Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pakiet 30 minut" w Play Karcie

"Pakiet 30 minut" w Play Karcie

WitekT 30 Stycznia 2008 12:34

0 0

W ramach promocji Łap Łup Play przygotował dla użytkowników Play na Kartę pakiet 30 tańszych minut na połączenia we własnej sieci.

Od 1. lutego użytkownicy Play na Kartę mogą aktywować pakiet 30 minut na rozmowy w ramach sieci PLAY. Koszt pakietu to 6 zł (efektywna cena minuty - 20 groszy).

Aktywacja pakietu jest możliwa od 1. lutego do 16. marca, a pakiet będzie przyznawany przez kolejne miesiące (do odwołania promocji). Pakiet dostępny jest na 30 dni i w ciągu tych 30 dni może być aktywowany tylko raz. Warunkiem przedłużenia oferty na kolejne miesiące jest posiadanie 6 zł na koncie w ostatnim dniu miesiąca (kwota musi pochodzić z wartości doładowania, a nie ewentualnej premii za doładowania) oraz utrzymanie ważnego konta na połączenia wychodzące Nie wykorzystane minuty przepadają z końcem miesiąca kalendarzowego.




Pakiet można aktywować kodem *111*7*1# oraz poprzez telefoniczne lub internetowe biuro obsługi klienta.

Minuty pozostałe w ramach pakietu zostają zamrożone, gdy Użytkownik traci możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Po doładowaniu konta dokonanym przed końcem miesiąca, w którym minuty z pakietu zostały zamrożone zostaje przywrócona możliwość ich wykorzystania. Po wykorzystaniu minut z pakietu stawki za minutę połączenia naliczane będą zgodnie z cennikiem. Minuty z pakietu są rozliczane co sekundę, w pierwszej kolejności, przed środkami z Pakietu Złotówek i Premii.

Zobacz: regulamin promocji Pakiet 30 minut.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 88
  • 0

    69. ~skalarek  2008-01-30 22:38:48  host: 212.122.214.240

    Co do samego pakietu - mam abonament 40 więc mam rozmowy w Play i na stacjonarne po 30 groszy bez jakichkolwiek ograniczeń ;).

  • 0

    70. ~sytu  2008-01-30 23:20:08  host: 87-205-169-70.adsl.inetia.pl

    no cóż niczym nie zaskoczyli.W popie mam pakiet 30 minut za 6zł wewnątrz sieci i na stacjonarne.Pakiety jest o tyle lepszy od plejowego że dużo wiecej ludzi ma orange bo to największa siec no i dochodzą jeszcze stacjonarne

  • 0

    71. ~Pu94  2008-01-31 04:28:10  host: elm185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam w play aktywacje mialem simplusa przeszedlem na playkarte kolejna by tych zrytych list pakietow nie dostawac z poid *121# a tu kurwa masz zaczyna to byc poprostu smieszne i niech nikt nie mowi ze to zajebiste bo to jest tragiczne. Jkaby nie mozna naliczac kosztow wedlog zanizonych stawek przez np 3 miesiace calkiem to inaczej brzmi nie ? a nie jakis pakiet rzyga zrobie na te polskie sieci. Stwierdzam jednak mimo stawek ze dobrze mi zrobilo abo w erze i play mam z bani pakietowa manie.

  • 0

    72. ~Ja  2008-01-31 07:42:19  host: azt88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To tylko w Polsce panuje taka pakietowa mania u opków?! Może takie rozwiązanie jest dobre dla dzieciaków, ale ja nie mam czasu na klepanie kodów, sprawdzanie czy jedna promocja nie wyklucza drugiej itd. Powinni dać na stałe te 25gr za wewnętrznosieciowe i luz, a nie kombinują.

  • 0

    73. ~Skalarek odnaleziony  2008-01-31 08:01:02  host: 66-118-190-50.static.sagonet.net

    Widzieliście Skalarka na jestnasmilion.pl? --> http://tiny.pl/lm32

  • 0

    74.  2008-01-31 08:40:18

    Pakiet pojawił sie w ramach Łap Łupu i nie jest to jakby to powiedzieć stała usługa tylko promocyjna. Tak pisze w newsie. Moim zdaniem jest to w porządku propozycja, daje możliwość zakupu sporej liczby minut do play za 20 gr, a aktywowanie kodem itp - jaki to problem?

  • 0

    75.  2008-01-31 08:40:48

    59 - Sam jesteś złodziej i kombinator w mordę jeża! :P rachunki się opłaca w TERMINIE a nie robi się takie numery!!!

  • 0

    76.  2008-01-31 08:42:23

    teraz to powinni wykorzystać ten przepis w umowie - rozwiązać umowę z tobą i wlepić ci karę ,po czym umieścić na czarnej liście :P

  • 0

    77.  2008-01-31 09:16:36

    Swoją drogą taki pakiet dla operatora może przynieść korzyść. Pewnie znajdą się osoby, które aktywują go, a minut nie wykorzystają. W skali sieci parę złotych na tym zarobią :)

  • 0

    78. ~  2008-01-31 16:54:52  host: 64.141.108.29

    I tak sa do tyłu... Pare zlotych nie pomoze.

  • 0

    79. ~pablo  2008-01-31 16:57:26  host: aaur130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    olek_skype przydał by ci sie wpierdol:D ale lamus jestes.

  • 0

    80. ~  2008-01-31 19:51:37  host: 64.141.108.29

    Dawaj go, łubudu!

  • 0

    81. ~skalarek  2008-01-31 21:15:56  host: 212.122.214.240

    #73 to nie ja ;) nie dodałem tam zdjęcia :P

  • 0

    82. ~  2008-02-01 17:47:16  host: 80.51.91.252

    pewnie wygląda tak, że aż mdli... :>

  • 0

    83. ~  2008-02-01 17:47:38  host: 80.51.91.252

    brzydoty nie warto pokazywać :>

  • 0

    84. ~  2008-02-01 17:47:50  host: 80.51.91.252

    ;)

  • 0

    85. ~  2008-02-02 08:19:37  host: webhosting1.a1whs.com

    heheeh dobre!!!

  • 0

    86. ~anyone  2008-02-08 18:19:53  host: aayh211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wszystkie sieco zaczęły robić teraz te pakiety. moze i byłoby to fajne - 20 groszy za minutę, tylko że w konfrontacji z simplusem to jest bardzo kiepska promocja. wszystkie sieci - tak tak, play, orange porobiły teraz takie pakiety z minutami po 20 groszy - a simplus po 4 grosze - i juz wiadomo kto jest górą ;P simplusa nie dogonią za nic.

  • 0

    87. ~mariola  2008-04-11 19:00:33  host: 82.160.51.57

    PLAY DZIAŁA NIE FAIR PLAY! Jesienią kupiłam kartę Play, po kilku dniach doładowałam za 150 zł, w ramach promocji dostałam kolejne 150 zł. W połowie marca znów doładowałam kartę za 150 zł. Na początku kwietnia Play zablokowało mi numer - brak możliwości połączeń wychodzących. Odmawiają mi odblokowania numeru, bo telefon jest niezarejestrowany! Za kilka dni przepadnie mi 80 zł. niewykorzystanego bonusa i jak przypuszczam, wtedy karta zostanie odblokowana OSTRZEGAM wszystkich przed Play`em!

  • 0

    88. ~niestety  2008-05-04 19:04:31  host: gdg26.internetdsl.tpnet.pl

    niestety P4 sciemnia klientow. Wysyla SMSy, ze pakiet jest do wszystkich, a jest tylko do play i stacjonarne. Poza tym po przejsciu na nowa play karte nie ma odwrotu i warunki sa DUZO gorsze chociazby w "Zbieraj minuty". Ja rowniez ostrzegam, choc zadna siec nie jest swieta.

Dodaj swoją opinię