Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiet "30 minut za 9 zł" w Play

Pakiet "30 minut za 9 zł" w Play

sirmark 4 Września 2009 17:53

0 0

Od 5. września dostępny będzie pakiet "30 minut za 9 zł" skierowany jest do użytkowników Play Karta oraz Nowy Play na Kartę.



W czasie trwania promocji użytkownik może aktywować wielokrotnie pakiet, maksymalnie można mieć aktywnych 5 pakietów. Minuty dostępne w pakiecie są ważne 30 dni.




Pakiet można aktywować wybierając na klawiaturze telefonu kod *111*11*1# . A stan promocyjnych minut można każdorazowo sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu:
*102# w przypadku oferty Play Karta
*104# w przypadku oferty Nowy Play na Kartę
Wybierając kod *111*11*2# można sprawdzić status usługi.  

Nowa promocja zastąpi pakiet 50 minuta za 9 zł, przyznawany raz w miesiącu.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 100
  • 0

    81.  2009-09-05 19:43:22

    *79 Chodzi o to że te promocje oficjalnie już się pokończyły natomiast można je dalej aktywować, przynajmniej zbieraj minuty to nie promocja jak we freshu. Uważam że i tak stara play karta to najlepsza taryfa na rynku, i narazie na fresha nie zmieniam, chyba że usuną bonus za doładowania, wyłączą zbieraj minuty i pakiet 30min/9 pln, wtedy może zmienie:)

  • 0

    82.  2009-09-06 17:39:48

    kwistas: "...większość ludzi siedzących w tej sieci to ludzie którzy znają wartość swojej oferty, nie przepłacają nieumyślne jak w Plusie czy Orange". Albo więc mówisz o sobie albo o innych?

  • 0

    83. ~  2009-09-06 21:19:59  host: bov233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam starą play kartę. i teraz przy tej promocji doładowując za 50 złotych koszt jednej minuty wychodzi mi 0,22 zł. Dodam, że doładowanie kupuję z 10% zniżką. Za 45 zł mam więc 201 minut do wszystkich

  • 0

    84. ~get  2009-09-07 01:32:15  host: host-81-190-107-45.rzeszow.mm.pl

    no to play przegina pałkę, oj nieładnie, bardzo nieładnie... jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie przenieść numer do mbanku

  • 0

    85.  2009-09-07 15:42:00

    w play'u z nowym prezesem będzie coraz gorzej - ale nie mają wyboru i muszą ciąć koszty bo popłyną w końcu. 2,5 roku mam swój główny nr w play - ale chyba opuszczę tę sieć z tego względu, że STRASZNIE DENERWUJĄ MNIE komunikaty przesyłane w formie wiadomości sieciowej a nie jako sms w usłudze "kto dzwonił" (które czasem w ogóle nie dochodzą albo z długim opóźnieniem), a tym bardziej że automatycznie przy włączeniu telefonu w takim przypadku do osoby która próbowała się dodzwonić wysyłany jest komunikat o tym że jest się już w zasięgu. To ogranicza wręcz wolność!;)najgorsze że nie da się tego wyłączyć. duuuży minus dla tej sieci za coś takiego - choć oczywiście dobrze że jest play, bo dzięki niemu jest prawdziwa konkurencja.

  • 0

    86. ~lee  2009-09-07 15:56:11  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    85: tak :( te komunikaty od pewnego czasu niefunkcjonują coś prawidłowo ;( dodatkowo info ussd o nieodebranych połączeniach które znika szybciej jak przyszło...

  • 0

    87. ~  2009-09-07 17:51:15  host: ip-94-42-7-219.multimo.pl

    Mam jesdzce do 10 wrzesnia minuty z pakietu 50 minut, mam megamix. W menu dalej mam widoczny pakiet 50 min zamist 30? oco chodzi?

  • 0

    88. ~mirekb  2009-09-07 19:31:11  host: apn-77-112-81-116.dynamic.gprs.plus.pl

    wejdz 11 wrzesnia i zobacz co sie zmieniło w menu *111#.najprawdopodobniej wyskoczy ci komunikat ze 50min za 9pln juz nie ma ale mozesz aktywowac 30min za9pln.u mnie na minimix dopiero 28wrzenia zobacze co mozna aktywowac(sądząc po ruchach play-nic)..stawka 49gr to dzis absurd ale z nr play bede dzwonil na play.wpadało kolo15-20min z 1za2(do p4/stacjo)to kasa sie bedzie powoli kumulowała i poczkam az wejdą pakiety pol w fonie(ma nadzieje ze nie tylko w pf to bedzie)wtedy ostro potestuję edge/3g p4.skonczył sie czas ze za 10pln miałem 52min do wszystkich a z 1za2 kolo15(dawało to stawke kolo15gr/min tj kolo68-70min/mies).no cóż-pół roku taniego gadania minęło.dobrze ze jest w mix/sim plusie 29gr do prawie wszystkich

  • 0

    89. ~  2009-09-07 19:52:20  host: ip-94-42-7-219.multimo.pl

    no zobacze czy cos sie zmieni, chociaz i tak zle nie bedzie pakiety do woli praktycznie i stawka prawie jak we fresh

  • 0

    90. ~lee  2009-09-08 13:09:59  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    89: 5 pakietów miesięcznie i ani jednego więcej... ;)))

  • 0

    91. ~ziomek13  2009-09-08 14:52:32  host: aafo216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widze ze wszyscy płaczą a tylko ja sie ucieszyłem; tanie 50 minut i drozsza reszta to dla mnie gorszy interes po prostu; nie korzystam obecnie duzo z SPK ale ten pakiet chyba nie wyklucza sie z 200smsami wiec jest git

  • 0

    92. ~  2009-09-08 18:36:15  host: ip-94-42-7-219.multimo.pl

    90 a to nie jest tak ze na jedna chwile mozna miec jednoczesnie 5 pakietow? a po wykorzystaniu 5 pakietow mozna szosty? Chociaz i tak dla przecietnego kowqlskiego tyle minut (90 miesiecznie) zaloze sie ze wystarczy

  • 0

    93. ~lee  2009-09-08 20:18:10  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    92: ściągnij sobie pdfa z playmobile.pl to będziesz wszystko dokładnie wiedział na ten temat :P Pozdro (ps-w dziale pomoc regulaminy promocji)

  • 0

    94. ~  2009-09-09 00:26:07  host: p08-11.opera-mini.net

    2 za 1 to nie promocja, tylko stała usługa, ja dzisiaj doladowalem konto, dostałem 30 minut do wszystkich, 2000 smsów do wszystkich, więc dla mnie fresh taniej wychodzi. 49gr minuta mnie odstrasza. Tak czy inaczej stara Play karta to rozdział zamknięty.

  • 0

    95.  2009-09-09 01:04:08

    probowalem policzyć na kolanie kiedy SPK opłąca się bardziej niż PF ale przyznaję że to jest zbyt wielka liczba niewiadomych...

  • 0

    96. ~leon  2009-09-09 10:41:56  host: fw2.pfron.org.pl

    niech mi ktoś napisze, czy w starej play karcie 1 min za 2 odebrane to jest na stałe czy promocja tylko i czy we freshu jest tak samo czy nie ?

  • 0

    97.  2009-09-09 12:09:33

    leon (96) - w Play Karcie jest to usługa cennikowa, a w Play Fresh jest to promocja.

  • 0

    98. ~leon  2009-09-09 13:13:23  host: fw2.pfron.org.pl

    jojo dzięki, czyli zawsze promocję mogą odwołać

  • 0

    99. ~  2009-09-10 14:50:52  host: ip-89-174-120-168.multimo.pl

    Uwaga, pisalem do BOK Playa w sprawie 30 minut za 9 zl i pakietow internetowych. Piszą ze w mixach bedzie ten pakiet 30 minut za 9zl normalnie a więc nie tylko w ofertach na kartę jak jest w newsie. Drugie moje pytanie dotyczyło pakietów internetowych, które maja byc we fresh, zapytalem czy nie pokrzywdza równiez mixowców, powiedzieli, że nie sa w stanie odpowiedziec na chwile obecna ale moja uwaga zostanie przekazana doi odpowiedniego dzialu i ciesza sie ze dalem taka propozycje blablabla bo wlasnie o to im chodzi by uzytkownicy sammi zglaszali propozycje, ze latwiej im taryfy ukladac. A wiec w kwestii pakietow internetowych w mixie nie powiedzieli nie, wiec moze byc ciekawie we wszystkich ofertach play niedlugo.

  • 0

    100. ~do stonera  2009-10-09 12:10:55  host: oskul3.rene.com.pl