Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pakiet do Wszystkich" w Orange POP

"Pakiet do Wszystkich" w Orange POP

WitekT 14 Października 2010 09:00

0 0

Od 13. października Orange wprowadził w ofercie POP nowy pakiet, który zawiera minuty oraz wiadomości do wszystkich dużych sieci (czyli własnej, Polkomtela i PTC).

Pakiet kosztuje 12 zł i jest ważny 14 dni. Całą kwotę można wykorzystać na połączenia do sieci stacjonarnych, do Centertela, Polkomtela i PTC oraz na wiadomości SMS i MMS na numery w sieci Centertela, Polkomtela i PTC.

W pakiecie minuta kosztuje 0,24 zł, a SMS i MMS - po 0,15 zł. W miesiącu możba kupić dowolną ilość pakietów. Przy połączeniach głosowych pakiet wykorzystywany jest w pierwszej kolejności, przy wiadomościach - po innych pakietach.




Promocję aktywuje się SMS-em o treści PAKIET wysyłanym na numer 828.

Zobacz: regulamin promocji Pakiet do Wszystkich (plik .pdf; 105 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 84
  • 0

    76.  2010-10-15 08:04:27

    „Marność nad marnościami”

  • 0

    77.  2010-10-15 08:04:43

    "Marność nad marnościami"

  • 0

    78. ~POP  2010-10-15 08:24:16  host: t18-02.opera-mini.net

    W Orange mogę sobie migrować na OFnk za free przez *100*# i mogę mieć taryfę Voice i Data na jednej SIM. A wy z Playa i innych dziwactw tak nie macie cwaniaki.

  • 0

    79.  2010-10-15 09:39:03

    78@ Nie cwaniakuj bo w PLAY można sobie wykupić tanie rakiety internetowe i nie musisz skakać między taryfani. ORANGE ci tego nie zaoferuje. Tylko musisz kombinować.

  • 0

    80. ~  2010-10-15 10:34:42  host: t14-12.opera-mini.net

    @Andrzej24. Mam nadzieję że z tymi rakietami to żartowaleś. Bo jak piszesz prawdę to strach się bać.

  • 0

    81. ~kuba144  2010-10-15 16:09:46  host: wyzyny.info

    @78 Jak możesz mieć na jednej sim taryfę Voice i Data? Czyżby jakaś specjalna oferta abonamentu lub mixa?

  • 0

    82.  2010-10-15 16:13:42

    Mam pytanie, w 47 opinii jest mowa o przedłużeniu czegoś w pakiecie 1000 minut w Orange za 4 zł. Czy ktoś wie o co chodzi?

  • 0

    83. ~POP  2010-10-15 16:15:01  host: t13-09.opera-mini.net

    Po prostu, najpierw mam taryfę Free, wykorzystuje bonus, po tem zmieniam na POP, włączam 1000 minut + ten pakiet i rozmowy są praktycznie za darmo jak i internet.

  • 0

    84. ~zabawne  2010-10-15 17:44:18  host: dea28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za darmo, to moge postawic klocka, nie ma nic za darmo, nie bede sie gimnastykowal i zmienial taryfe:P by miec raz taniej net a potem taniej rozmowy mam to od razu w play:P

  • -3

    85. ~POP  2010-10-15 17:48:59  host: t07-04.opera-mini.net

    Play nie ma zasięgu w puszczy Pilickej, więc skończ pitolenie, jaki to glut jest zaje.bisty! Bo że Ty masz dobrze i wszystko masz. Nie znaczy, że każdy ma, ma mieć funboyu.

  • 1

    86. ~zabawne trole  2010-10-15 19:04:13  host: efp2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fanbojem to ty jestes ale popa, w mojej wypowiedzi nie ma agesji a tobie to juz lepek przestal dzialac.. tak mam i zyje mi sie lepiej niz tobie i nie musze co dziennie sledzic czy pop cos zmienil i czy waznosc na wychodzace mi sie skonczyla zalosny jestes poza tym skoncz z napinka internetowa bo smiech mnei ogarnia

  • -3

    87. ~POP  2010-10-15 19:29:00  host: inet20909nc-1s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Kolejne dziecko Fresha, a do nie dawna było w Orange i się cieszyło. Rozumiem, logo przyciąga i smród P4 dlatego poleciałeś na ochłapy dziedzicu.

  • 0

    88. ~  2010-10-17 20:54:19  host: t18-02.opera-mini.net

    Do 82 za pomocą serwisu populacja kropka pl można wykupić pakiet pop gadane w cenie 4zł na 30 dni. Wtedy następuje napisanie terminu ważności np 1000 min i dostajesz 30 min. Hasło i login takie same jak w orange kropka pl

  • 0

    90. ~pok  2010-10-18 23:44:17  host: user-109-243-18-185.play-internet.pl

    24 grosze za minute w sieci :) boszsze co za rozkosz...chyba zatrudnili nowego menagera od pablik relejszyn :)

  • 0

    91. ~mar  2010-10-19 08:06:04  host: ip-89.171.230.106.dsl.crowley.pl

    do 89: jak?

  • 0

    92. ~  2010-10-19 16:07:15  host: p13-03.opera-mini.net

    Jak? Jestem w Orange Go. Hej.

  • 0

    93. ~  2010-10-21 14:25:26  host: dpc91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @andrzej24 tego typu alternatyw w Orange nie brakuje: poza pakietami internetowymi , jest też usługa orange world, gdzie przynajmniej nie trzeba się przejmować limitami, bo dostęp jest nieograniczony.

  • 0

    94. ~ewelina 1324  2010-10-23 15:46:24  host: ip-80-51-29-106.zdnet.azartsat.pl

    nie wiem czemu ale próbowałam te minuty zrobić i przyszedł mi sms że proszę spróbować w póżniejszym czasie a próbuje od wczoraj i do tej pory nic :( :( :(

  • 0

    96. ~grocha  2011-09-10 21:00:35  host: z05-05.opera-mini.net

    gubicie szyszki?

  • 0

    97. ~RadekA01  2012-07-29 20:36:30  host: 77-255-30-148.adsl.inetia.pl

    Pakiet do wszystkich to kłamstwo Oferta istotnie wprowadza w błąd ponieważ nazwa nazwa Pakiet do Wszystkich wskazuje wszystkich bez wyjątku a nie "oprócz", to istotne warunki oferty i nie są od razu dostępne cyt." Pakiet do Wszystkich to tańsze rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci to znajduje się na samym początku gdzie jest oprócz???-

Dodaj swoją opinię