Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pakiet 3G" w Orange

"Pakiet 3G" w Orange

sirmark 3 Kwietnia 2006 13:49

0 0

Orange udostępnia usługę promocyjną "Pakiet 3G" dla nowych abonentów oraz przedłużających umowę.

Najważniejsze punkty z regulaminu:
1. "Pakiet 3G" to usługa promocyjna, dostępna w momencie zawierania nowej umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas określony w ofercie Twój Plan oraz w momencie przedłużania umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas określony nie krótszy niż 24 miesiące w ofertach Twój Plan, Jedna Idea w opcji z rachunkiem albo planach taryfowych Firma 25 – 1000 w ofercie Orange dla Firm. W celu skorzystania z Usługi należy w momencie zawierania lub przedłużania umowy zakupić telefon obsługujący sieci UMTS oraz aktywować kartę SIM 3G w sieci Orange lub wymienić dotychczasową kartę SIM na SIM 3G.

2. Usługa polega na bezpłatnym przyznaniu dodatkowego pakietu jednostek taryfowych o wartości 50 zł z VAT (40,98 zł bez VAT).
3. Usługa zostanie włączona z początkiem pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego następującego po dacie zawarcia lub przedłużenia umowy wszystkim Abonentom spełniającym warunki, o których mowa w pkt 1, którzy wyrazili wolę skorzystania z Usługi.
4. Pakiet jednostek taryfowych dostępny w ramach usługi będzie przyznawany co miesiąc do końca szóstego pełnego okresu rozliczeniowego od daty zawarcia albo przedłużenia umowy, o której mowa w pkt 1. Po tym czasie Usługa zostanie wyłączona.

9. Usługa jest bezpłatna.
10. Pakiet jednostek taryfowych dostępny w ramach Usługi jest wykorzystywany wg poniższych stawek: usługi opłaty (w zł z VAT)
Wideo Rozmowa do Orange 0,70 / minuta
MMS do Orange 0,20 / MMS
przesyłanie danych pakietowe 0,05 / 100 kB

Szczegółowy regulamin promocji (.pdf).

Źródło tekstu: orange     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~delta  2006-04-03 17:15:20  host: dpx49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Klasycznie jak zwykle w orange. Tylko w sieci :) Oni sie nigdy nie nauczą

  • 0

    2. ~kl  2006-04-09 17:38:34  host: cqe75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko w sieci tanjo to bardzo famne rosfionsanie tla klientuf co wiecom co kupujo bo nie chcom pszeplacac finnej slociejskiej siedzi :D - klasyczny koment orangutana :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet