi - z DPiW, Rozmowy co dzień. Aktywacja pakietu odbywa się za pomocą krótkiego kodu *121*11*13#.

Zobacz: regulamin pakietu Taniej do wszystkich (plik PDF; 45 kB).

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 90
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    71. ~ziomek13  2007-09-25 16:38:17  host: acmt89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szalony pozadrawiam cie !! wreszcie ktos rozsadny sie tu znalazł apropo grps w orange za 3gr jest 100kb ja znam patent ja bedac w orange mozna miec prawo do polaczen glosowych i gprs zawsze tzn wystarczy zaladowac raz za 25zl na pol roku

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    72. ~ziomek13  2007-09-25 16:40:22  host: acmt89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i nie chodzi mi tu oczywiscie o przelewanie kasy ze startera na starter co kilka dni

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    73.  2007-09-25 19:14:10

    podziel sie 'patentem'

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    74. ~  2007-09-25 20:30:48  host: p11-06.opera-mini.net

    Ciekawy patent !

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    75. ~Łukasz  2007-09-25 20:58:04  host: 130-48-59-193-customer-nat.itfutura.com

    Kto się da złapać na takie g...?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76.  2007-09-25 23:10:13

    ~issa - no i niech ma! Czy ma być gorszy ode mnie dlatego, że jest adidasem?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    77.  2007-09-25 23:13:55

    ~madzia - a pewnie... Era natomiast oferuje 3 razy tańsze połączenia tylko w godzinach od 22 do 8 rano... Przestańcie pieprzyć, bo mi Was szkoda już ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    78.  2007-09-26 08:08:23

    Co to? Otwieram Wyborczą, a w środku Era daje komunikat o zmianach w roamingu... Wcześniej nie podawali? Czy może to tylko przypomnienie, bo do 29.09 mają termin?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    79. ~jojo  2007-09-26 10:41:10  host: edr117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Podawali, podawali. Przysyłali SMS-y z informacją o zmianach w roamingu, a dzwoniąc na Administrację Konta (TT) lub wchodząc na stronę Ery można znaleźć informacje o zmianach. To źle, że Era o tym przypomina? Rozumiem, że Plus tego nie robi...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    80. ~gnidy z plusa  2007-09-26 11:20:47  host: bmh164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po godz 21 to se w pizdę wsadźcie pajace jebane!!! W latach 90-tych ubiegłego stulecia by to przeszło ale teraz? Przy takich zajebistych ofertach (PLAY) na rynku??? W PIZDE PO TRZYKROĆ se wsadźcie i wybrandzlujcie w dupe telefonem:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    81. ~obserwator  2007-09-26 13:36:48  host: amanda.radom.net

    Może w p L U s i E za dużo P I S u.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    82.  2007-09-26 15:57:55

    ~jojo - a ja cos powiedziałem, że jakieś żaluzje masz?? Zadałem proste i wg mnie wcale nie dwuznaczne pytanie tylko. Masz jakieś problemy, fobie albo co jojo?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83. ~jojo  2007-09-26 18:54:57  host: eft4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja podałem prostą i według mnie wcale nie dwuznaczną odpowiedź wlo. Problemy - a któż ich nie ma. Fobie - daj spokój. ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    84. ~Czesio  2007-09-28 21:15:52  host: ehk229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Śmiechowe;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    85. ~  2007-09-29 14:30:17  host: ebd130.internetdsl.tpnet.pl

    Ja się zastanawiam nad przejściem do Mix Plusa. Prawie wszyscy znajomi mają w plusie, także to chyba będzie dobry ruch nie? Teraz mam TT.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    86. ~  2007-09-30 18:25:17  host: aclf69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestes idiota 85

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    87. ~  2007-09-30 19:53:55  host: ebd130.internetdsl.tpnet.pl

    Dlaczego idiotą?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    88. ~papszmir  2007-10-01 18:19:14  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    Ja uważam osobiście, że jak chcesz przejść do Plusa, to przejrzyj sobie nowy Sim+. Jest tańszy od mixa i ma więcej dobrych promocji :) ciekawe kiedy w mixie obniżą ceny...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    89. ~angelisia6  2008-06-10 21:58:42  host: 77-254-44-121.adsl.inetia.pl

    a cy ten pakiet takze jest do ery?? i np do orange mozna dzwonic z tego pakietu??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    90. ~  2008-07-10 21:11:36  host: c190-176.icpnet.pl

    oszusci nie biezcie tego paakietuuuuuuuuu

Dodaj swoją opinię