Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiet 1000 SMS-ów w Orange Smart na kartę

Pakiet 1000 SMS-ów w Orange Smart na kartę

WitekT 31 Lipca 2013 15:48

5 6

Orange w taryfie Smart na kartę udostępnił pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce za 10 zł na 30 dni.



Pakiet można aktywować wysyłając SMS-a o treści PAKIET pod numer 585 (opłata jak za SMS do Orange) lub krótkim kodem *110*55#. Promocja jest ważna do 31. sierpnia i nie wyklucza się z innymi usługami dostępnymi w Orange Smart na kartę. W okresie trwania promocji można aktywować dowolną ilość pakietów.


Zobacz: regulamin promocji.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 13
  • -3

    1.  2013-07-31 15:58:20

    za 10 zł powinien być no limit

  • -5

    2. ~6GB  2013-07-31 15:59:20  host: v49-10.opera-mini.net

    Orange miesza w pakietach. Wucofal sie z pakietu cyklicznego 6GB

  • 0

    6. ~Michal  2013-07-31 16:05:03  host: public-gprs592023.centertel.pl

    A jaki jest sens aktywacji teraz pakietu cyklicznego skoro za miesiac sie konczy promocja a cykliczne odnowienie bylo by za dwa miesiace czyli by go nie bylo...

  • -5

    7. ~z  2013-07-31 16:06:44  host: route-bonin.komster.pl

    mieszadło ludzi tp dalej miesza ,przecież nikt o zdrowych zmysłach z tej usługi nie będzie korzystać .

  • -4

    8.  2013-07-31 16:17:40

    Ile kosztują nielimitowane esemesy w tych superowych ofertach za 29 złotych plus dodatki? I jeszcze jedno - od ilu wysłanych esemesów (miesięcznie) zaczyna się patologia?

  • 1

    9.  2013-07-31 16:40:21

    1, a kto o zdrowych zmysłach, z wyjątkiem nastolatków oczywiście wysyła powyżej 1000 SMSa miesięcznie?

  • -3

    10. ~  2013-07-31 18:39:20  host: public-gprs660025.centertel.pl

    A co komu do tego kto ile wysyła smsów? Człowieku opanuj się.

  • 0

    11. ~Punk  2013-07-31 18:57:53  host: 176.100.195.85

    Dla mnie to o jakieś 500 smsów za dużo, w tym miesiącu ledwo 170 smsów posłałem w abonamencie, a przeważnie to wysyłam tak max 500 sztuk. Oferta w porównaniu do konkurencji kiepska i chyba robią wszystko by ludzie poprzechodzili do NJU lub Play`a.

  • 0

    12. ~Calm7  2013-07-31 21:16:34  host: v55-03.opera-mini.net

    Szkoda, że tylko w wakacje! :-( * Swoją drogą, to śmiechowo wyszło: dwa pakiety do wyboru; pakiet 900sms do Orange za 9zł - ważny 25dni, i pakiet 1000sms do wszystkich, za 10zł - ważny 30 dni. Kurcze! Co tu wybrać?! ;-D

  • 1

    13. ~Romlen  2013-07-31 21:29:40  host: 88.208.107.1

    I znów promocja ograniczona czasowo. Bardzo niepoważne. Czemu tego nie zostawić na stałe? Orange zbankrutuje? Takie właśnie pakiety w prepaidach są poszukiwane, brak takowych lub ich kasowanie skutecznie zniechęca do pozostania w Orange.

  • 0

    15. ~  2013-08-01 00:57:09  host: public-gprs424314.centertel.pl

    a kiedy koniec promocji ?

  • 0

    17. ~Calm7  2013-08-01 09:11:58  host: v55-03.opera-mini.net

    15). Jak napisałem, że tylko w wakacje, to jak myślisz, kiedy jest koniec promocji..? :-p

  • 0

    18. ~.  2014-02-02 16:22:23  host: n16-01-04.opera-mini.net

    Pakiet 1000 sms do wszystkich sieci - promocja zostaje przedłużona do września 2014r :-)

Dodaj swoją opinię