Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiet 5 MB w Heyah

Pakiet 5 MB w Heyah

WitekT 22 Kwietnia 2006 12:40

0 0

Od 21. kwietnia została uruchomiona nowa usługa w Heyah o nazwie Mega Paczka.

Mega Paczka to możliwość korzystania z APN-u heyah.pl w stałej opłacie 5 zł brutto, dzięki której klient otrzymuje 5 MB transmisji danych, które może wykorzystać na połączenia zarówno z WAP oraz dostępu do Internetu. Jeśli klient wykorzysta przyznane mu w paczce 5 MB transmisji danych, kolejne jego połączenia z Internetem poprzez GPRS będą taryfikowane w cenie 10 gr brutto za każde 50 kB transmisji danych (w porównaniu do 20 groszy przy niekatywnej Mega Paczce).




Aktywacja usługi może się odbyć poprzez zalogowanie się do Samoobsługi na www.heyah.pl lub połączenie z biurem obsługi 2222 w opcji Steruj Telem.

Źródło tekstu: Mix Electronics     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~  2006-04-22 13:13:07  host: host-81-190-145-196.olsztyn.mm.pl

    moze byc...chodz SIMDATA i tak WYMIATA ;-)

  • 0

    5.  2006-04-22 13:30:26

    Brawo! A w Simplusie nic! Mnie by coś takiego pasowało nawet w abonamencie ;-)

  • 0

    6.  2006-04-22 13:50:23

    przydalo by sie cos takiego w Tak Taku. Obecne taktowanie po 500kb to przesada

  • 0

    7. ~sebagit  2006-04-22 14:02:36  host: 213-238-68-124.adsl.inetia.pl

    Od 1 kwietnia mozna zamawiac ten pakiet w tak taku i era fun.

  • 0

    8. ~sharky  2006-04-22 14:03:23  host: 121-35.espol.com.pl

    @doktor: jest takie cos w TT. Tez paczka 5MB za 5zl, a pozniej 0,1zl za 50kB. Jedyna roznica z heyah to to ze w TT dane sa rozliczane osobno (wysylane i odebrane)a w heyah lacznie. (Swoja droga nie potrafie zrozumiec czemu era nie chce sie przezucic na laczne rozliczanie danych. Wtedy nawet taktowanie co 500k nie byloby takie zle)

  • 0

    9.  2006-04-22 14:58:57

    ~sharky: thx. juz szukam jak sie to aktywuje :)

  • 0

    10.  2006-04-22 15:05:35

    nie widze na www Ery. dajcie jakis opis , regulamin i jak sie to aktywuje :) . z gory dziekuje

  • 0

    11. ~sharky  2006-04-22 15:58:34  host: 121-35.espol.com.pl

    @doktor: aktywujesz przez Biuro Obsługi Użytkownika. Wiem nie latwo znalezc info o tej promocji. Jest na podstronach oferty abonamentowej. http://era.pl/ index.php?id= p_n_wap2§ion=indy (2 spacje) Na samym dole jest link do pdfa z warunkami promocji w TT.

  • 0

    12. ~doktor  2006-04-22 18:08:55  host: ppp129217.ostnet.pl

    no znalazlem juz :) thx ,

  • 0

    13. ~  2006-04-22 18:11:06  host: ppp129217.ostnet.pl

    ale za aktywacje 2,44 bo trzeba dzonic do BOK :>

  • 0

    14. ~issa  2006-04-22 19:26:34  host: awt7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Spoko - z podwójnym doładowaniem wychodzi 50 groszy za megabajt. Prawie jak w SimDacie. Może pod koniec roku cen 50 groszy za megabajt , 30-40 grosz poza sieć i 10-20 w sieci staną się javą:) Jeśli można wciągnąć takie ceny w podwójnym doładowaniu , to niepromocyjnie tez można. O ile mnie cennik (Heyah) nie myli mogę dzwonić do UK po 85 groszy , a do Australii po 2zł. Ciekawe w którym abo. jest lepiej. Zaznaczam , że biorę pod uwagę podwójne doładowanie. Panowie - czekają nas piekne czasy :)

  • 0

    15. ~issa  2006-04-22 19:28:20  host: awt7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A tak przy okazji trochę z innej beczki. Ile wynosi interconnect smsowy? I czy wogóle takow jest , skoro operatorzy traktują smsy jako tramsisję danych? Bo już teraz sms poza sieć to praktcznie 10 groszy.

  • 0

    16. ~issa  2006-04-22 19:29:06  host: awt7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale źródło newsa jest kapitalne - Mix Elektronics ;-)

  • 0

    17. ~Frank  2006-04-22 19:51:58  host: aatp171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    issa - oczywiście, że jest interconnect smsowy ;-) A stawka? No cóż, operatorzy zdzierają z nas strasznie :)

  • 0

    18. ~issa  2006-04-22 20:07:06  host: awt7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale jaki jest ten IC? Muszę poszukać na stronie UKE , może coś będzie...

  • 0

    19. ~issa  2006-04-22 20:25:30  host: awt7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ... szukaj wiatru w polu :( Jakby ktoś wiedział ile wnosi smsow IC , to byłbym wdzięczny.

  • 0

    20. ~wibrator  2006-04-22 22:52:58  host: gp1.eranet.pl

    Mix Electronics jest źródłem informacji, bo Mix jest agentem PTC - czyli dystrybutorem Ery i Heyah. Stąd są "drugą ręką"...

  • 0

    21. ~issa  2006-04-23 08:11:57  host: ayd78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dziękuję za wyjaśnienia.

  • 0

    22. ~ramon  2006-04-24 12:31:23  host: dpz26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niezła cena. napewno można dzięki temu rozpoczać przygode z internetem w komórce

  • 0

    23. ~ziom09  2006-07-10 22:33:15  host: 80.50.254.174

    nie widze kodu na aktywowanie pakietu smsowego do ery!!!!! pomozcie

Dodaj swoją opinię