Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pakiet 30 minut za 3 zł" w Play

"Pakiet 30 minut za 3 zł" w Play

sirmark 23 Lipca 2008 18:21

0 0

Od 21. lipca dla klientów Play na Kartę i Nowy Play na Kartę dostępny jest pakiet obniżający koszty połączeń do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.

W ramach promocji klienci mogą przez trzy kolejne miesiące otrzymywać pakiety 10 minut za 1 złotówkę. Łącznie zatem klienci mogą w ten sposób zyskać pakiet 30 minut za 3 zł. Usługę można aktywować tylko jeden raz w okresie promocji. Pakiet minut jest ważny przez 30 dni od daty przyznania.

Pakiet można aktywować kodem: *111*17*1#. Użytkownik otrzyma możliwość wykonywania połączeń głosowych w ramach usługi między godziną 24:00 a 01:00 dnia następującego po dniu aktywacji.




Minuty przyznane w ramach usługi są rozliczane w przypadku oferty Play na Kartę, w pierwszej kolejności przed Premią oraz Pakietem Złotówek, a w przypadku oferty Nowy Play na Kartę, przed Pakietem Złotówek.

Play poinformował jednocześnie, że oferta promocyjna Minuty na Deser została przedłużona do odwołania.

Zobacz: regulamin usługi "Pakiet 30 minut za 3 zł".
Zobacz: regulamin oferty "Minuty na deser" .

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 79
  • 0

    60.  2008-07-28 09:08:31

    Niestety nic na stronie PLAYa nie ma, pod *500 też nic nie wiedzą ale mówią że jak pod USSD *111# i na telepolis jest to znaczy że taka promocja istnieje;-D

  • 0

    61.  2008-07-28 09:15:08

    60. Pakiet można aktywować kodem: *111*17*1#

  • 0

    62. ~:))  2008-07-29 00:33:07  host: chello089076161248.chello.pl

    dziś w salonie empiku powiedzieli, że nowe karty źle schodzą i pewnie się wycofają z tego głupiego pomysłu - bo chyba większość na forach pisze, że stary system jest o wiele lepszy

  • 0

    63. ~bolek  2008-07-31 21:09:20  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    jezeli cos sie wprowadza a potem sie z tego wycofuje to zle swiadczy, takie nie zdecydowanie, co do samej oferty jak pisalem 10minut miesiecznie to stanowczo za malo gdybym korzystal z pre to wybral bym pakiety w heyah

  • 0

    64. ~:))  2008-07-31 23:30:37  host: chello089076161248.chello.pl

    a to w heyah dają po 10 gr do wszystkich bez ograniczeń?

  • 0

    65. ~kosmita  2008-08-01 08:49:56  host: xdsl-305.lubin.dialog.net.pl

    @64 >>>> w heyah nie dają po 10gr do wszystkich bez ograniczeń. Z tego co wiem w żadnej sieci tak nie ma.

  • 0

    66. ~:))  2008-08-01 12:15:20  host: chello089076161248.chello.pl

    ano właśnie - ja tam nie wzgardzę nawet 10 minutami po 10 gr, jakie oferuje PLAY - oczywiście do wszystkich a nie w sieci :)))

  • 0

    67. ~:))  2008-08-01 19:48:09  host: chello089076161248.chello.pl

    czemu Telepolis nie wyjaśni dlaczego tej promocji NIE MA na stronie PLAY???

  • 0

    68.  2008-08-01 21:47:58

    #67. wybacz, ale ja nie odpowiadam za strone Playa

  • 0

    69. ~:))  2008-08-01 23:49:27  host: chello089076161248.chello.pl

    to nie zarzut, ale wydaje mi się, że jest to ciekawy temat - wszyscy piszą o promocji, ale właściwie... to nikt jej na oczy nie widział :)) swoją drogą to skąd wy o tym wiecie? bo próba wyszukiwania na portalu Play nie daje rezultatu (nawet skrócony kod)

  • 0

    70. ~tyton  2008-08-02 11:37:21  host: anonymisierungsdienst.foebud.org

    Play tylko obecuje.. .nie wierze ! co z tymi nadajnikami! mialo byc polroku temu 1500 nadajnikow - pytam was gdzie one sa! zamiast wprowadzac oferty internetowe (no ba nie ma nadajnikow - nie ma internetu :() lepiej zaciagnijcie porady u innych opertorow np. Ery czy kogos innego, wiecej minut, lepsza oferta telefonow

  • 0

    71. ~hyhyhy  2008-08-02 12:25:28  host: 80.51.91.252

    @67 plejpolis już samo się pogubiło :)

  • 0

    72. ~netka  2008-08-02 16:05:49  host: grk56.internetdsl.tpnet.pl

    tak się akurat składa, że analizowałam przed zakupem nowego tel oferty wszystkich sieci i okazuje się że play ma nie tylko najtańsze tel ale i najwięcej minut. A Ci niezadowoleni to Ci niepoinformowani! albo pracownicy innych sieci :]

  • 0

    73. ~von radziol  2008-08-02 18:02:58  host: dd176.internetdsl.tpnet.pl

    na stronie play jest regulamin owej promocjii - w zakładce regulaminy promocjii

  • 0

    74. ~leo  2008-08-02 18:04:11  host: 088156065007.bsk.vectranet.pl

    for tyton: era plus czy orange stawiali kilka lat własne sieci, może nie pamiętasz tych czasów jako dziecko lub młodziak w tamtym okresie, a ceny były zaporowe dla gawiedzi bardzo długo. od 1996 do 1999 trwała budowa nadajników i pokrycie większej ilości powierzchni kraju. O stabilnym zasięgu (w miarę) w całym kraju można mówić dopiero od 1999 i 2000. Play własną sieć buduje od roku, a na to trzeba czasu ponieważ robi się to tak samo czyli stawia infrastrukturę w terenie.

  • 0

    75. ~:))  2008-08-03 14:15:59  host: chello089076161248.chello.pl

    von radziol - jeszcze raz sprawdzę, ale sprawdzałem 10 razy do wczoraj bodaj i NIC TAKIEGO NIE MA, co jest niezwykle zabawne - jedyna promocja z minutami to 'na deser' - a to nie to samo

  • 0

    76. ~:))  2008-08-03 15:54:23  host: chello089076161248.chello.pl

    jeszcze bardziej DEBILNEJ strony nie widziałem - żeby dotrzeć do tej TAJEMNICZEJ promocji, NIE należy wybierać zakładki promocje lub karta/promocje, czyli tych które logicznie ktokolwiek by wybrał, by dowiedzieć się co nowego - tych WIELKICH, które są na górze - TRZEBA zejść na sam dół strony i przycisnąć maleńki napis regulaminy... i poszukać w miriadzie bzdetów ten którego szukamy - oczywiście MUSIMY wiedzieć czego szukamy :))))) A swoją drogą to niezbyt rozumiem czemu Telepolis umieszcza regulamin na swoim serwerze a nie podaje po prostu linku do regulaminu na stronie PLAY - co by wiele mogło wyjaśnic

  • 0

    77. ~kosmita  2008-08-04 12:24:02  host: dynamic-78-8-84-90.ssp.dialog.net.pl

    Strona PLAY wygląda jak robiona przez początkującego studenciaka, który dorwał się do neta. Myślę, że to jakiś bratanek prezesa - co prawda strony dobrze nie zrobi ale za to weźmie wiecej wypłaty. A klienci? Niech sobie szukają na zdrowie :-D

  • 0

    78. ~te`  2008-08-09 16:05:34  host: alicja1.ztpnet.pl

    Czy Pakiet 30 minut za 3 zl mozna aktywowac dodatkowo jak ma sie juz minuty na deser ?!?

  • 0

    79. ~Marek  2008-08-27 20:37:26  host: nat-mo5.aster.pl

    tak :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-136-56.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Cham spod Radomia | 2017-12-16 17:48:55

Lata mi to kolo ch.u.j.a.2: to sr.aj w nachy


~Tłuk | 2017-12-16 17:13:32

To było do @2


~Tłuk | 2017-12-16 17:12:35

@3 to narżnij w kosz koło biurka


frasag | 2017-12-16 17:11:11

@2: to wsadź główeczkę do muszli i ogladaj


~nie mow ze | 2017-12-16 17:02:00

chce mi sie kupe a w kiblu nie mam neta :/

Ankieta

Z sieci jakiego operatora korzystasz?

T-Mobile ponownie się chwali, że ma najlepszą sieć w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (14)

Archiwum Ankiet