Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiet 30 minut lub 120 SMS-ów w TakTaku

Pakiet 30 minut lub 120 SMS-ów w TakTaku

WitekT 4 Lutego 2008 13:04

0 0

Znane są już szczegóły nowego pakietu minut i SMS-ów w TakTaku, który do oferty wejdzie od 5. lutego. To nie będą dodatkowe Erajednostki, a zupełnie nowy pakiet. Minuty można wykorzystać w ramach sieci i na numery stacjonarne, a SMS-y tylko w ramach sieci.

Promocja będzie trwała do 4. sierpnia i jest dostępna dla TakTaka, TakTak Fona, Era Fun i Mega Fun.

Pakiet można uruchomić kodem *122*6# oraz poprzez internetowe lub telefoniczne biuro obsługi klienta. Zawiera on 30 minut połączeń w ramach sieci Era wymiennych na 120 SMS-ów w sieci i kosztuje 6 zł.




Minuty i SMS-y zawarte w pakiecie są wykorzystywane przed zgromadzoną na koncie kwotą w złotych oraz Erajednostkami. Minuty i SMS-y są ważne 30 dni od momentu dodania ich do konta, po tym okresie przepadają, ale klient ma możliwość przedłużenia zgromadzonych na koncie jednostek przed upływem terminu ich ważności, jeżeli kupi kolejny pakiet - wówczas liczba zgromadzonych minut i SMS-ów zostanie zsumowana, a data ich ważności będzie ustawiona na 30 dni od chwili ostatniego dodania do konta pakietu.

Aktywacja oferty nastąpi w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zlecenia i zostanie potwierdzona SMS-em. Klient ma możliwość sprawdzenia ilości posiadanych na koncie jednostek oraz terminu ich ważności kodem *103*3#. Klient może zamówić dowolną ilość pakietów, pod warunkiem, że liczba zgromadzonych na koncie minut z terminem ważności nie będzie większa niż 1500 i wystarczymu pieniędzy na kolejny zakup.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 169
  • 0

    151.  2008-02-09 12:49:35

    Kwistas pod każdym tematem trąbi, że Play to dno. Wyznawcy innych opów tak właśnie robią. A wystarczy odrobina obiektywizmu. Przypomina mi to czasy Atari i Commodore. I rozprawkę Profesora o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkiejnocy.

  • 0

    152.  2008-02-09 14:57:11

    PLAY ma wady i zalety, dla mnie ma więcej wad niż zalet... :) PLAY nie jest dobry i to każdy wie. I jeszcze na dodatek przytłaczająca wiadomość ze PLAY spokojnie będzie uzależniony od PLUSA do końca życia. UMTS jest taki a nie inny i nigdy PLAY nie będzie miał zasięgu tak jak inne sieci na GSM, przykład jest w Anglii sieć "3" istnieje gdzieś z 5 lat i nawet 50% Anglii nie jest w jej zasięgu i musi być uzależniona od innego operatora GSM. ;)

  • 0

    153.  2008-02-09 18:50:54

    Dla mnie akurat odwrotnie :) chociaż gdzie będę za rok, to zobaczymy za rok ;) A to że nadajniki GSMowe z Plusa używa, to mnie i wielu innym osobom nie przeszkadza. Usługa połączeń jest realizowana na wyższym poziomie niż w Erze, zaś jeżyki plusowe się nie opierdz.. w przeciwieństwie do Ery. No i takie są uroki UMTS - chyba, że ktoś opracuje rewolucyjną technologię łamiącą prawa fizyki :) a komórki przestaną oddychać.

  • 0

    154. ~Syla  2008-02-09 20:28:16  host: host2-204.profnet.com.pl

    kirde,wykupilam ten pakiet 30 minut lub 120 esow,a za chwile 600 esow i mi zrera najpierw z tego pierwszewgo;/

  • 0

    155.  2008-02-09 22:22:31

    ~~syla to normalne :)

  • 0

    156. ~Barabasz5  2008-02-10 14:01:59  host: djy40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Porównujac najnowsze oferty i promocje operatorów, to ciagle na prowadzeniu jest Plus. Niestety promocje konkurencji sa dośc ubogie

  • 0

    157.  2008-02-10 20:13:49

    ~~Barabasz5 to zależy od gustu. Dla kogoś oferta Ery czy Orange, a nawet skalarkowego PLAY będzie lepsza. O gustach podobno się nie gada, ale w tym portalu ta reguła nie obowiązuje. :)

  • 0

    158. ~aron  2008-02-10 20:23:47  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    takie promosy to jest dobra rzecz, kazdy lub cos dostawac za free albo niewielka kase, i widac ze ci z taktaka wiedza o tym

  • 0

    159. ~blurb  2008-02-10 20:38:02  host: enb203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 158 aron. Wiedzą o tym ale zapominają i zbyt późno sobie przypominają o ile w ogóle.

  • 0

    160.  2008-02-10 22:58:36

    Kwistas - ale to właśnie Ty najwięcej rozmawiasz o gustach :) W dużej części swoich wypowiedzi odnosisz się do uczuć i odczuć, a nie faktów. Kiedy MK zapowiedział cennik zblizony do Play'owego, to był ok. Ale cennik Play'a już jest be. Kiedy Play w połączeniach w sieci zblizy się do Twojej pomarańczy - to dalej będzie Play be. Bo to nie będzie Orange. K530i jest bardziej be niż W200i. Bo K530i jest w Play. Itd.. itd...

  • 0

    161.  2008-02-10 23:32:49

    Wiesz wróbelek ja nie mam pretensji do PLAY. Tylko jakoś wszyscy PLAY wychwalają jest o nim dużo często tak jest a tak naprawdę jego oferta jest przeciętna. U innych PLAY ma super obsługę, naprawdę tanio, super zasięg, a inny z reguły Orange jest najgorsze dno. Nie mam się zamiaru sprzeczać każdy ma wybór. Ja mam 70-80% połączeń w Orange dlatego wychwalam "pomarańczę". Jak ktoś lubi "śliwkę" to jego wybór...

  • 0

    162.  2008-02-10 23:34:57

    hmm dla mnie W810i wymiata z kartą 2GB... K530i przeciętniak jak oferta PLAY. Ale o gustach nie będziemy tutaj pisać. W200i mały funkcjonalny ale telefon nie dla mnie. :) Pozdrawiam.

  • 0

    163. ~  2008-02-11 13:39:21  host: 80.51.91.252

    @162 - a czego ty się spodziewałeś w tej sieci? tylko przeciętne rzeczy tam się sprzedaje :>

  • 0

    164. ~waldek  2008-02-14 10:08:14  host: aavp115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Heh, ja za 8 zł mam pakiet 200 minut do wykorzystania po 16 i przez cały weekend a do tego SMSy do wszystkich za doładowanie konta.SIMPLUS jest najlepszy

  • 0

    165. ~tom  2008-02-15 14:06:51  host: aajv170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ten pakiet to jakieś nieporozumienie. Jak masz włączone smsy i mmsy za grosze i ten nowy pakiet to wysyłając sms bierze ci z tego pakietu 30minut. Jeszcze gorzej jest z mms-ami bo nie bieże ci wtedy z tego pakietu smsy/mmsy za grosze tylko bierze z konta z kasą standardową stawkę za mmms czyli 40gr. Porażka Era kompromituje się tworząc tak beznadziejny pakiet.

  • 0

    166. ~tom  2008-02-15 15:12:37  host: aajv170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jednak byłem w błędzie. dzisiaj sprawdziłem i jest tak jak powinno być czyli bierze z pakietu smsy/mmsy za grosze nie zależnie czy wysyłasz sms czy mms. Może dzisiaj to zmienili. Sory za wprowadzenie w błąd

  • 0

    167. ~tinett  2008-02-16 13:36:30  host: aaxz188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to już 2 lata jak porzuciłem tak taka na rzecz simplusa, promocje nieporównanie lepsze, więcej i częściej. większe i tańsze pakiety minut, darmowe smsy, żyć nie umierać. i z simplusem nie mam już zamiaru się rozstawać, to był była wręcz głupota :]

  • 0

    168. ~rogmaniek  2008-02-16 17:23:18  host: c2-kmmis-066.au.poznan.pl

    Tom dzięki za info! To dobrze może i zmienili tak też podejrzewałem, że to nie było specjalnie, mogło to się wiązać z tym, że te minuty/smsy dodają do tych rzekomo extra minut za doładowanie, które są ważne tylko 7dni. Jednak się "skapli" skoro pakiet jest ważny 30 dni to w pierwszej kolejności powinny schodzić SMSy/MMSy z pakietu za 1gr/6gr. Fajnie,że nadal PTC (nawet za rzadów "niemców") pozwala korzystać nawet ze wszystkich usług/bonusów oferty Era TT bo się nie "wykluczają":)

  • 0

    169. ~dno  2008-02-18 20:35:14  host: netc161.i24h.pl

    simplus najlepszy............kompromitacja 30 min bez przesady........ tak tak czas zmienic na simplus

  • 0

    170. ~rogmaniek  2008-02-19 10:39:29  host: c2-kmmis-078.au.poznan.pl

    Jak by ten syfplus był najlepszy to bym tam nadal siedział! Jednak skutecznie odstraszyly mnie promocje w stylu "MEGA AWARIA PLATFORMY NA WIELE MIESIĘCY" czy durne zasady pakietów- zwłaszcza w taryfie Easy, ale nawet w tym nowym shit+ie są głupie zasady pakietów-zorientowani wiedzą o czym piszę. Więc dzikuję im za czasowe promocyjki

Dodaj swoją opinię