Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pakiet lojalnościowy" w TakTaku przedłużony o rok

"Pakiet lojalnościowy" w TakTaku przedłużony o rok

WitekT 6 Listopada 2009 11:58

0 0
6. listopada Era przedłużyła w Nowym TakTaku oraz w taryfie Happy Pakiet Lojalnościowy, gdzie za 21 zł można mieć 150 minut do Ery i na stacjonarne.

Aby uruchomić pakiet, który ważny jest 30 dni, należy korzystać od 2 miesięcy z taryfy Nowy TakTak i wybrać kod *122*21#. Aby sprawdzić pozostałą ilość minut, należy wybrać kod *103*3#. Promocja trwa do 8. listopada 2010 roku. Pakiet wyklucza się z usługą Godzina za Grosze.

Zobacz: regulamin promocji Pakiet lojalnościowy (plik .pdf; 180 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 133
  • 0

    114. ~  2009-11-08 18:27:38  host: 88.220.105.186

    @104: Kolego, ja mam kasę jeszcze z poprzednich podwojeń. Wtedy była to bardzo dobra oferta, i jest do dziś mając tamtą kasę (7gr w sieci i na stacj, 28gr poza sieć). Rok temu nie było żadnego fresha, a nawet jakby był to musiałbym dzwonić z niego ze 100 minut miesięcznie do Ery po 29gr zamiast po 7. I nie pisz mi tu o maturze, którą zdałem z matematyki dawno temu na 4.

  • 0

    115. ~  2009-11-08 18:29:09  host: 88.220.105.186

    @105: No chodzi o to, żebyście z tych 5zł/rok nie robili jakiegoś niesamowitego atutu. Bo ciągle o tym czytam. Zgoda - to jest fajna sprawa, ale nie aż tak jak się niektorzy cieszą.

  • 0

    116. ~  2009-11-08 18:33:53  host: 88.220.105.186

    @104: Dodam jeszcze, że dopóki mam kasę z podwojeń i płacę realnie 0,48 każdej ceny to trzymam TakTak-a. A potem się zobaczy.

  • 0

    117.  2009-11-08 19:26:04

    @115-drogi Kolego,nie chodzi tutaj o to,żeby ładować 5zł/rok,lecz o brak PRZYMUSU ŁADOWANIA NA ŻYCZENIE OPERATORA.To nie jedyny argument w temacie.Myślę że zdecydowanej większości komentujących chodzi o wypracowanie jak najbardziej przystępnej formuły prepaid.Jeśli uleglibyśmy jajogłowym populistom,to nadal mielibyśmy cenniki i zasady z 2003 roku.Oczywiście owi demagodzy uzasadniali by ową politykę słusznymi potrzebami operatorów,drwiąc do rozpuku z tych,którzy oczekują normalności.Pozdrawiam wszystkich dążących do normalności w tym temacie.A jest skąd brać wzorce-choćby ze zgniłego zachodu:)

  • 0

    118.  2009-11-08 19:59:13

    wlo i 115 - Wiem i JA nie robię z tego jakiegoś nadzwyczajnego atutu. Ja uznaję to po prostu za jeden z argumentów za wyborem konkretnej oferty. Być może KTOŚ INNY robi z tego powodu aferę. JA podkreślam jedynie, że bardzo dobrze mieć większy wybór - w sposobie doładowania konta również. A jeżeli to nikomu nie przeszkadza, to czemu nie? Ale też nie można atakować, czy ośmieszać innych, bo akurat tak, a nie inaczej korzystają ze swojej komórki.

  • 0

    119.  2009-11-08 21:19:39

    toms - jeśłi tak, to po co w ogóle limity? Play momo wszystko ma limity ;-) Po co? Kolejny argument, jaki podajesz, może i z punktu widzenia konsumenta jest ok. Tylko naprawdę... 17 zł kosztuje utrzymanie u "złodziei" telefonu prepaid z aktywnymi wychodzącymi. To problem? Dla mnie nie. I jak widzę - po średniej cenie jaką płacą prepaidowcy - dla nich też nie. Zaniżają średnią karty leżące w szufladach, więc sądzę, ze większość jednak więcej niż te 17 złotych wydaje co miesiąc. Zatem ważność konta nie ma znaczenia. No ale zawsze to powód żeby masowo zmieniać operatora - co widać ;-D

  • 0

    120. ~chello  2009-11-08 21:37:36  host: chello089079012208.chello.pl

    Z innej "beczki". Mieszkam w Gdańsku i na wyświetlaczu pojawiło mi się dwóch nowych operatorów tj. PL10 (3G) i PL16 (2G)!!! Wie ktoś co to za operatorzy?

  • 0

    121.  2009-11-08 21:40:46

    wlo-ja piszę o korzystnych zasadach dla WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU.Ty twierdzisz,ze to bez znaczenia.Być może dla Ciebie,ale inni maja odmienne zdanie i uszanuj to.Nie jestem piewcą Play,akurat chwalę tę sieć za ważność konta,ale sprawa terminowości Pakietów 100min nie wzbudza już mojego entuzjazmu.Równie krytycznie wypowiadałem się w temacie"Darmowego Numeru"-nazwając to ordynarnym wyciąganiem kasy...Jednak i to trzeba podkreślić-Play daje wybór.Można przecież dzwonić przez cały rok po stawce 29gr/min,nie zawracając sobie głowy pakietami,którym jestem niechętny,zwłaszcza tym terminowym.Ty w gloryfikowaniu jedynie słusznej polityki operatora oprócz stosunkowo krótkiego terminu ważności na wychodzące,popierasz brak możliwości jednoczesnego zakupu więcej niż jednego terminowego pakietu.Gdybyś zapomniał,to proszę : http://www.telepolis.pl/artykuly.php?id=216&limit=1000 .Konkretnie Twój post nr 8.Pozdrawiam.

  • 0

    122. ~  2009-11-08 21:43:04  host: v03-12.opera-mini.net

    do wlo: wlasnie w tym rzecz ze nie zmieniają tylko siedzą z tym co maja. płaczą ze drogo. ze ich op okrada, oszukuje. a jakby masowo rezygnowali z usług w3 lub przenosili numery do konkurencji to w3 musieli by ulepszać swoje oferty. a tak to jest główno jakie jest. wystarczy popatrzyc na simplusa, na 36i6 (nawet gadki szmatki nie wrócili - pewnie turbo tak ich wydymal ze klienci 36i6 uwierzyli reklamom ze maja tanio (tak tepi klienci jak tępe reklamy turbodymomana byly). o sami swoi nie wspomnę. a era: tak tak i tt hot tez tragedia albo w miarę tanio do prawie wszystkich albo w miarę tanio do sieci. połączyć tego juz nie mogli. orange: orange music i stawka 75gr/min do wszystkich sieci- co to za główno? no i w orange pop hit dnia i hit tygodnia? tylko w jeden dzien pakiet wazny a rozmowy po 10gr za min do orange i na stacjonarne (to żart jakis czy cos? jakby te 40 minut po 10gr za min byly do kazdej polskiej sieci to jeszcze bym zrozumiał dlaczego wymyślili 1 dzien ale do własnej sieci i na stacjonarne tylko? (taka stawke powinni dac w standardzie w cenniku głównym bez pakietów żadnych!) jak widac cala w3 nas dyma a są tacy jak wlo czy simplusowiec którzy przeplacaja i chwała w3 ze maja tanio i ze ich siec jest najlepszą ze wszystkich. żal.pl

  • 0

    123.  2009-11-08 21:44:29

    wlo 119 - Co to za argument. A jak miał inaczej korzystać z telefonu pre-paid? Do pojawienia się "Play Fresh" KAŻDY użytkownik MUSIAŁ (czy chciał tego czy też nie) wydawać przynajmniej 16,66 zł zł na miesiąc doładowując swoje konto w określony sposób. A poza tym mnie jako jednostkę wybierającą daną ofertę nie interesuje "średnia cena". Mnie interesuje usługa dobrana pode mnie.

  • 0

    124.  2009-11-09 12:54:48

    122. W Tak-Tak Hot masz tanio do wszystkich, a wewnątrz obniżasz przez pojawiające się promocje, jeszcze kilka tygodni temu było potrójne doładowanie, a teraz 100 darmowych minut do sieci po każdym doładowaniu. Zatem połączyli tanio do siebie i innych sieci lecz nie w sposób bezpośredni. Kto korzysta ten ma ;-)

  • 0

    125. ~  2009-11-09 14:42:54  host: chello089074149103.chello.pl

    124. najpierw naucz sie czytac a nie pieprz glupot, 100 darmowych minut mozna dostac tylko raz w czasie trwania promocji a nie po kazdym doladowaniu

  • 0

    126. ~  2009-11-09 22:24:42  host: 188.146.150.252.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    W tt jest masa klientów. I w kółko promocje obnizajace o polowe koszty. Tyle. Jest najtaniej!!!!!!!!!!!!!!!! Jak chcesz przeplacac i żeby inni dzwoniacy do Ciebie płacili krocie zostan w pleju.

  • 0

    127.  2009-11-10 15:51:13

    Mamy szeroki wybór pre i każdy może wybrać co mu się podoba. Z PL korzystałem jeszcze w Happy i dobrze, że na podobnych zasadach jest w NTT. W TT nic nie przepada, pakiet lojalnościowy można przedłużać, nawet po przekroczeniu terminu wazności środki z konta nie są konfiskowane. Problemu z ważnością konta nie mam, bo terminy ważności się kumulują. Mi to wystarcza i nie potrzebuję możliwości doładowania kwotą 5zł/rok.

  • 0

    128. ~Gormar  2009-11-10 22:20:36  host: gaja.tpnet.pl

    @126. Jak chcesz naprawdę tanio dzwonić do Ery oraz na stacjonarne to musisz aktywować taryfę Nowy TT i skorzystać z podwójnego doładowania. Wtedy dla ciebie jest dużą różnicą 28gr vs 39,5gr? Aż tak skąpy jesteś że zal ci 41% więcej zapłacić do 8-10% użytkowników? W razie czego dzwoń i pytaj czy dana osoba znajduje się w pobliżu telefonu stacjonarnego i żądaj, aby wysłała jego numer SMS'em ;).

  • 0

    129. ~  2009-11-11 01:09:04  host: apn-77-115-113-27.dynamic.gprs.plus.pl

    @127: Dokładnie. A nawet przedłużając lojalnościowy tym pakietem za 6zł koszt nie wzrasta drastycznie, bo razem 180 minut (150+30) za 27zł (21+6) daje cenę 15gr przez dwa miesiące. Dla mnie to dobre rozwiązanie, ale jest wielu krytykantów takiego pomysłu. Do tego pakiet nieprzepadający za 7,32 wymienny na sms-y - także do heyah.

  • 0

    130. ~___  2009-11-14 22:21:02  host: 088156093046.wroclaw.vectranet.pl

    nie żebym reklamował ale jeszcze 5130 za 129 zł w tt fonie na 2 lata.

  • 0

    131. ~privat  2009-11-16 00:15:39  host: host143.dsl.intertele.pl

    TAK TAK to chyba najgorsza oferta teraz na rynku, u kazdego operatora (plus, orange) mozna przedluzyc konta za 5 zl a w tak-taku trzeba wydac aaz 25 zl - tragedia

  • 0

    132. ~  2009-11-16 22:57:34  host: 94.254.138.37

    no można na całe 2 dni, hahahhaha

  • 0

    133.  2009-11-17 16:24:38

    @130, to oferty TTfon chyba teraz wejdzie usługa GZG ;) @127, 129- dokładnie. Z TT korzystam, bo bardzo dużo dzwonię do sieci. Korzystałem z gzg, ale skoro Pakiet Lojalnościowy został przedłużony, to może spróbuję- ta opcja może u mnie zdać egzamin.

Dodaj swoją opinię